İngilizce, Yabancılar için Türkçe özel ders ilanı - Nurhan Öğretmen - İstanbul

 

Nurhan Öğretmen 

(534) 296 92 95
İstanbul, Pendik
Nurhan Öğretmen tarafından bu profilde beyan edilen bilgiler, tarafımıza ilettiği belge örnekleri ile uyumludur. Detaylı Bilgi »

"Tescilli İlan"ı yayınlanmakta olan Nurhan Öğretmen, kimlik bilgilerini içeren bir belge örneğini ve öğrenim durumunu gösteren belge örneklerini tarafımıza ulaştırarak; bu profil sayfasında yer alan ad, soyad, ve öğrenim durumu bilgilerinin doğruluğunu teyit etmiştir. Hata ve yanılma müstesnadır.

Nurhan Öğretmen hakkında daha fazla bilgiyi "Öğretmen Tanıtımı" ve "Referanslar" bölümlerinde bulabilir veya sorularınız için doğrudan kendisiyle iletişime geçebilirsiniz.

Bu ilandaki bilgilerin hatalı olduğunu düşünüyorusanız lütfen bize haber verin.

Öğretmen Tanıtımı

1977 İzmit doğumluyum. İSTANBULüniversitesi Eğitim fakültesi ingilizce öğretmenliği Bölümü mezunuyum. 1998 yılında bölümümden çok iyi dereceyle mezun oldum. 20 yıldır bir lisede kadrolu İngilizce öğretmenliği  yapmaktayım. Öğretim psikolojisi ve yabancı diller ile ilgili birçok seminer ve sempozyuma katıldım. Alanımla ilgili yayımlanmış  birçok makale ve derslere takviye yardımcı  kitaplarım bulunmaktadır.  Tüm bunların yanında yoğun istek sebebiyle  kurumsallaşmış bir dershanede yıllardır part-time görev almaktayım. İngilizce derslerinin mutlaka alanında uzmanlaşmış eğitimciler tarafından verilmesi taraftarıyım. . Öğrencilerime ingilizceyi sevdirerek çalıştırıp mutlaka başarıya ulaştırırım. Derslerin ve verdiğim ödevlerin takibini yaparak öğrenciye disiplinlinli çalışma alışkanlığı kazandırırım. Bugüne kadar birebir çalıştığımız öğrencilerim beklentilerinin çok üzerinde bir başarı kazanmışlardır. Ders saati ücreti dersin yoğunluğuna göre düşülebilir.Dersleri görüşüp sizin istediğiniz gün ve saate göre ayarlayayabiliriz DERS SAATİ UCRETI ALINACAK SAATE GORE DEĞİSEBİLİR . ONLINE ZOOM UZERINDEN DERSLERIM BASLAMISTIR.

Referans Bilgisi

Görüşmelerimiz neticesinde talepleriniz doğrultusunda referans gösterebilirim.

 Öğretmene Özel Ders Talebi Gönder
Öğretmen Bilgileri

Özel DerslerÜcretTecrübe
İngilizce400 TL20 Yıl
Yabancılar için Türkçe400 TL20 Yıl

Özel Ders Verdiği Seviye(ler):
 • İlköğretim (TEOG Hazırlık)
 • İlköğretim (Okula Takviye)
 • Yetişkinler İçin Yabancı Dil
 • Yetişkinler İçin Akademik Eğitim
 • Lise (Okula Takviye)
 • Lise (YGS - LYS Hazırlık)
 • Yetişkinler İçin Diğer Eğitimler
 • YDS, TOEFL, IELTS, vb.
 • Üniversite (Derslere Takviye)
 • KPSS, DGS, ALES vb.
 • GRE, GMAT, vb.
 • Okul Öncesi

Kişisel Bilgiler

Cinsiyet, Yaş:
Bayan, 46

Meslek:
Öğretmen

Eğitim Durumu:
Üniversite Mezunu

Lisans Yaptığı Üniversite:
İstanbul Üniversitesi (1998)

İletişim Bilgileri

İl, İlçe:

İstanbul, Pendik

İrtibat Telefon(ları):

(534) 296 92 95

Özel Ders Verebildiği İlçe(ler):

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Eminönü, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

Özel Ders Verebildiği Mekan(lar):

Öğretmenin Evi, Öğrencinin Evi

Diğer Bilgiler

Grup dersi vermiyor
Çeviri tekliflerine kapalı
Ödev, proje tekliflerine kapalı
İş tekliflerine kapalı