Matematik, Geometri özel ders ilanı - Meryem Erdemir - İstanbul

 

Meryem Erdemir 

(505) 589 89 70
İstanbul, Ataşehir

Öğretmen Tanıtımı

2001 yılında İstanbul üniversitesinden mezun oldum. Üniversitede eğitimim devam ederken formasyon eğitimi aldım. Üniversite ikinci sınıftan beri özel ders vermekteyim. 7 yıllık dershane deneyimimden sonra şimdi sadece özel ders veriyorum. Ayrıca arkadaşlarımızla açtığımız etüt merkezimizde matematik, geometri ve fen dersleri veriyorum. Öğrencinin ÖSS veya SBS’de başarılı olması bütün derslerde başarılı olmasına bağlıdır. Uyguladığım özel takip yöntemimle en zayıf öğrencilerime bile başarıyı garantiliyorum.

Derse başlarken öğrencimin seviyesini ve öğrenme metodunu tespit ediyorum. Çünkü deneyimlerim bana gösterdi ki her öğrenci farklı şekilde öğrenir. Bazıları okuyarak, bazıları dinleyerek, bazıları yazarak. Bazısının bir konuyu öğrenmesi için çok soru çözmesi gerekir, bazısının sorunu başka bir konudadır. Yani öncelikle öğrencime uygulayacağım reçeteyi belirliyorum.

Daha sonra uygun yöntemle derslere başlıyoruz. Öğrenciye ödev vermenin ve ödevlerini takip etmenin gelişim açısından çok önemli olduğunu biliyorum. Bunun için öğrencime haftalık program yapıyorum ve düzenli olarak takip ediyorum.

Programda sadece verdiğim derslerini takip etmekle kalmıyorum, bütün derslerini takip ediyorum. Anne ve babanın rolü de öğretmenlikle karışmamış oluyor ve öğrenci veli arasındaki gerilim azalmış oluyor.


Benimle işbirliği yapan öğrencilerimle sene sonunda başarılara imza atıyoruz.

‘’ÖZEL ÖĞRETİM TEKNİKLERİMİ UYGULAYAN ÖĞRENCİLERİME GARANTİ VERİYORUM.’’
Referanslarım Öğrencilerimdir...

Unutmayın! öğretmen ile belletmen aynı şey değildir. Belletmen var olanı tekarlar ve ezberletir. Öğretmen eksikleri tespit eder, eksikleri tamamlar, motive eder, başarıya odaklar, öğrenmeyi öğretir.

Referans Bilgisi

Bütün öğrencilerimi referans olarak onlardan izin almak şartı ile gösterebilirim.

Öğrencilerim arasında Lise hazırlıkta Robert Koleji, Üsküdar Amerikan Koleji, Saint Joseph, Notre Dam De Sion, Koç Koleji, Atatürk Fen Lisesi, Kadıköy Anadolu Lisesi, Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi, Burak Bora Anadolu Lisesi, Ümraniye Anadolu Lisesi gibi önemli yeri olan liseleri  kazanlar var.

Bir öğrencim OKS 2006 Türkiye ikincisidir.  Değişik yıllarda SBS 'de 500 tam puan yapmış iki öğrencim, Matematik ve Fen derslerinden full yapmış çok öğrencim bulunmakta. 

Üniversite hazırlıkta, Boğaziçi üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, Sabancı Üniversitesi, Koç Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi... gibi iyi üniersiteleri kazananlar var.


Ayrıca bir öğrencim 2005 Türkiye ÖSS üçüncüsüdür.

Bu sene LYS'ye giren bütün öğrenclerim Devlet üniversitelerine ve çeşitli oranlarda burs alarak özel üniversitelere yerleşmişlerdir. 8. sınıf öğrencilerimin tamamı istedikleri okullara yerleşmişlerdir.

Bu bağlamda şöyle bir soru işareti kafalarda oluşabilir: Öğrenci zaten iyi ise başarılı olur. Genel olarak başarısı düşük olan öğrenciler de başarabilir mi?
Evet önce inanmak gerekir. Ben, öğrencimin durumu ne olursa olsun başaracağına inanırsam onu da inandırabilirim. İnandıkatan sonra programlı bir çalışma ve bu çalışmaya teslimiyetle yapılmayacak bir şey, aşılmayacak zorluk yok...
Başarıyı birlikte paylaşmak dileği ile....

 Öğretmene Özel Ders Talebi Gönder
Öğretmen Bilgileri

Özel DerslerÜcretTecrübe
Matematik100 TL15 Yıl
Geometri100 TL15 Yıl
Fen Bilimleri100 TL15 Yıl
Biyoloji100 TL15 Yıl

Özel Ders Verdiği Seviye(ler):
  • Lise (YGS - LYS Hazırlık)
  • Lise (Okula Takviye)
  • İlköğretim (TEOG Hazırlık)
  • İlköğretim (Okula Takviye)
  • KPSS, DGS, ALES vb.

Kişisel Bilgiler

Cinsiyet, Yaş:
Bayan, 43

Meslek:
Öğretmen

Eğitim Durumu:
Üniversite Mezunu

Lisans Yaptığı Üniversite:
İstanbul Üniversitesi (2001)

İletişim Bilgileri

İl, İlçe:

İstanbul, Ataşehir

İrtibat Telefon(ları):

(505) 589 89 70

Özel Ders Verebildiği İlçe(ler):

Ataşehir, Avcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Beşiktaş, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Ümraniye, Üsküdar

Özel Ders Verebildiği Mekan(lar):

Öğrencinin Evi, Etüt Merkezi

Diğer Bilgiler

Grup dersi veriyor
Çeviri tekliflerine kapalı
Ödev, proje tekliflerine açık
İş tekliflerine açık