Hakkımızda - Özel Ders İlan Sitesi - DersVerilir.net


Biz kimiz?

DersVerilir.net; 2006 yılından beri özel öğretmen arayan öğrencileri ve velileri, özel ders veren öğretmenler ile “güvenilir” ve "şeffaf" bir ortamda buluşturmayı başaran Türkiye’nin lider özel ders sitesidir.

Kimlerdeniz?

İlk kez 15 Ekim 2006 tarihinde resmen açılan DersVerilir.net, Temmuz 2009 itibariyle  Kare Elma İnternet ve Medya Hizmetleri Ticaret Ltd. Şti. bünyesinde hizmet vermeye başladı. 9,5 yılı aşkın bir süredir aralıksız olarak faaliyetlerimize devam ediyoruz.

Neredeyiz?

İnternet “mekan” kavramını ortadan kaldırdığı için, Türkiye’nin neresinde olursanız olun, size (ve potansiyel öğrencilerinize / öğretmenlerinize) sadece bir “tık” uzaklıktayız. Şirketimiz İstanbul'da Şişli'deki ofisinde faaliyetini sürdürüyor.

Sizi tanıyor muyuz?

Biraz daha kişisel bilgiden hoşlananlar ve bizi daha yakından tanımak isteyenler için DersVerilir.net kurucularının öğretmen ağırlıklı bir aileden geldiklerini ve arkadaş çevrelerinde çok sayıda özel öğretmen bulunduğunu belirtmeliyiz. Dolayısıyla hem öğrencilerin, hem velilerin, hem de özel ders veren öğretmenlerin kaygılarını ve beklentilerini çok iyi biliyoruz.

Önemli bir bilgi olarak, DersVerilir.net ekibindeki hiç kimse aktif olarak özel ders vermediğini paylaşmalıyız. Çünkü amacımız kendimiz için bir öğrenci portföyü oluşturmak değil, öğrencilerin ve velilerin kendileri için en doğru özel ders verene ulaşmalarını sağlamak. Bu amaca çalışmak için tamamen bağımsız ve şeffaf bir platform olarak hizmet veriyoruz.

İletişim Bilgileri

DersVerilir.net
Kare Elma İnternet ve Medya
Hizmetleri Ticaret Ltd. Şti.

Merkez Mah. Hasat Sok. No:52/1
34384, Şişli / İSTANBUL

Şişli V.D.
524 057 5831

Tel: (0212) 963 06 41
Telefon desteğimiz
(resmi tatiller hariç):
Hafta İçi: 09:00 - 18:00
Cumartesi: 10:00 - 13:00
saatleri arasındadır.

Faks: (0212) 963 13 41
Faksları DersVerilir.net dikkatine göndermenizi önemle rica ederiz.

E-Posta Göndermek İçin Tıklayın

Üyelerimiz Ne Diyor?

Özel ders verecek öğrencilerimi bulabilmek için birçok yolu denedim. Yüksek meblalar karşısında birkaç dergiye özel ders ilanı verdim,1000 tane ilan bastırıp o ilanları ev ev dagıttırdım, netteki birçok siteye üye oldum. Lakin 6-7 ay süren bu ugraşlarım hiçbir sonuç vermedi.

Ama 2 hafta önce bir arkadaşım vasıtasıyla DersVerilir.net'e üye oldum.Ve bu 2 haftalık süre zarfında 3'ü telefonla, 4'ü mail yoluyla olmak üzere toplam 7 ögrenci arkadaşımla tanıştım.

Halen 4 kişiye özel ders veriyorum. Bütün bunları sizlere borçluyum. İyi ki varsınız DersVerilir.net... Saygılarımla
Onur Burak Yıldırım