Matematik, Geometri özel ders ilanı - Hasan Öğretmen - İstanbul

 

Hasan Öğretmen 

(532) 573 39 11
İstanbul, Çekmeköy

Öğretmen Tanıtımı

MATEMATİK- FİZİK- FEN B. dersi. Uzmanından. Garantili, kolay, zevkli. Modern ders teknik ve teknolojisi. Genel Başarı artışı. Aile eğitim danışmanı-koçu.
Özel ders. Sınıf geçme, not yükseltme.(ONLİNE DERS(uzaktan erişim ile) VE YÜZYÜZE DERS VERİLİR)
TYT, AYT, LGS, DGS, ALES, KPSS,  YÖS
Üniversitelilere de ders verilir.
Fizik-Matematik-Fen B. Öğretmeni
Hasan Tahsin Hoca

////
3 tane öğrencisi Türkiye 1. si oldu.
Kitap yazarı
Zayıf bir öğrenci bile 8-10 ders sonra sınıfının en iyi öğrencilerinden biri oluyor. 4-5 ay geçince sınıf 1.si, 8 ay sonra okul birincisi olan öğrencimiz çok olmuştur.
1. Dersi her öğrencimiz eksiksiz anlıyor.
2. Süper kalite VİDEOÇÖZÜMLÜ soru kitabımızdan her öğrenci soruları rahatça çözüyor. Çözemediği her soru için anında destek alabiliyor( telefon, FaceTime, Zoom, Skype, WhatsApp,  email v.s)
3. Sonuçta çıkmış sorularıda her öğrencimiz rahatlıkla çözer hale geliyor.
4. İsteyene hızlı soru çözme ve full çekme operasyonu yapıyoruz.
Ücret konusunda aileyi üzmeyecek şekilde yardımcı olunur.
***
İki veya daha çok sayıda öğrenci beraber grup olursa kişi başı çok düşük ücret ile iyi sonuç alınabilir. Önemli olan öğrencimizin başarılı, mutlu ve istikrarlı olmasıdır.
------------------------------------
İyi niyetli, gayretli her öğrencim başarılı olmuştur. Başarılı olmak kolaydır. Bilgisi çok zayıf olup, çok başarılı olan çok sayıda öğrencimiz olmuştur. Öğrencinin alacağı ders sayısı ihtiyacına göredir. Bazı öğrenci haftada bir defa ders ile başarıyı yakalayabiliyor, bazısı 15 günde hatta ayda bir ders ile bile başarıyı yakalıyor. Bazı öğrenci ise hergün ders almakla başarılı ve mutlu oluyor. Bazısı ise sadece telefon, email vs ile benimle işini halledebiliyor.
İki Türkiye 1.si öğrencime tüm dersleri vermiştim. Buda öğrencimin genel başarısını artırmada çok büyük fayda sağlıyor. Aile eğitim danışmanlığı- koçluğu her öğrencinin ve ailesinin büyük ihtiyacıdır.
Başarısız bir öğrenci 10 derste başarılı hale geliyor.
En değerli inci okyanusun en derinlerinde olur. Burada herşeyi söylemek, yazmak etik değildir. Öğretmen tüccar değildir. Her öğrencisi kendi evladı gibidir.
Arayın görüşelim.
REFERANSLAR
O kadar çok varki...İstendiğinde ve gerektiğinde çoğu ile yeni öğrencilerimi görüştürüyorum.
Öğretmen öğrencisine dersi sevdirerek ve seviyesine uygun şekilde anlatır. Aksi halde öğrenci dersten soğur ve başarısı düşer. İyi öğretmen öğrencisini bulunduğu seviyesinden alır ve onu kapasitesinin en üstüne yükseltir.
İyi hoca cansuyu gibidir. O öğrenciye en uygun(en yeni, en kısa ,en verimli, en zevkli, en hızlı v.s.)  teknikleri kullanır. Buda ciddi tecrübe ister. Eğitim ve sağlıkta kısıntı, tasarruf yapılmaz. Yoksa telafisi çok ağır yada imkansız olabilir. Öğrenciniz acemi bir elde deneme tahtası olmasın.

