DersVerilir.net'te Özel Ders İlanı Yayınlayın - Sipariş Sayfası

Özel Ders Verebileceğiniz
Yeni Öğrencilere Ulaşmak İçin...
DersVerilir.net ayrıcalığıyla özel ders ilanınızı yayınlamaya başlayın.
1. Adım: İlan Süresini Seçin
 

2. Adım: Ekstra Özellikler Ekleyin

İlanınızı daha da ön plana çıkartmak ister misiniz? Aşağıdaki ekstra özelliklerden istediklerinizi seçin, öğrencilerin ve velilerin ilanınızı daha kolay fark etmelerini sağlayın.


(20 TL / ilanınız yayınlandığı sürece sadece bir kere ödenir)

"Tescilli İlan", öğrencilerin ve velilerin profil sayfanızı (ilanınızı) inceledikten sonra size ulaşmalarını kolaylaştırabilecek veya hızlandırabilecek bir özelliktir. Detaylı Bilgi »

Kimlik belgenizin fotokopisini ve öğrenim durumunuzu gösteren belgelerinizi bize ulaştırmanız durumunda, ilanınızda "Tescilli İlan" güven sembolü ve açıklaması yer alacaktır. Örnek:

Hangi Belgeler Gerekli? İlanınızda "Tescilli İlan" sembolünün yer alabilmesi için bize kimlik belgenizin bir örneğini ve öğrenim durumunuzu gösteren belgelerin* birer örneğini - ilanınızda yer alan ad, soyad ve öğrenim durumu bilgileri ile uyumlu olacak şekilde - ulaştırmanız gerekmektedir. (*Örneğin; yüksek lisans öğrencisi iseniz, lisans diplomanıza veya mezuniyet belgenize ek olarak, öğrenim yılı bilgisi açıkça belli olan bir yüksek lisans öğrenci belgesi veya öğrenci kartı örneğini tarafımıza ulaştırmalısınız.)

Belgeleri Nasıl Ulaştırabilirim? Gerekli belge örneklerini eposta adresimize dijital olarak veya faks numaramıza gönderebilirsiniz. Gerekli iletişim bilgileri, ilanınız yayınlanmaya başladıktan hemen sonra sizinle paylaşılacaktır.

Belgelerim İlanımda Yayınlanacak Mı? Hayır, bize ulaştıracağınız belge örnekleri, www.dersverilir.net adresinde veya ilanınızda kesinlikle yayınlanmayacaktır. Bu belge örnekleri, sadece ilan bilgileri ile uyumluluğu kontrol etmek amacıyla kullanılmaktadır.


3. Adım: İletişim Bilgilerinizi Girin
İlanınızın hızlı bir şekilde yayına girmesi için lütfen aktif olarak kullandığınız cep telefonu numaranızı başında 0 olmadan yazın.
Lütfen bekleyin...


Sipariş Özeti

İlan Süresi:
Henüz seçim yapmadınız

Ekstra Özellikler:
Henüz seçim yapmadınız

Kontenjan İli:
Henüz seçim yapmadınız


TOPLAM: 0 TL (KDV Dahil)


Memnuniyet Garantisi

Bizim başarımız, sizin memnun olmanıza bağlı... 12 aylık ilan paketini seçtiğinizde, bu sürenin sonunda en azından bir öğrenciyle özel derse başlamamış olursanız ilanınızı ücretsiz olarak bir yıl uzatıyoruz.

Üyelerimiz Ne Diyor?

Sayın DersVerilir.net yetkilileri, sizlere teşekkürlerimi bildirmek istiyorum. DersVerilir.net'e üye olduktan sonra bana yeterli olacak kadar öğrencim oldu. Bu öğrenciler arasından bir kısmı ile gelecek sezon için de anlaşma yaptım.

Sizlere teşekkürlerimi sunuyorum çünkü; sizden önce, özel ders sektörünü, ders veren öğretmenlerin çevreleri (aile, arkadaşlık) belirliyordu. Bu durum öğrencileri ders açısından tatmin etmeyebiliyordu. Sizden sonra ders almak isteyen öğrenciler daha çok seçeneğe sahip oldu. Öğretmenler ise ortaöğretim ve yükseköğretime giriş sınavları gibi ciddi çalışmayı ve verimi gerektiren sınav sistemi içerisinde farklı bir sistem ile çalışan dershanelerde çalışarak tam bir verim ile ders anlatamayabiliyordu.

Sizler, internet üzerinden öğretim sektörüne girdiğiniz için öğrenciler ve kendim adına siz DersVerilir.net çalışanlarına saygılarımı ve teşekkürlerimi sunuyorum.
Yılmaz Emrem