Hakkımızda - Özel Ders İlan Sitesi - DersVerilir.net


Biz kimiz?

DersVerilir.net; 2006 yılından beri özel öğretmen arayan öğrencileri ve velileri, özel ders veren öğretmenler ile “güvenilir” ve "şeffaf" bir ortamda buluşturmayı başaran Türkiye’nin lider özel ders sitesidir.

Kimlerdeniz?

İlk kez 15 Ekim 2006 tarihinde resmen açılan DersVerilir.net, Temmuz 2009 itibariyle  Kare Elma İnternet ve Medya Hizmetleri Ticaret Ltd. Şti. bünyesinde hizmet vermeye başladı. 9,5 yılı aşkın bir süredir aralıksız olarak faaliyetlerimize devam ediyoruz.

Neredeyiz?

İnternet “mekan” kavramını ortadan kaldırdığı için, Türkiye’nin neresinde olursanız olun, size (ve potansiyel öğrencilerinize / öğretmenlerinize) sadece bir “tık” uzaklıktayız. Şirketimiz İstanbul'da Şişli'deki ofisinde faaliyetini sürdürüyor.

Sizi tanıyor muyuz?

Biraz daha kişisel bilgiden hoşlananlar ve bizi daha yakından tanımak isteyenler için DersVerilir.net kurucularının öğretmen ağırlıklı bir aileden geldiklerini ve arkadaş çevrelerinde çok sayıda özel öğretmen bulunduğunu belirtmeliyiz. Dolayısıyla hem öğrencilerin, hem velilerin, hem de özel ders veren öğretmenlerin kaygılarını ve beklentilerini çok iyi biliyoruz.

Önemli bir bilgi olarak, DersVerilir.net ekibindeki hiç kimse aktif olarak özel ders vermediğini paylaşmalıyız. Çünkü amacımız kendimiz için bir öğrenci portföyü oluşturmak değil, öğrencilerin ve velilerin kendileri için en doğru özel ders verene ulaşmalarını sağlamak. Bu amaca çalışmak için tamamen bağımsız ve şeffaf bir platform olarak hizmet veriyoruz.

İletişim Bilgileri

DersVerilir.net
Kare Elma İnternet ve Medya
Hizmetleri Ticaret Ltd. Şti.

Merkez Mah. Hasat Sok. No:52/1
34384, Şişli / İSTANBUL

Şişli V.D.
524 057 5831

Tel: (0212) 963 06 41
Telefon desteğimiz
(resmi tatiller hariç):
Hafta İçi: 09:00 - 18:00
Cumartesi: 10:00 - 13:00
saatleri arasındadır.

Faks: (0212) 963 13 41
Faksları DersVerilir.net dikkatine göndermenizi önemle rica ederiz.

E-Posta Göndermek İçin Tıklayın

Üyelerimiz Ne Diyor?

Sayın DersVerilir.net yetkilileri, sizlere teşekkürlerimi bildirmek istiyorum. DersVerilir.net'e üye olduktan sonra bana yeterli olacak kadar öğrencim oldu. Bu öğrenciler arasından bir kısmı ile gelecek sezon için de anlaşma yaptım.

Sizlere teşekkürlerimi sunuyorum çünkü; sizden önce, özel ders sektörünü, ders veren öğretmenlerin çevreleri (aile, arkadaşlık) belirliyordu. Bu durum öğrencileri ders açısından tatmin etmeyebiliyordu. Sizden sonra ders almak isteyen öğrenciler daha çok seçeneğe sahip oldu. Öğretmenler ise ortaöğretim ve yükseköğretime giriş sınavları gibi ciddi çalışmayı ve verimi gerektiren sınav sistemi içerisinde farklı bir sistem ile çalışan dershanelerde çalışarak tam bir verim ile ders anlatamayabiliyordu.

Sizler, internet üzerinden öğretim sektörüne girdiğiniz için öğrenciler ve kendim adına siz DersVerilir.net çalışanlarına saygılarımı ve teşekkürlerimi sunuyorum.
Yılmaz Emrem