İngilizce, Yabancılar için Türkçe özel ders ilanı - Zeynep Öğretmen - İstanbul

 

Zeynep Öğretmen 

(537) 206 84 63
İstanbul, Ataşehir
Zeynep Öğretmen tarafından bu profilde beyan edilen bilgiler, tarafımıza ilettiği belge örnekleri ile uyumludur. Detaylı Bilgi »

"Tescilli İlan"ı yayınlanmakta olan Zeynep Öğretmen, kimlik bilgilerini içeren bir belge örneğini ve öğrenim durumunu gösteren belge örneklerini tarafımıza ulaştırarak; bu profil sayfasında yer alan ad, soyad, ve öğrenim durumu bilgilerinin doğruluğunu teyit etmiştir. Hata ve yanılma müstesnadır.

Zeynep Öğretmen hakkında daha fazla bilgiyi "Öğretmen Tanıtımı" ve "Referanslar" bölümlerinde bulabilir veya sorularınız için doğrudan kendisiyle iletişime geçebilirsiniz.

Bu ilandaki bilgilerin hatalı olduğunu düşünüyorusanız lütfen bize haber verin.

Öğretmen Tanıtımı

Eskişehir Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği mezunuyum. 2010 yılında bölüm birincisi olarak mezun oldum. Ardından çeşitli üniversitelerin hazırlık sınıflarında okutmanlık yaptım. 2015'ten beri MEB bünyesindeki ilkokullarda İngilizce öğretmeni olarak görev yapıyorum. 
Değişen dünyayla birlikte öğretim yaklaşımları ve teknikleri de değişmeye devam ediyor. Güncel gelişmeleri takip edebilmek ve derslerimde uygulamak için seminerlere ve workshoplara katılmayı seviyorum.
Daha önce ilkokul ve lise öğrencileriyle ödevlere yardım ve okula takviye konularında çalışma fırsatım oldu.Sınavlara hazırlık(YDS,YDT,TOEFL,YÖKDİL,PROFICIENCY), konuşma İngilizcesi gibi konularda da yardımcı oluyorum. Derslerimi işlerken öğrencimin hangi amaçla İngilizceyi öğrenmek istediğini, seviyesini ve öğrenme stillerini göz önünde bulunduruyorum. Birlikte hedefe götürücü ve eğlenceli dersler için yol haritası belirliyoruz.
Daha çok görsel işitsel ve interaktif kaynaklara başvuruyorum. Dilbilgisi ve kelime pratiği yapmakla birlikte ağırlıklı olarak konuşma becerisi ve günlük kullanımda ihtiyacımız olan kalıplar üzerinde duruyoruz.

Referans Bilgisi

Referanslarım daha önce çalıştığım kurumlar ve hem birebir hem de okul ortamında ders verdiğim öğrenciler ve velileridir.Talep etmeniz durumunda telefon görüşmesinde sunulacaktır.

 Öğretmene Özel Ders Talebi Gönder
Öğretmen Bilgileri

Özel DerslerÜcretTecrübe
İngilizce300 TL10 Yıl
Yabancılar için Türkçe200 TL3 Yıl

Özel Ders Verdiği Seviye(ler):
  • İlköğretim (Okula Takviye)
  • İlköğretim (TEOG Hazırlık)
  • Lise (Okula Takviye)
  • Lise (YGS - LYS Hazırlık)
  • Üniversite (Derslere Takviye)
  • Yetişkinler İçin Yabancı Dil
  • YDS, TOEFL, IELTS, vb.

Kişisel Bilgiler

Cinsiyet, Yaş:
Bayan, 34

Meslek:
Öğretmen

Eğitim Durumu:
Üniversite Mezunu

Lisans Yaptığı Üniversite:
Anadolu Üniversitesi (2010)

İletişim Bilgileri

İl, İlçe:

İstanbul, Ataşehir

İrtibat Telefon(ları):

(537) 206 84 63

Özel Ders Verebildiği İlçe(ler):

Ataşehir, Kadıköy, Maltepe, Sancaktepe, Üsküdar

Özel Ders Verebildiği Mekan(lar):

Öğretmenin Evi, Etüt Merkezi, Kütüphane

Diğer Bilgiler

Grup dersi veriyor
Çeviri tekliflerine açık
Ödev, proje tekliflerine açık
İş tekliflerine açık