Referans Bilgisi

Referans Bilgisi
ÇOK ÇOK FAZLA...BİZZAT VERİLEBİLİR...
"Kızım geçen sene sınavı kazanamamıştı. Hasan Hoca ile derse başladıktan sonra her türlü soruyu yarım dakikada yapmaya başladı. Daha önce hiç çözemediği soruları bile rahat çözmeye başladı. Çok büyük ilerleme oldu. Keşke daha önce tanışsaydık mükemmel olurdu"(Hasan bey)

"Oğlum Robert Kolejde Fizikten 16 almıştı. Hasan hocadan ders aldıktan sonra  89 ve 100 aldı. Başarısı diğer derslerede yansıdı. Problem çözme gücü çok arttı. Hasan hoca daha önce Türkiye 1.si olan öğrencisine tüm dersleri anlattığı için oğlumun tüm dersleri düzeldi. Artık ders çalışmaktan zevk alıyor." (Zeynep hanım)

"Kızım Amerikan kolejinde Fizikten  zayıf durumda idi. Şu anda hem Fizikten çok iyi notlar alıyor hemde tüm derslerine düzenli çalışmaya başladı." (Tanju bey)

"Fransız Kolejinde 8. sınıftaki oğlum Matematik ve Fen dersinden çok kötü durumda idi. Oğlumun okuyacağından ümidimizi kesmek üzereydik. Okulda dersi hiç anlamıyordu.Hasan hoca ile çalıştıktan sonra bütün dersleri çok iyi oldu. Sınıf birincisi oldu.Ders çalışma tekniklerini öğrendi. Hasan hocanın eskiden Türkiye 1.si olan öğrencisine tüm dersleri vermiş olması çok iyi oldu. Oğlumun çalışma temposundan çok memnunum."  (Ümit bey)

"Kızım sınıfını düz geçen, iki defa Teşekkür, bir defa Takdirname alan bir öğrenci idi. Lise son sınıfın başında dersane hocası: “Bu çocuk iyi bir üniversite  kazanamaz” demişti. Fakat Hasan Hoca ile YGS  çalıştıktan sonra Türkiye 65. olarak Boğaziçi Üniversitesi İngilizce öğretmenliğini kazandı.Çok mutluyuz."  (Nur Hanım)"Eczacı olan eşim vefat edince eczanemizin kapanmaması için Lise son sınıftaki oğlumun Eczacılık Fakültesi kazanması bizim için çok önemli idi. Oğlum okuldaki  ilk fizik  yazılısından 13 almıştı. Hasan hoca ile çalıştıktan sonra fizikten 93 aldı. Tüm dersleride çok iyi oldu. Eczacılık fakültesini kazandı. Çok sevindik."  (Nilgün Hanım)

“-Oğlum okulda sınavdan 30 almıştı. Hasan Hoca ile 2 ders yaptı 80 aldı. 1 ders daha alınca 92 aldı. 5 ayda çoğu dersten okul birincisi oldu. Sonuncu olarak girdiği okulunda 1. oldu. Hocanın tavsiyelerini tutan kazanır; şımaran, gevşeyen kaybeder. Eğitimi çocukların keyfine bırakan aile çok pişman olur. Öğrenciyi çökerten kendi kaprisleri ve şımarıklığıdır. Şımarıklığı frenlenmeyen çocuk 5-10 sene sonra ailesine şunu söyleyecek:
"-Benim ergen ve ölçüsüz şımarıklığıma hep evet diyerek benim istikbalimi yok ettiniz. Keşke beni uyandırsaydınız".
Aile, hoca ile görüşerek her engeli aşabilir”(Bilgin Bey)

''-Kızım sınıf sonuncusu idi.Okuldan atılması gündemde idi. Okumak istemiyordu. Hasan Hoca'dan ders almaya başladıktan 5 ay sonra sınıf 1.si oldu. Kızımı adeta hayata yeniden kazandık. Çok çok teşekkürler''(Tevfik Bey)

