Aykut Purde 

(542) 739 47 91
İstanbul, Eyüp
Aykut Purde tarafından bu profilde beyan edilen bilgiler, tarafımıza ilettiği belge örnekleri ile uyumludur. Detaylı Bilgi »

"Tescilli İlan"ı yayınlanmakta olan Aykut Purde, kimlik bilgilerini içeren bir belge örneğini ve öğrenim durumunu gösteren belge örneklerini tarafımıza ulaştırarak; bu profil sayfasında yer alan ad, soyad, ve öğrenim durumu bilgilerinin doğruluğunu teyit etmiştir. Hata ve yanılma müstesnadır.

Aykut Purde hakkında daha fazla bilgiyi "Öğretmen Tanıtımı" ve "Referanslar" bölümlerinde bulabilir veya sorularınız için doğrudan kendisiyle iletişime geçebilirsiniz.

Bu ilandaki bilgilerin hatalı olduğunu düşünüyorusanız lütfen bize haber verin.

Öğretmen Tanıtımı

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunuyum. Yüksek Lisansı da İstanbul Üniversitesi'nde yaptım. Doktora çalışmalarımı da yine İstanbul üniversitesinde devam ettiriyorum. Özellikle Adalet bölümü öğrencilerine ve hukuk fakültesi öğrencilerine özel ders veriyorum. Halihazırda bir üniversitenin adalet bölümünde Öğretim Görevlisi olarak görev yapıyorum.

Hukuk dışında, 92 YDS puanı aldığım ingilizce ve 3-4 sene kursa gittiğim B2 seviyesinde almanca bilgisine sahibim. Özellikle hukuk ingilizcesi çalışmak isteyen öğrenciler önceden irtibata geçerek hedeflerine yönelik çalışma talebinde bulunabilirler.

Doğrudan dersler dışında özellikle üniversite sınavına girecek öğrencilere eğitim koçluğu yapıyorum. İstanbul Üniversitesinde 1 lisans, 1 yüksek lisans bitirmiş ve halihazırda aynı üniversitede başka bir bölüm ve doktora bölümünde okuyan biri olarak sınav stratejileri ve meslek seçimi konusunda öğrencilere nitelikli yardımda bulunuyorum. Akademik ve hayata dair her türlü tecrübemi genç bireylerle paylaşma çabasındayım.

Amacım mümkün olduğunca çok öğrenciye ulaşmak ve faydalı olmak, o yüzden çok uygun fiyatlara ders veriyorum. Derslerim 1 saatten az olmamak üzere öğrencinin durumuna ve konunun gelişimine göre 2 saati de geçebiliyor. Grup olarak gelen arkadaşlarımıza da ders veriyorum, bilgi almak için lütfen irtibata geçin. 
Cep No: 0 5 4 2 7 3 9 4 7 9 1

Adalet bölümünde kamu hukuku alanına giren anayasa, ceza, idare, idari yargılama vs. gibi tüm dersleri veriyorum, özel hukuk derslerinden de hukuka giriş, medeni hukuk ve borçlar hukuku derslerini veriyorum. Özel hukuk alanındaki ticaret, medeni usul, tebligat hukuku gibi dersler için önceden iletişime geçilmesi gerekiyor. Eğer kendim müsait olmazsam bu alanlarda uzman kişilerden ders almanıza aracı olmaktayım, dolayısıyla her türlü ders ihtiyacınız için arayınız.

Hukuk fakültesinde ise yine kamu hukuku alanına giren anayasa hukuku, idare hukuku ve idari yargılama hukuku derslerini veriyorum. Eğer kamu hukuku alanından bir seçmeli dersiniz varsa, önceden iletişime geçerek bu dersi verip vermeyeceğimi sorabilirsiniz. Ceza hukuku alanında kalan dersler için ise irtibata geçilmesi halinde, alanında uzman kişilerden ders alınmasına aracı olmaktayım. Özel hukuk alanında ise medeni hukuk, hukuk başlangıcı ve borçlar hukuku dersleri veriyorum. Bunlar dışında kalan ticaret, medeni usul, icra iflas gibi dersler için yine irtibata geçilmesi halinde alanında uzman kişilerden ders alınmasına aracı olmaktayım. Yine talep olması ve önceden haber verilmesi halinde hukuk felsefesi ve insan hakları gibi dersleri de verebilirim.Dolayısıyla her türlü ders ihtiyacınız için arayınız.

Ayrıntılı bilgi ve ders talebi için Cep No: 0 5 4 2 7 3 9 4 7 9 1

Referans Bilgisi

Benim için en önemli referans aldığım eğitimler ve sınav sonuçlarımdır:
Terakki Vakfı Özel Şişli Terakki İlköğretim Okulu ve Lisesi
İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi (Mezun) (ÖSS'de %0,5'lik dilimde yer aldım)
İstanbul Üniversitesi Kamu Hukuku Yüksek Lisans (Mezun)
İstanbul Üniversitesi Kamu Hukuku Yüksek Lisans (Devam ediyor)
İstanbul Ünivresitesi İngilizce Mütercim Tercümanlık (okuyor) (2016 LYS Türkiye 900.sü)
Goethe Institut Istanbul (Almanca Eğitimi)
YDS İngilizce Puanı 92,5

 Öğretmene Özel Ders Talebi Gönder
Öğretmen Bilgileri

Özel DerslerÜcretTecrübe
Hukuk150 TL7 Yıl

Özel Ders Verdiği Seviye(ler):
  • Üniversite (Derslere Takviye)

Kişisel Bilgiler

Cinsiyet, Yaş:
Bay, 28

Meslek:
Akademisyen

Eğitim Durumu:
Doktora Öğrencisi

Doktora Yaptığı Üniversite:
İstanbul Üniversitesi

Yüksek Lisans Yaptığı Üniversite:
İstanbul Üniversitesi (2016)

Lisans Yaptığı Üniversite:
İstanbul Üniversitesi (2013)


İletişim Bilgileri

İl, İlçe:

İstanbul, Eyüp

İrtibat Telefon(ları):

(542) 739 47 91

Özel Ders Verebildiği İlçe(ler):

Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Eminönü, Esenler, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Maltepe, Pendik, Sarıyer, Şişli, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

Özel Ders Verebildiği Mekan(lar):

Kütüphane, Öğretmenin Evi, Öğrencinin Evi, Etüt Merkezi, Dershane, Spor Salonu, Ofis


Diğer Bilgiler

Grup dersi veriyor
Çeviri tekliflerine açık
Ödev, proje tekliflerine açık
İş tekliflerine açık