Fizik özel ders ilanı - Ahmet Uzdu - İstanbul

 

Ahmet Uzdu 

(535) 598 86 23
İstanbul, Ümraniye

Öğretmen Tanıtımı

16 yıl dershanelerde öğretmenlik yaptim, son 3 yildir sadece özel ders veriyorum. Birçok öğrencim derece yapti ve Türkiye nin saygın üniversitelerini kazandi İstanbul gibi büyük bir metropolde zamanın çok kıymetli olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Günün büyük çoğunluğunu okulda, yoğun bir ders müfredatı eşliğinde geçiren öğrenciler eve dahi kendilerini zor atıyorken, okul sonrasında kurslara ya da dershanelere gitmeleri oldukça zorlaşmaktadır. Enerjisinin ve verimli saatlerinin büyük bir kısmını okulda tüketen öğrenci, dershaneye ayıracak zamanı ve enerjiyi bulamamaktadır. Kaldı ki okullarda dahi kalabalık olan sınıf mevcutları dershaneler için de geçerli olmaya başlamıştır. 15 kişiyi aşan sınıflarda verimli ders dinlemek neredeyse imkansız hale gelmektedir.
Hem okul hem de dershane/kurs programını aynı anda yürütmenin en zorlaştığı şehir olarak İstanbul’da alternatif takviye çalışma programı olarak özel dersler en ideal yol olarak karşınıza çıkmaktadır. Kendi hazırladığım orjinal soru ve dökümanlarımla dersimi işliyorum. Fizik kavram yanilgilarina dikkat ederek ders anlatiyorum. Konu ile ilgili MEB kazanimlarini goz önünde bulundurarak ders işliyorum.

Referans Bilgisi

İstenildiği takdirde çok sayıda veli ve öğrenci ile görüştürebilirim.
İstanbul'daki en iyi fen, Anadolu liseleri ve özel okullarda (Atatürk Fen Lisesi,Robert Koleji, Bilfen fen lisesi,Kadıköy Anadolu Lisesi,İstanbul Erkek Lisesi,Galatasaray Lisesi,Burak Bora Anadolu Lisesi,Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi,Haydarpaşa Anadolu Lisesi, Doğa Koleji ve Çağrıbey Anadolu Lisesi ) okuyan öğrencilere ders anlattim.
Belirtilen ücret 1,5 saat (90 dk)fiyatidir.
Kavram dersanesi
Final dersanesi
Özeliz dershanesi
Birey dersanesi

 Öğretmene Özel Ders Talebi Gönder
Öğretmen Bilgileri

Özel DerslerÜcretTecrübe
Fizik250 TL16 Yıl

Özel Ders Verdiği Seviye(ler):
  • Lise (Okula Takviye)
  • Lise (YGS - LYS Hazırlık)

Kişisel Bilgiler

Cinsiyet, Yaş:
Bay, 41

Meslek:
Öğretmen

Eğitim Durumu:
Üniversite Mezunu

Lisans Yaptığı Üniversite:
Ondokuz Mayıs Üniversitesi (2003)

İletişim Bilgileri

İl, İlçe:

İstanbul, Ümraniye

İrtibat Telefon(ları):

(535) 598 86 23

Özel Ders Verebildiği İlçe(ler):

Adalar, Ataşehir, Beşiktaş, Beykoz, Beyoğlu, Çekmeköy, Eminönü, Fatih, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar

Özel Ders Verebildiği Mekan(lar):

Öğrencinin Evi

Diğer Bilgiler

Grup dersi vermiyor
Çeviri tekliflerine kapalı
Ödev, proje tekliflerine kapalı
İş tekliflerine kapalı