"-Oğlum önceden iyi bir öğrenci  idi. Fakat Hasan Hoca ile süper ve ideal  seviyeye çıktı. Günde çözdüğü  soru sayısı  toplam 1500 ü çoktan geçti. Türkiye 1.lerinin bitirdiği kitapların hemen hepsini  6 ayda  bitirdi.  52 yıldır çıkmış soruların hemen hepsini kalemsiz çözüyor. Hasan Hocaya çoook  teşekkür ederim;  evladımıza verdiği değer ve bilgilerden (hayat bilgiside dahil)  dolayı.  Tek pişmanlığımız  Hasan hoca ile geç  tanışmamızdır. Keşke ilkokulda tanışsaydık herşey mükemmel olurdu."(Gülçin hanım)

"-Oğlum 3 senedir sınavları kazanamamıştı. Hepimiz umudumuzu kesmiştik. Hasan Hoca ile derse başladığımız ilk günlerde de hiç ümidimiz yoktu. Fakat 12. Dersten sonra oğlum adeta yeniden doğdu. Şu an sınavda çıkmış tüm soruları çözdü. Her dersten en az 5’er kitap bitirdi. Artık çözemediği soru pek olmuyor. Çoook mutluyuz".(Dürdane hanım)

"Kızım özel okulda yazılıdan 80 aldı. Fakat TYT de sıfır net yaptı. Yani kızıma yüksek not veren özel okul çocuğumu boş yetiştirdi. ÖĞRENCİLER İÇİN EN BÜYÜK TEHLİKE TEMBELLİK, ŞIMARIKLIK, KAPRİS. BUNUN ÇÖZÜMÜ HASAN HOCA İLE SIKI İŞBİRLİĞİ YAPMAKTIR"(AHMET BEY)

"2018 de lise son sınıfta okuyan ders verdiğim öğrencim Ayşe başlangıçta okul sonuncusu idi.
100saat dersin sonunda okul 1.si oldu.Aile bundan çok mutlu oldu. YKSde sırası 80bin oldu.
Fakat tıp istiyordu.

Sonraki sene sadece bir dersaneye gitti.YKS sırası 100bin olmuş.

2020 senesinde ise başka bir dersaneye gitmiş ve 180bin olmuş.

Yani dersimi bıraktıktan sonra hep gerilemiş.

Bugün üzgün ve mahcup durumda beni aradılar.Dersimden koptuğu için mahcup ve yorgun  olduklarını söylediler.Tavsiye istediler.

Yani elimizi tutan kazanıyor.Ekibimizin çalışmasına aile güvenirse kazanır."

https://youtube.com/channel/UCR1xhdzxBCgr9n-EXGvAsaQ

(Belirtilen ücret 40dakika ONLİNE DERS için geçerlidir)
//////////////
Corona etkisindeki bugünleri evimizde, öğrencimiz için verimli ders çalışma ile değerlendirebiliriz.

Evde verimli ders çalışmak mümkün.

Öğrencilerimin çoğu ile bugünlerde canlı, online(uzaktan eğitim) yapıyoruz. UzaktanErişim ile(görüntülü,sesli) evinizden bana  canlı bağlanarak ders yapabiliriz.(zoom, skype, whatsapp,,...gibi ile)
Uygulama gayet başarılı.

(Herşey Aynen Normal dersimizdeki gibi oluyor)
Bu konuda bana ihtiyacınız olursa beni her zaman arayabilirsiniz.

Corona virüsüne karşı çok dikkatli ve tedbirliyiz. Fakat hayatımıza devam ediyoruz.

Başarılar dilerim.

