Matematik, Geometri özel ders ilanı - Mustafa A. - İstanbul

 

Mustafa A. 

(536) 248 64 27
İstanbul, Sarıyer
Mustafa A. tarafından bu profilde beyan edilen bilgiler, tarafımıza ilettiği belge örnekleri ile uyumludur. Detaylı Bilgi »

"Tescilli İlan"ı yayınlanmakta olan Mustafa A., kimlik bilgilerini içeren bir belge örneğini ve öğrenim durumunu gösteren belge örneklerini tarafımıza ulaştırarak; bu profil sayfasında yer alan ad, soyad, ve öğrenim durumu bilgilerinin doğruluğunu teyit etmiştir. Hata ve yanılma müstesnadır.

Mustafa A. hakkında daha fazla bilgiyi "Öğretmen Tanıtımı" ve "Referanslar" bölümlerinde bulabilir veya sorularınız için doğrudan kendisiyle iletişime geçebilirsiniz.

Bu ilandaki bilgilerin hatalı olduğunu düşünüyorusanız lütfen bize haber verin.

Öğretmen Tanıtımı

2000 yılından bu yana profesyonel olarak özel ders vermekteyim. Bu süreçte, üniversite hazırlık dershanesi, etüt merkezi, özel ders merkezi gibi kurumlarda öğretmenlik ve eğitim danışmanlığı / öğrenci koçluğu yaptım. Son 8 yıldır özel ders ve eğitim danışmanlığı ağırlıklı çalışmaktayım.

Öğrencilerin bilgiden önce motivasyona ihtiyacı vardır. Derslerimde öncelikle öğrencinin derse zihnen hazır olmasına önem veririm. Öğrencinin bir hobi ile uğraşırcasına dersten keyif alması verimliliği arttırmaktadır.

Öğrenci ile öğretmenin sağlıklı diyalog kurması önemlidir. Pratik soru çözümleri ve öğrenciye uygun tekniklerle konu anlatımının yanı sıra öğrencimin velisi ile irtibat halinde rehberlik konusunda da etkin olarak başarısını yükseltmeye yardımcı olurum.

Eğitimde önemli olan hedefe ulaşmaktır. Öğrencinin çalışılan konuyu, planlanan günde kavraması esastır. Bu nedenle ders süresinin üzerine çıkabilirim (bunun için ek bir ücret talep etmem). Öğrencinin aktif olarak yer aldığı bir sistemle derslerimi işlemekteyim. Seviyesi ve alanı (sözel/sayısal) ne olursa olsun, belirlediğimiz hedefe ders içerisinde mutlaka ulaşılmasını sağlarım.

Farklı seviyelerde ve alanlarda özel dersler vermekteyim:
     • İlköğretim 6-7-8. sınıflar için okula yardımcı Matematik ve Geometri,
     • Liselere Geçiş Sınavı (LGS) – Matematik ve Geometri,
     • Lise öğrencileri için okula yardımcı Matematik ve Geometri,
     • Yükseköğretim Kurumları Sınavı (TYT-AYT) – Matematik ve Geometri.
     • ALES / DGS / KPSS – Sayısal Mantık, Matematik ve Geometri.
     • Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) öğrencileri için özel tekniklerle Genel Matematik ve İstatistik (*),
     • Diğer örgün üniversite öğrencileri için Genel Matematik ve İstatistik.

Okula yardımcı ders almak isteyen öğrencilerim için müfredatın gerektirdiği kazanımlara paralel olarak derslerimi işlemekteyim. Bu amaçla da, Milli Eğitim müfredatını ve güncellenen sınav sistemlerini sıkı bir şekilde takip etmekte, güncel sınav sistemlerine göre öğrencilerime rehberlik etmekteyim. Aynı zamanda kendi özgün kaynaklarımla da öğrenimi kolaylaştırmakta ve zenginleştirmekteyim.

