İngilizce özel ders ilanı - Yusuf Öğretmen - İstanbul

 

Yusuf Öğretmen 

(555) 815 66 93
İstanbul, Şişli

Öğretmen Tanıtımı

             4 AY SÜREYLE İNGİLİZCE KONUŞMA PROGRAMI 


1 Temmuz  İTİBAREN KONUŞMA ODAKLI PROGRAM BAŞLAYACAK PROGRAM İKİ BÖLÜM DEN OLUŞUYOR 1- İLK AY İNGİLİZCE TEMEL BİLGİLER 2.,3. VE 4.AYLARDA  TAMAMEN KONUŞMA PRAİKLERİNDE ODAKLANACAK..ADAYLARIMIZ İSTERLERSE  YETİŞKİNLER FULL PROGRAM DEVAM EDEBİLİRLER VE BURADA MEZUN OLABİLİRLER  


18 AY STANDART EĞİTİM PROGRAMI İNGİLİZCE ÖĞRENMEK ÇOK KOLAY ,KEŞKE DAHA ÖNCE SİZİ TANISAYDIM,TÜM ÖĞRENCİLERİM DEDİKLERİ ŞEY..O ZAMAN SİZDE LÜTFEN GEÇ KALMAYIN .
iNGİLİZCE ÖĞRENMEK İSTİYORUM AMA BİR TÜRLÜ İYİ BİR ÖĞRETMEN BULAMADIM ,YADA BULDUM AMA ÇOK PAHALI GELDİ DİYORSAN O ZAMAN BURADA BU İKİ SIKINTI DAN KURTULDUN ÇÜNKÜ BEN HEM ÖĞRENME GARANTISI HEMDE SİZE BÜYÜK BİR MADDİ KÜLFET ALTINDA SOKMADAN SİZE ÖĞRENME GARANTISI VERİYORUM.


İNGİLİZCE  ÖĞRENMEK  KOLAY  YETERKİ HAFTA DA 4 SAAT BOŞ ZAMANIN OLSUN BENİ ARAYIN BEN SİZE NE YAPMANİZ GEREKTİĞİNİ SÖYLEYİYİM  


Eğer ingilizce öğrenmek için buradaysanız  benim sayfam ulaşarak  öğrenme yollunda ilk adım attığınız  ve çok kısa sürede ingilizce dili yabancı bir dil olarak görmemye başlayacaksınız. ,yani şimdi öğrenmiş gibi kendini görebilirsiniz. en çok 2 ay sonra bu sözler ne anlama geldiğini net bir şekilde göreceksiniz.


Lütfen sabırla mesajımı okuyonuz  uzun ve sıkıcı geldiğse şimdiden özür dilyorum ama amacım net bir şekilde size kesin bir taahhütte bulunmak istiyorum ,laf kabalığ değil kesin ingilizce öğrenmek  için benimle temas geçmek yeterlidir.Para kazanmak için öğretmenliği yapmıyorum,öğrtemenliğ yaptığım için para kazanyorum,bazı mesleklerde bu ayırım yapmak çok önemli,onun için talep ettiğim ücret düşük tuttum,çünkü kaliteli bir iş yapmak her zaman o işi pahalı yapmak gerekmez.


Sevgili arkadaşlar: Daha önce yurt dışında,bir üniversite de hazırlık okulu bitirmiş  yada normal bir okulda veya diğer kurslar ve özel derslerde deneyip öğrenmeden eğitmini orta bırakmış olabilirsiniz ,bazen umutsuzluğa kapılıp vazgeçmiş olabilirsiniz,ama benimle iletişim kurup kendine şans verdiğiniz takdirde kesinllikle ingilizce çok kısa sürede ilerletme şansınızı elde edeceksınız .Yani hiç terddüt etmeden başlayabilirsiniz,benile iletişim kurduğunuz takdirde size benimle eğitimleri  yeni başlayan kişileri iletişim bilgilerini verip emin olamanızı sağlayacağım.Ayrıca istediğiniz kadar deneme dersi yapabiliriz. yeni başlayan kişiler dedim çünkü bir öğretmen size 10 derste  size etkilemediğse yani düzgün okuma ve yavaş yavaş anlamaya sağlamdığsa sizin zamanınız çalıyor demektir, daha sonra size faydalı ve etkileyici olamaz.   .                          

Peki şöyle soru sorabilirsiniz,ben ne kadar sürede ingilizce öğrenebilirim ?
Cevap: 10 ders de hatasız okumayı öğrenirsiniz,30 ders de yazmayı ve okuma,ve 4000 ingilizce sözcüğü öğrenme garantısı verebilirim.
Peki,ikinci soru şu,ben ne zaman konuşmayı öğrenbilirim?
Cevap : ilk 30 derste öğrendiklerini ( ki bu sizin kapasitenize ve şansa birakbileceğim şeyler değil,bunlar kesin ve garanti) o zaman itibaren konuşmayı başlayabilirsiniz ama zaman ilerledikçe dil hakimiyet artacaktır.
Peki,üçüncü soru şu,ben ne yapmalıyım?
Cevap: ingilizce öğrenme amacın belirle(yani ne için ingilizce öğrenmek istiyorsunuz soruyu doğru şekilde cevapla,eğer soruyu cevabını buldığsanız o zaman HEMEN BENİ
ARAYIN çünkü ilk üç derste ingilizceyi 100% öğreneceğinizi göreceksiniz.
              İNGİLİZCE ÖĞRENMEK KOLAYDIR  ÇÜNKÜ YÖNTEMİ VARDIR
 