japonca ders verilir tercüme mütercim  tercüman
origami dersi verilir

--------------------------------------------------------------------
ADANA
ADIYAMAN
AFYONKARAHİSAR
AĞRI
AMASYA
ANKARA
ANTALYA
ARTVİN
AYDIN
BALIKESİR
BİLECİK
BİNGÖL
BİTLİS
BOLU
BURDUR
BURSA
ÇANAKKALE
ÇANKIRI
ÇORUM
DENİZLİ
DİYARBAKIR
EDİRNE
ELAZIĞ
ERZİNCAN
ERZURUM
ESKİŞEHİR
GAZİANTEP
GİRESUN
GÜMÜŞHANE
HAKKARİ
HATAY
ISPARTA
MERSİN
İSTANBUL
İZMİR
KARS
KASTAMONU
KAYSERİ
KIRKLARELİ
KIRŞEHİR
KOCAELİ
KONYA
KÜTAHYA
MALATYA
MANİSA
KAHRAMANMARAŞ
MARDİN
MUĞLA
MUŞ
NEVŞEHİR
NİĞDE
ORDU
RİZE
SAKARYA
SAMSUN
SİİRT
SİNOP
SİVAS
TEKİRDAĞ
TOKAT
TRABZON
TUNCELİ
ŞANLIURFA
UŞAK
VAN
YOZGAT
ZONGULDAK
AKSARAY
BAYBURT
KARAMAN
KIRIKKALE
BATMAN
ŞIRNAK
BARTIN
ARDAHAN
IĞDIR
YALOVA
KARABÜK
KİLİS
OSMANİYE
DÜZCE
ALADAĞ, CEYHAN, ÇUKUROVA, FEKE, İMAMOĞLU, KARAİSALI, KARATAŞ, KOZAN, POZANTI, SAİMBEYLİ, SARIÇAM, SEYHAN, TUFANBEYLİ, YUMURTALIK, YÜREĞİR  BESNİ, ÇELİKHAN, GERGER, GÖLBAŞI, KAHTA, MERKEZ, SAMSAT, SİNCİK, TUT   Başmakçı, Bayat, Bolvadin, Çay, Çobanlar, Dazkırı, Dinar, Emirdağ, Evciler, Hocalar, İhsaniye, İscehisar, Kızılören, Sandıklı, Sincanlı, Sultandağı ve Şuhut    DİYADİN, DOĞUBAYAZIT, ELEŞKİRT, HAMUR, MERKEZ, PATNOS, TAŞLIÇAY, TUTAK  GÖYNÜCEK, GÜMÜŞHACIKÖY, HAMAMÖZÜ, MERKEZ, MERZİFON, SULUOVA, TAŞOVA  Akyurt, Altındağ, Ayaş, Balâ, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kahramankazan, Kalecik, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle    Akseki, Alanya, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı, Demre, Kaş, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Serik, Muratpaşa, Konyaaltı, Aksu, Döşemealtı, Kepez  ARDANUÇ, ARHAVİ, BORÇKA, HOPA, KEMALPAŞA, MERKEZ, MURGUL, ŞAVŞAT, YUSUFELİ  Bozdoğan, Buharkent, Çine, Didim, Germencik, İncirliova, Karacasu, Karpuzlu, Koçarlı, Köşk, Kuşadası, Kuyucak, Nazilli, Söke, Sultanhisar, Yenipazar  Susurluk