Liselere Geçiş Sınavı (LGS), Yükseköğretim Kurumları Sınavı (TYT-AYT) ile ALES, DGS, KPSS gibi merkezî sınavlara hazırlıkta ise kendi ders programım ve özel kaynaklarımla dersleri işlemekteyim. Öğrenciler piyasadaki kaynakları ek çalışmalarında kullanabilecekleri ve bu kaynaklardaki soruların farklı çözüm yöntemlerini öğrenebilecekleri gibi, piyasada ulaşamayacakları çeşitlilikte sorularla da sınavlara hazırlık süreçlerini zenginleştirebilmekte ve öne geçebilmektedirler.

Açık Öğretim Fakültesi öğrenci profili düşünüldüğünde, kısıtlı bir zamanda en etkin biçimde dersi geçme hedefi öne çıkmaktadır. Bu ihtiyaca yönelik olarak Genel Matematik ve İstatistik derslerinde son derece basit ve etkin bir çalışma programı uyguluyorum. Sınavlarda karşılaşılan sorularla birebir örtüşen soruları, öğrencilerim sınavdan önce çözerek ve mantığını kavrayarak hazırlanıyorlar.

Belirtilen ücret 1 saatlik ders ücretidir. Derslerimi 1,5 saatlik seanslar halinde işlemekteyim. Seans ücreti 225 TL’dir. Alınacak ders sayısına ve dersin yapılacağı yere göre bu ücret değişiklik gösterebilmektedir (öğrencinin evi, kendi evim veya ofis/etüt merkezi). 1 veya 2 öğretim dönemi gibi uzun süreli ders alımlarında, ders ücretlerinde ve ödeme planında esneklik yapmaktayım.

Uzun süreli programlarda, programa başlamadan önce ücretsiz tanışma dersi ve seviye tespit sınavı yapıyorum. Sonrasında öğrencinin seviyesine en uygun yöntem ve özel kaynaklarım ile ders planlamasını yapıyorum. Dersleri çoğunlukla birebir yapıyorum. Öğrencilerin birbirine yakın seviyede olması ve öğrenci/veli talep ve uygunluğu koşuluyla, ikili/üçlü grup dersleri de veriyorum.

Referans Bilgisi

İstenildiğinde özel olarak verilecektir.

 Öğretmene Özel Ders Talebi Gönder
Öğretmen Bilgileri

Özel DerslerÜcretTecrübe
Matematik150 TL18 Yıl
Geometri150 TL18 Yıl
Genel Matematik150 TL12 Yıl
İstatistik150 TL12 Yıl
Yüksek Matematik150 TL12 Yıl

Özel Ders Verdiği Seviye(ler):
  • Lise (Okula Takviye)
  • Lise (YGS - LYS Hazırlık)
  • KPSS, DGS, ALES vb.
  • İlköğretim (TEOG Hazırlık)
  • İlköğretim (Okula Takviye)
  • Üniversite (Derslere Takviye)

Kişisel Bilgiler

Cinsiyet, Yaş:
Bay, 38

Meslek:
Öğretmen

Eğitim Durumu:
Yüksek Lisans Mezunu

Yüksek Lisans Yaptığı Üniversite:
Zonguldak Karaelmas Üniversitesi (2010)

Lisans Yaptığı Üniversite:
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (2007)

İletişim Bilgileri

İl, İlçe:

İstanbul, Sarıyer

İrtibat Telefon(ları):

(536) 248 64 27

Özel Ders Verebildiği İlçe(ler):

Ataşehir, Beşiktaş, Beykoz, Beyoğlu, Eyüp, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Maltepe, Sarıyer, Şişli, Ümraniye, Üsküdar

Özel Ders Verebildiği Mekan(lar):

Öğrencinin Evi, Öğretmenin Evi, Etüt Merkezi, Kütüphane

Diğer Bilgiler

Grup dersi veriyor
Çeviri tekliflerine kapalı
Ödev, proje tekliflerine kapalı
İş tekliflerine açık