İngilizce, Öğrenci Koçu özel ders ilanı - Cihan Öğretmen - İstanbul

 

Cihan Öğretmen 

(546) 510 25 01
İstanbul, Kadıköy
Cihan Öğretmen tarafından bu profilde beyan edilen bilgiler, tarafımıza ilettiği belge örnekleri ile uyumludur. Detaylı Bilgi »

"Tescilli İlan"ı yayınlanmakta olan Cihan Öğretmen, kimlik bilgilerini içeren bir belge örneğini ve öğrenim durumunu gösteren belge örneklerini tarafımıza ulaştırarak; bu profil sayfasında yer alan ad, soyad, ve öğrenim durumu bilgilerinin doğruluğunu teyit etmiştir. Hata ve yanılma müstesnadır.

Cihan Öğretmen hakkında daha fazla bilgiyi "Öğretmen Tanıtımı" ve "Referanslar" bölümlerinde bulabilir veya sorularınız için doğrudan kendisiyle iletişime geçebilirsiniz.

Bu ilandaki bilgilerin hatalı olduğunu düşünüyorusanız lütfen bize haber verin.

Öğretmen Tanıtımı

İngilizce öğretmenliği yapmaktayım. Marmara Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği formasyon programında eğitim aldım. İlkokul, ortaokul, lise, ÜNİVERSİTE VE YETİŞKİNLER olmak üzere farklı yaş gruplarından öğrencilerle çalıştım. Öğrencilerim arasında yabancı uyruklu olup Türkçe öğrenmek isteyen yetişkinler ve farklı yaşlardan talepler de oldu.İngilizce bilen yabancı milletlerden şahıslara yada gruplara Türkçe dersleri verdim.

Öğrencilerime EVLERİNDE veya KENDİ EVİMDE ders vermekteyim. Ders verilecek mekanı öğrenci belirlemektedir. Hafta içi öğleden sonra ve akşam, haftasonu tüm gün ders veriyorum. Benim için önemli olan öğrenciye dersleri sevdirmek ve yapamıyorum kelimesini unutturmaktır. Bu şekilde başarının geldigine inanıyorum. Öğrencilerimin konuya vakıf olduklarına emin olmadan yeni konuya geçmiyorum. Bol bol soru ve test çözdürüyorum. Benim için ilk öncelik öğrencimin başarısıdır.

Teknolojinin verdiği olanaklar sayesinde isteyen öğrencilerime internetten eğitim veriyorum. Görüntülü, sesli ve örneklendirerek yüz yüze ders kalitesinde istediği uygun saatleri seçerek ingilizceyi daha aktif bir şekilde kullanıyoruz.

İsteyen öğrencilerim görüntülü konuşmada sadece ingilizce kullanarak benimle pratik yapabiliyor. KADIKÖY ve ÇEVRESİ İLÇELERDE yada UZAK olan BÖLGELERDE internet kullanarak derslerimizi aktif bir şekilde BAŞARIYLA TAMAMLIYORUZ. 

Referans Bilgisi

Referanslarımı ve özel ders tecrübelerimi öğrenmek için lütfen benimle iletişime geçiniz.

 Öğretmene Özel Ders Talebi Gönder
Öğretmen Bilgileri

Özel DerslerÜcretTecrübe
İngilizce100 TL14 Yıl
Öğrenci Koçu50 TL14 Yıl
Motivasyon50 TL14 Yıl

Özel Ders Verdiği Seviye(ler):
  • Yetişkinler İçin Yabancı Dil
  • Lise (YGS - LYS Hazırlık)
  • Lise (Okula Takviye)
  • Yetişkinler İçin Akademik Eğitim
  • Üniversite (Derslere Takviye)
  • İlköğretim (TEOG Hazırlık)
  • İlköğretim (Okula Takviye)

Kişisel Bilgiler

Cinsiyet, Yaş:
Bayan, 45

Meslek:
Öğretmen

Eğitim Durumu:
Üniversite Mezunu

Lisans Yaptığı Üniversite:
Yeditepe Üniversitesi (2002)

İletişim Bilgileri

İl, İlçe:

İstanbul, Kadıköy

İrtibat Telefon(ları):

(546) 510 25 01

Özel Ders Verebildiği İlçe(ler):

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Eminönü, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

Özel Ders Verebildiği Mekan(lar):

Öğrencinin Evi, Öğretmenin Evi, Ofis

Diğer Bilgiler

Grup dersi veriyor
Çeviri tekliflerine kapalı
Ödev, proje tekliflerine açık
İş tekliflerine açık