Altıeylül

Sındırgı

Ayvalık

Savaştepe

Balya

Marmara

Bandırma

Manyas

Bigadiç

Kepsut

Burhaniye

Karesi

Dursunbey

İvrindi

Edremit

Havran

Erdek

Gönen

Gömeç   BOZÜYÜK, GÖLPAZARI, İNHİSAR, MERKEZ, OSMANELİ, PAZARYERİ, SÖĞÜT, YENİPAZAR  ADAKLI, GENÇ, KARLIOVA, KİĞI, MERKEZ, SOLHAN, YAYLADERE, YEDİSU   Hizan, Mutki, Ahlat, Adilcevaz, Tatvan ve Güroymak  DÖRTDİVAN, GEREDE, GÖYNÜK, KIBRISCIK, MENGEN, MERKEZ, MUDURNU, SEBEN, YENİÇAĞA  
Altınyayla
Bucak
Çavdır
Çeltikçi
Gölhisar
Karamanlı
Kemer
Tefenni
Yeşilova  AĞLASUN  Nilüfer, Yıldırım, Osman Gazi, Büyük Orhan, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Kales, Kestel, Mudanya, Mustafa Kemal Paşa, Orhaneli, Orhangazi ve Yenişehir Ayvacık Bayramiç Biga Bozcaada Çan Eceabat Ezine Gelibolu Gökçeada Lapseki Yenice  Atkaracalar, Bayramören, Çerkeş, Eldivan, Eskipazar, Ilgaz, Kızılırmak, Korgun, Kurşunlu, Orta, Ovacık, Şabanözü ve Yapraklı  Merkez, Alaca, Bayat, Boğazkale, Dodurga, Kargı, İskilip, Laçin,  Oğuzlar, Mecitözü, Osmancık, Ortaköy, Sungurlu ve Uğurludağ  ACIPAYAM, BABADAĞ, BAKLAN, BEKİLLİ, BEYAĞAÇ, BOZKURT, BULDAN, ÇAL, ÇAMELİ, ÇARDAK, ÇİVRİL, GÜNEY, HONAZ, KALE, MERKEZEFENDİ, PAMUKKALE, SARAYKÖY, SERİNHİSAR, TAVAS  Bağlar, Bismil, Çermik, Çınar, Çüngüş, Dicle, Eğil, Ergani, Hani, Hazro, Kayapınar, Kocaköy, Kulp, Lice, Silvan, Sur ve YenişehiR  ENEZ, HAVSA, İPSALA, KEŞAN, LALAPAŞA, MERİÇ, MERKEZ, SÜLOĞLU, UZUNKÖPRÜ  Ağın, Akçakaya, Arıcak, Baskil, Karakoçan, Keban, Kovancılar, Maden, Palu ve Sivrice  Çayırlı, İliç, Kemah, Kemaliye, Otlukbeli, Refatiye, Trecan ve Üzümlü  Aşkale, Yakutiye, Aziziye, Uzundere, Tortum, Çat, Tekman, Hınıs, Şenkaya, Horasan, Pazaryolu, İspir, Pasinler, Karaçoban, Palandöken, Karayazı, Olur, Köprüköy, Oltu ve Narman  Alpu, Beylikova, Çifteler, Günyüzü, Han, İnönü, Mahmudiye, Mihalgazi, Mihalıççık, Tepebaşı, Sarıcakaya, Seyitgazi, Sivrihisar ve Odunpazarı   Araban, İslahiye, Karkamış, Nurdağı, Nizip, Şahinbey, , Oğuzeli, Şehitkamil ve Yavuzeli  ALUCRA, BULANCAK, ÇAMOLUK, ÇANAKÇI, DERELİ, DOĞANKENT, ESPİYE, EYNESİL, GÖRELE, GÜCE, KEŞAP, MERKEZ, PİRAZİZ, ŞEBİNKARAHİSAR, TİREBOLU, YAĞLIDERE  KELKİT, KÖSE, KÜRTÜN, MERKEZ, ŞİRAN, TORUL  Çukurca, Şemdinli ve Yüksekova  Altınözü
Antakya
Arsuz
Belen
Defne
Dörtyol
Erzin
Hassa
İskenderun
Kırıkhan
Kumlu
Payas
Reyhanlı
Samandağ
