İngilizce özel ders ilanı - Gül Öğretmen - İstanbul

 

Gül Öğretmen 

(535) 350 88 15
İstanbul, Kadıköy
Gül Öğretmen tarafından bu profilde beyan edilen bilgiler, tarafımıza ilettiği belge örnekleri ile uyumludur. Detaylı Bilgi »

"Tescilli İlan"ı yayınlanmakta olan Gül Öğretmen, kimlik bilgilerini içeren bir belge örneğini ve öğrenim durumunu gösteren belge örneklerini tarafımıza ulaştırarak; bu profil sayfasında yer alan ad, soyad, ve öğrenim durumu bilgilerinin doğruluğunu teyit etmiştir. Hata ve yanılma müstesnadır.

Gül Öğretmen hakkında daha fazla bilgiyi "Öğretmen Tanıtımı" ve "Referanslar" bölümlerinde bulabilir veya sorularınız için doğrudan kendisiyle iletişime geçebilirsiniz.

Bu ilandaki bilgilerin hatalı olduğunu düşünüyorusanız lütfen bize haber verin.

Öğretmen Tanıtımı

ONLINE olarak derslerime devam etmekteyim. Boğaziçi Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı 2006 yılı mezunuyum. Bir vakıf üniversitesinde İngilizce okutmanı olarak yaklaşık yedi yıllık deneyimim mevcut. Üniversite öğrencilik yıllarımdan itibaren farklı seviyelere yönelik İngilizce dersi veriyorum. Her seviyeye yönelik genel İngilizce derslerinin yanı sıra İş İngilizcesi (Business English), IELTS, (online) YDS, YÖKDİL, LYS, üniversite giriş ve hazırlık bitirme (Proficiency: BILET, TRACE, KOÇ, SABANCI, BOĞAZİÇİ, İTÜ, BEYKENT, BEZMİALEM, YEDİTEPE, İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ hazırlık) sınavlarına yönelik de ders vermekteyim. İlköğretim ve liseye yönelik özellikle Koç Özel ve İTÜ İlköğretim Okulu ve Lisesi öğrencileriyle çalışma deneyimim bulunmaktadır. IB sınav sistemine yönelik ders verme deneyimim mevcuttur.  Bunlara ek olarak, Online IELTS, TOEFL ve YDS dersleri vermekteyim. Aşağıdaki "Öğretmene Özel Ders Talebi Gönder" formunu kullanarak benimle iletişime geçebilirsiniz.

Referans Bilgisi

Üniversite öğrencilik yıllarımdan itibaren farklı seviyelere yönelik İngilizce dersi veriyorum. Her seviyeye yönelik genel İngilizce derslerinin yanı sıra İş İngilizcesi (Business English), SAT, IELTS, YDS, LYS, üniversite giriş ve hazırlık bitirme (Proficiency: BILET, TRACE, KOÇ, SABANCI, BOĞAZİÇİ, İTÜ, BEYKENT, BEZMİALEM, İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ hazırlık) sınavlarına yönelik de ders vermekteyim. İlköğretim ve liseye yönelik özellikle Koç Özel ve İTÜ İlköğretim Okulu ve Lisesi öğrencileriyle çalışma deneyimim bulunmaktadır. IB sınav sistemine yönelik ders verme deneyimim mevcuttur.

 Öğretmene Özel Ders Talebi Gönder
Öğretmen Bilgileri

Özel DerslerÜcretTecrübe
İngilizce400 TL20 Yıl

Özel Ders Verdiği Seviye(ler):
  • İlköğretim (Okula Takviye)
  • Lise (Okula Takviye)
  • Üniversite (Derslere Takviye)
  • Yetişkinler İçin Yabancı Dil
  • Yetişkinler İçin Akademik Eğitim
  • YDS, TOEFL, IELTS, vb.
  • İlköğretim (TEOG Hazırlık)
  • Lise (YGS - LYS Hazırlık)

Kişisel Bilgiler

Cinsiyet, Yaş:
Bayan, 40

Meslek:
Akademisyen

Eğitim Durumu:
Üniversite Mezunu

Lisans Yaptığı Üniversite:
Boğaziçi Üniversitesi (2006)

İletişim Bilgileri

İl, İlçe:

İstanbul, Kadıköy

İrtibat Telefon(ları):

(535) 350 88 15

Özel Ders Verebildiği İlçe(ler):

Adalar, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çekmeköy, Eminönü, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Şile, Şişli, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

Özel Ders Verebildiği Mekan(lar):

Ofis, Öğrencinin Evi, Etüt Merkezi, Kütüphane

Diğer Bilgiler

Grup dersi veriyor
Çeviri tekliflerine açık
Ödev, proje tekliflerine kapalı
İş tekliflerine kapalı