Matematik, Geometri özel ders ilanı - Mustafa Kalkan - İzmir

 

Mustafa Kalkan 

(554) 272 94 25
İzmir, Balçova

Öğretmen Tanıtımı

Dokuz Eylül Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümünden mezun oldum. Öğrencilik dönemimde başladığım özel ders faaliyetlerimi serbest mesleki çalışmalarım ve yüksek öğrenim faaliyetlerimle beraber devam ettirmekteyim.

Yaklaşık 7 yıldır matematik, geometri, fizik ve ingilizce alanında özel ders vermekteyim.Her seviye öğrenci ile çalışmalar yürüttüm. AYT-TYT-TEOG-KPSS-DGS-ALES Sınavlarına Hazırlık, Lise, İlkokul ve Ortaokul Derslerine Destek Sınavlarına Hazırlık ve  Üniversite Öğrencileri Dersleri ve Tezleri üzerinde uzun zamandır bir çok öğrenci ile çalışmaktayım. 

Özel ders mantaliteme gelirsekte, genelde saatlik özel ders uygulamama rağmen benim dersim her zaman öğrencim tam öğrendiği zaman sonlanır ve hep fiyat sabittir.(Birçok eski öğrencilerimin kavrama konusunda ki sorunlardan dolayı 2 saatlik dersi 4-5 saat yaptığıma da şahit olmuştur, asla içim rahat etmeden ders masasından kalkmam ve herhangi bir sebebten verimsiz bir ders olduğunu gözlemlersem ücret almadan ders saatini verimli bir zamana kaydırırım, tek odağımız öğrenme ve prensip olarak hak etmediğim ücreti asla almam.)

Birçok konuda öğrencilerime çeşitli kaynaklardan extra ücret almadan test kaynak ve ihtiyaç dahilinde not sağlarım. (İddaa ediyorum öğrencilerim çözsün ben onlara hayal edemeyecekleri bir arşiv sunuyorum.) Öğrencilerime rehberlik faliyetlerini yürütmekteyim. Öğrencilerimin motivasyonları konusunda devamlı iletişim halinde olup kararlılıkları ve gelişimleriyle ilgili her türlü sorumluluğu üstlenmekteyim.

Devamlı analiz araştırma ve testlerle beraber hangi noktadan nerelere geldiğimiz ve neler yapmamız gerektiği konusunda takipleri düzenli olarak yürütmekteyim. Her yıl çıkan sorulara hakim olmamla beraber düzenli olarak kaynak araştırması, geliştirme ve devamlı güncel ve daha çağdaş eğtim konusunda ileri gitmekteyim..

Özel ders uygulamalarımda ise genelde çok soruyu her birini anlayarak soru tiplerine hakim olarak öğretme amacı gütmekteyim. Derslerde her bir konuda özel notlar oluşturmamızla beraber 24 saat Whatsapp üzerinden soruları da almaktayım.

Kendi yaşamım ve özel derslerim adına her zaman tek hedefim var başarı ve unutmayalım ki başarının %1 i esin %99 alın teridir.. Bu bağlamda odak noktamız ne yarının kaygısı, ne de dünün pişmanlığı olsun.. Güç şu an da bugün çalışarak yarını daha iyi dünü daha gururlu hale getirebiliriz..

Saygılarımla,

Mustafa KALKAN

*Not : İzmirin bütün merkez ilçelerine gelebilirim. 

*İletişim :  0 554 *******

Arama, mesaj ve ya whatsapp kanalları ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Referans Bilgisi

Özel derslerimde onlarca referansa sahibim.

Referanslarımın telefon numarasını ders verdiğim ailelerin bilgilerine olan saygımdan dolayı paylaşamıyorum ancak beni aramanız dahilinde kaç kişi ile görüşmek isterseniz telefonlarını verebelirim.

Birçok Mühendislik Fakültesi, Sağlık Fakülteleri (Tıp, Dişhekimliği) daha nice fakülteleri, liseleri ve sınavları kazanmış öğrenci referanslarına sahipim.

En büyük referansım kendim olup, dünümden gurur duyuyorum eminim ki yarınımdan da gurur duyacağım.

 Öğretmene Özel Ders Talebi Gönder
Öğretmen Bilgileri

Özel DerslerÜcretTecrübe
Matematik80 TL8 Yıl
Geometri80 TL8 Yıl
İngilizce80 TL8 Yıl
Genel Matematik80 TL8 Yıl
Yüksek Matematik125 TL8 Yıl

Özel Ders Verdiği Seviye(ler):
  • KPSS, DGS, ALES vb.
  • Lise (YGS - LYS Hazırlık)
  • Üniversite (Derslere Takviye)
  • İlköğretim (TEOG Hazırlık)
  • İlköğretim (Okula Takviye)
  • Lise (Okula Takviye)

Kişisel Bilgiler

Cinsiyet, Yaş:
Bay, 28

Meslek:
Mühendis

Eğitim Durumu:
Yüksek Lisans Öğrencisi

Yüksek Lisans Yaptığı Üniversite:
Dokuz Eylül Üniversitesi

Lisans Yaptığı Üniversite:
Dokuz Eylül Üniversitesi (2017)

İletişim Bilgileri

İl, İlçe:

İzmir, Balçova

İrtibat Telefon(ları):

(554) 272 94 25

Özel Ders Verebildiği İlçe(ler):

Balçova, Bayraklı, Bornova, Buca, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Konak, Menemen, Narlıdere

Özel Ders Verebildiği Mekan(lar):

Öğrencinin Evi, Öğretmenin Evi, Kütüphane, Ofis, Etüt Merkezi

Diğer Bilgiler

Grup dersi veriyor
Çeviri tekliflerine açık
Ödev, proje tekliflerine açık
İş tekliflerine kapalı