Yayladağı  Aksu, Yenişarbademli, Yalvaç, Uluborlu, Sütçüler, Senirkent, Şarkikaraağaç, Keçiborlu, Gönen, Gelendost, Atabey ve Eğirdir   Akdeniz, Mezitli, Yenişehir, Toroslar; diğer ilçeleri ise Anamur, Aydıncık, Bozyazı, Silifke, Tarsus, Çamlıyayla, Erdemli, Gülnar ve Mut  Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar ve Zeytinburnu    Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı ve Urla  AKYAKA, ARPAÇAY, DİGOR, KAĞIZMAN, MERKEZ, SARIKAMIŞ, SELİM, SUSUZ  Abana, Cide, İnebolu, Tosya, Daday, Merkez İlçe, Pınarbaşı, Çatalzeytin, Küre, Taşköprü, Şenpazar, Devrekani, Doğanyurt, Azdavay, Ağlı, Araç, Bozkurt, Hanönü, İhsangazi ve Seydiler  Kocasinan ve Melikgazi ilçeleri, Akkışla, Bünyan, Develi, Felahiye, Hacılar, İncesu, Özvatan, Pınarbaşı, Talas, Sarıoğlan, Sarız, Tomarza,Yahyalı, Yeşilhisar  BABAESKİ, DEMİRKÖY, KOFÇAZ, LÜLEBURGAZ, MERKEZ, PEHLİVANKÖY, PINARHİSAR, VİZE    AKÇAKENT, AKPINAR, BOZTEPE, ÇİÇEKDAĞI, KAMAN, MERKEZ, MUCUR  Gebze, İzmit, Darıca, Körfez, Gölcük, Derince, Çayırova, Kartepe, Başiskele, Karamürsel, Kandıra, Dilovası  Ahırlı, Akören, Akşehir, Altınekin, Beyşehir, Bozkır, Cihanbeyli, Çeltik, Çumra, Derbent, Derebucak, Doğanhisar, Emirgazi, Ereğli, Güneysınır, Hadim, Halkapınar, Hüyük, Ilgın, Kadınhanı, Karapınar, Karatay, Kulu, Meram, Sarayönü, Selçuklu, Seydişehir, Taşkent, Tuzlukçu, Yalıhüyük ve Yunak  Altıntaş, Aslanapa, Çavdarhisar, Domaniç, Dumlupınar, Emet, Gediz, Pazarlar, Şaphane, Hisarcık, Simav ve Tavşanlı  Akçadağ, Arapkir, Arguvan, Battalgazi, Darende, Doğanşehir, Doğanyol, Hekimhan, Kale, Kuluncak, Pötürge,Yazıhan ve Yeşilyurt   Ahmetli
Akhisar
Alaşehir
Demirci
Gölmarmara
Gördes
Kırkağaç
Köprübaşı
Kula
Salihli
Sarıgöl
Saruhanlı
Selendi
Soma Afşin, Andıran, Çağlayancerit, Ekinözü, Elbistan, Göksun, Nurhak, Pazarcık ve Türkoğlu
Turgutlu     Artuklu
Dargeçit
Derik
Kızıltepe
Mazıdağı
Midyat
Nusaybin
Ömerli
Savur
Yeşilli  Bodrum, Dalaman, Datça, Fethiye, Kavaklıdere, Köyceğiz, Marmaris, Menteşe, Milas, Ortaca, Seydikemer, Ula, Yatağan  BULANIK, HASKÖY, KORKUT, MALAZGİRT, MERKEZ, VARTO    ACIGÖL, AVANOS, DERİNKUYU, GÜLŞEHİR, HACIBEKTAŞ, KOZAKLI, MERKEZ, ÜRGÜP  ALTUNHİSAR, BOR, ÇAMARDI, ÇİFTLİK, MERKEZ, ULUKIŞLA  Akkuş, Aybast, Çamaş, Çatalpınar, Çaybaşı, Fatsa, Gölköy, Gölyalı, Görgentepe, İkizce, Kabadüz, Kabataş, Korgan, Kumru, Mesudiye, Perşembe, Ulubey ve Ünye  Ardeşen, Çamlıheşin, Çayeli, Derepazarı, Fındıklı, Güneysu, Hemşin, İkizdere, İyidere, Kalkandere ve Pazar   Adapazarı, Akyazı, Arifiye, Erenler, Ferizli, Geyve, Hendek, Karapürçek, Karasu, Kaynarca, Kocaali, Pamukova, Sapanca, Serdivan, Söğütlü ve Taraklı   19 Mayıs, Alaçam, Asarcık, Atakum, Ayvacık, Bafra, Canik, Çarşamba, Havza, İlkadım, Kavak, Ladik, Salıpazarı, Tekkeköy, Terme, Vezirköprü, Yakakent  Eruh. Tillo. Pervari. Şirvan. Baykan. Kurtalan  Ayancık, Boyabat, Dikmen, Durağan, Erfelek, Gerze, Saraydüzü, Türkeli  Altınyayla