ÖĞRENMEYEN ÖĞRENCİ YOKTUR ,ÖĞRETMEYEN ÖĞRETMEN VARDIR SLOGANIMIZDIR 
Ana dili Türkçe olan herkesin yabanci dil öğrenme konusunda avantajı vardır
,ingilizce dil bilgisi konusunda düşünülen aksına son derece kolaydır.
                          ACTIVE MASTER LEARNER yöntemi kullanrak herkese çabuk ve bir daha unutmamak üzere öğrenmesini güvencesi veriyorum.EVET DOĞRU SÖYLEYORUM, İNGİLİZCE ÖĞRENMEK KOLAYDIR ,Benimle  BAŞLADINIZ ZAMAN GÖRECEKSINIZ. bu bir idaa değildir bir gerçektir ve herkes için bir hedeftir.

       İNGİLİZCE ÖĞRENMEK KOLAY ANCAK BU  SIRADAN BİR ÖĞRENME  YÖNTEMİ İLE OLACAK BİR ŞEY DEĞİLDİR ,BEN HEKESE YÜZDE YÜZ ÖĞRENME GÜVENCESİ OLAN BİR METOD KULLANIYORUM, YAŞINIZ ,EĞİTİM SEVİYENİZ,GEÇMİŞ ÖĞRENİM DENEYİMLERİNİZ VEYA MESLEĞİNİZ HİÇ ÖNEMLİ DEĞİL,İNGİLİZCE ÖĞRENME GÜVENCESİ VERİYORUM.
               

DERS SAATLERİ VE NEREDE OLACAĞINA KARARINI VERMEK  ADAYLAR TARAFINDAN SAPTANACAKTAR.                 .

Çok sayıda üniversite hocalığını yaptım. Bunlar yabancı ve Türk üniversitelerdir . Bu okullar arasında Manchester Üniversitesi ve Boğaziçi Üniversitesi bulunmaktadır.

İngilizce konusunda özel bir metodla öğrenme sürecini kalıcı ve etkin sağlayacak bir biçimde  güvencesi veriyorum ve memnün kalmayan adaylar tüm paralarını iade etme sözünü veriyorum.şimdi a kadar ister yurt içi ister yurt dışı hangi deneyimleri yaşayarak ingilizce henüz öğrenme imkaniniz olmamışsa bu sefer benimle öğrenmeniz sözünü  verebilirim .Yaz aylarda programımız kesintisiz devam edecektir.1 hafta yada bir ay yada daha fazla süreleri
deneme yapabilirsiniz,insanlarin yaşı eğitimi ve mesleklerine göre uygun ve farklı bir uygulama  yapmaktayım. yöntem standart bir yöntem değildir, bu çok özel ve yüzde yüz başarılı bir  yöntemdir. Active  Master Learner.

Referans Bilgisi

GEÇMİŞTE BENDEN DERS ALAN ÜST DÜZEY YÖNETİCİLER DOKTORLAR VE ÇOK ÖNEMLİ MESLEK İCRA EDEN ARKADAŞLAR REFERANS  EDİNMEK KOLAY OLACAK. Ancak deneme dersinin almak yeterli olacağına inanıyorum.

 Öğretmene Özel Ders Talebi Gönder
Öğretmen Bilgileri

Özel DerslerÜcretTecrübe
İngilizce30 TL36 Yıl

Özel Ders Verdiği Seviye(ler):
  • Yetişkinler İçin Yabancı Dil
  • Okul Öncesi
  • İlköğretim (Okula Takviye)
  • İlköğretim (TEOG Hazırlık)
  • Lise (Okula Takviye)
  • Üniversite (Derslere Takviye)
  • Yetişkinler İçin Akademik Eğitim
  • Yetişkinler İçin Diğer Eğitimler
  • KPSS, DGS, ALES vb.

Kişisel Bilgiler

Cinsiyet, Yaş:
Bay, 66

Meslek:
Akademisyen

Eğitim Durumu:
Doktora Mezunu

Doktora Yaptığı Üniversite:
Diğer (1994)

Yüksek Lisans Yaptığı Üniversite:
Diğer (1988)

Lisans Yaptığı Üniversite:
Diğer (1985)

İletişim Bilgileri

İl, İlçe:

İstanbul, Şişli

İrtibat Telefon(ları):

(555) 815 66 93

Özel Ders Verebildiği İlçe(ler):

Arnavutköy, Bakırköy, Beşiktaş, Beykoz, Beyoğlu, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Sarıyer, Şişli, Ümraniye, Üsküdar

Özel Ders Verebildiği Mekan(lar):

Etüt Merkezi, Dershane, Ofis, Öğrencinin Evi, Kütüphane, Spor Salonu, Öğretmenin Evi

Diğer Bilgiler

Grup dersi veriyor
Çeviri tekliflerine açık
Ödev, proje tekliflerine açık
İş tekliflerine açık