Akıncılar

Doğanşar

Divriği

Gölova

Gemerek

Hafik

Gürün

Kangal

İmranlı

Suşehri
Süleymanpaşa, Kapaklı, Çorlu, Çerkezköy, Hayrabolu, Malkara, Ergene, Muratlı, Saray ile Şarköy
Koyulhisar   Almus, Artova, Başçiftlik, Erbaa, Niksar, Pazar, Reşadiye, Sulusaray, Tokat merkez, Turhal, Yeşilyurt ve Zile  Almus, Artova, Başçiftlik, Erbaa, Niksar, Pazar, Reşadiye, Sulusaray, Tokat merkez, Turhal, Yeşilyurt ve Zile   ÇEMİŞGEZEK, HOZAT, MAZGİRT, MERKEZ, NAZIMİYE, OVACIK, PERTEK, PÜLÜMÜR  Akçakale, Bozova, Birecik, Ceylanpınar, Eyyübiye, Haliliye, Halifeti, Hilvan, Harran, Karaköprü, Suruç, Viranşehir, Siverek  BANAZ, EŞME, KARAHALLI, MERKEZ, SİVASLI, ULUBEY  Bahçesaray, Başkale, Çaldıran, Çatak, Gevaş, Gürpınar, Erciş, Edremit, İpekyolu, Tuşba, Saray, Muradiye, Özalp   Akdağmadeni, Aydıncık, Boğazlıyan, Çandır, Çayıralan, Çekerek, Kadışehri, Saraykent, Sarıkaya, Sorgun, Şefaatli, Yenifakılı ve Yerköy    Alaplı Çaycuma Devrek Gökçebey k aradeniz Ereğli Kilimli Kozlu   AĞAÇÖREN, ESKİL, GÜLAĞAÇ, GÜZELYURT, MERKEZ, ORTAKÖY, SARIYAHŞİ, SULTANHANI,  AYDINTEPE, DEMİRÖZÜ, MERKEZ   AYRANCI, BAŞYAYLA, ERMENEK, KAZIMKARABEKİR, MERKEZ, SARIVELİLER   BAHŞILI, BALIŞEYH, ÇELEBİ, DELİCE, KARAKEÇİLİ, KESKİN, MERKEZ, SULAKYURT, YAHŞİHAN  BEŞİRİ, GERCÜŞ, HASANKEYF, KOZLUK, MERKEZ, SASON  Beytüşşebap, Cizre, Güçlükonak, İdil, Silopi ve Uludere AMASRA, KURUCAŞİLE, MERKEZ, ULUS  Çıldır, Damal, Göle, Hanak ve Posof    ARALIK, KARAKOYUNLU, MERKEZ, TUZLUCA  ALTINOVA, ARMUTLU, ÇINARCIK, ÇİFTLİKKÖY, MERKEZ, TERMAL,  EFLANİ, ESKİPAZAR, MERKEZ, OVACIK, SAFRANBOLU, YENİCE    ELBEYLİ, MERKEZ, MUSABEYLİ, POLATELİ  BAHÇE, DÜZİÇİ, HASANBEYLİ, KADİRLİ, MERKEZ, SUMBAS, TOPRAKKALE  Akçakoca, Cumayeri, Çilimli, Gökyaka, Gümüşova, Kaynaşlı ve Yığılca  

 Öğretmene Özel Ders Talebi Gönder
Öğretmen Bilgileri

Özel DerslerÜcretTecrübe
Matematik200 TL22 Yıl
Geometri200 TL22 Yıl
Fizik200 TL25 Yıl
Kimya200 TL22 Yıl
Biyoloji200 TL15 Yıl
İngilizce200 TL5 Yıl
Fen Bilimleri200 TL18 Yıl

Özel Ders Verdiği Seviye(ler):
  • Lise (Okula Takviye)
  • Lise (YGS - LYS Hazırlık)
  • İlköğretim (Okula Takviye)
  • İlköğretim (TEOG Hazırlık)
  • Okul Öncesi
  • Üniversite (Derslere Takviye)
  • KPSS, DGS, ALES vb.
  • Yetişkinler İçin Diğer Eğitimler
  • Yetişkinler İçin Akademik Eğitim
  • Yetişkinler İçin Yabancı Dil

Kişisel Bilgiler

Cinsiyet, Yaş:
Bay, 60

Meslek:
Öğretmen

Eğitim Durumu:
Üniversite Mezunu

Lisans Yaptığı Üniversite:
Selçuk Üniversitesi (1986)

İletişim Bilgileri

İl, İlçe:

İstanbul, Çekmeköy

İrtibat Telefon(ları):

(532) 573 39 11

Özel Ders Verebildiği İlçe(ler):

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Eminönü, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

Özel Ders Verebildiği Mekan(lar):

Öğrencinin Evi, Öğretmenin Evi, Etüt Merkezi, Kütüphane, Dershane, Ofis, Spor Salonu

Diğer Bilgiler

Grup dersi veriyor
Çeviri tekliflerine açık
Ödev, proje tekliflerine açık
İş tekliflerine kapalı