Matematik, Fen Bilimleri özel ders ilanı - Erkan Öğretmen - İstanbul

 

Erkan Öğretmen 

(535) 848 58 48
İstanbul, Beşiktaş

Öğretmen Tanıtımı

Yıldız Teknık Unv. Mat.bölümü özel Matematik FizikMatematiği yılların verdiği tecrübe ile sabır ile aktarıyorum konuların üzerinden hızlı değil anlayarak ilerlemesi geleceği için kalıcı olması için öğretiyorum

Referans Bilgisi

   Amacım öğrencinin Matematik  dersine karşı olan ön yargısını yenmesine yardımcı olmak, dersi öğrencinin seviyesinde anlatarak konunun mantığını anlamasını ve başarılı olmasını sağlamak. bu dönem teog öğrencilerimden 17 mat ortalaması vardır çok az sürede matematik sınavından geçen öğrencimin sevincini paylaşmışımdır. 


Matematiğin mantığını kavrayan bir öğrenci, öğrenim hayatının geri kalanında matematik konusunda bir daha sıkıntı çekmez. Her sene, yeni ve bambaşka formüller ezberlemek zorunda kalmaz. Eski bilgilerinin üzerine yenilerini oturtmaya başlar. Matematikteki sıkıntıları aştıktan sonra, diğer derslerde de daha başarılı olabilir.

Bu sebeple, derslerimde formül ezberletmekten mümkün olduğunca uzak duruyorum. Öğrencime konunun mantığını kavratmaya çalışıyorum. Gerekli formülleri -biraz yönlendirme ile- öğrencim kendisi buluyor.Konularımda kaynak dökümanlarımda kolaydan zora doğru fazladan soru çözdürerek her türlü soru çözebilecek seviyeye geliyorlar
Özel derslerimi duruma göre öğrencinin evinde veriyorum. Birebir uygulamış olduğum özel yöntemlerle öğrencilerin durumu ne olursa olsun büyük yol katettiklerini görüyorum. Öğrencilerle ve velilerle sürekli iletişim halinde olmam yapmış olduğum uygulamaları daha da güçlendiriyor. Referanslarım benim sadece öğrencilerim ve sayın velilerimdir. İstenildiği takdirde iletişime geçilebilir.
1) 8. Sınıf SBS’ye hazırlanan, eksiklerinin farkında olan
öğretmen –veli- öğrenci ilişkisinin sağlam iletişimi ile başarısını arttırmayı planlayan öğrencilerle çalışmak istiyorum. Lütfen hedefini belirlemiş veli ve öğrenciler ders isteğinde bulunurlarsa sevinirim.
Öğrencinin ne kadar eksiğinin olduğu benim için önemli değil. Önemli olan; öğrencinin öğrenmeye istekli olması; beraber planladığımız çalışma planına uyma konusunda gayretli olmasıdır.
2) 7. Sınıf Fen ve matematik derslerinde eksiği olan ve bir sonraki seneye sağlam bilgi birikimiyle hazırlık yapma isteğinde olan öğrencilerle ders yapabilirim.
3)Ara sınıf öğrencileriyle(4,5,6) eksiklerini toparlama ve ait oldukları yıla dair matematik yeterliliği ve özgüveni kazandırma ve sonraki yıla ön hazırlık dersleri yapabilirim.

 Öğretmene Özel Ders Talebi Gönder
Öğretmen Bilgileri

Özel DerslerÜcretTecrübe
Matematik60 TL15 Yıl
Fen Bilimleri60 TL15 Yıl
Geometri60 TL15 Yıl
Fizik70 TL10 Yıl

Özel Ders Verdiği Seviye(ler):
  • İlköğretim (TEOG Hazırlık)
  • Lise (Okula Takviye)
  • Lise (YGS - LYS Hazırlık)
  • Üniversite (Derslere Takviye)
  • KPSS, DGS, ALES vb.
  • İlköğretim (Okula Takviye)

Kişisel Bilgiler

Cinsiyet, Yaş:
Bay, 44

Meslek:
Öğretmen

Eğitim Durumu:
Üniversite Mezunu

Lisans Yaptığı Üniversite:
Yıldız Teknik Üniversitesi (2001)

İletişim Bilgileri

İl, İlçe:

İstanbul, Beşiktaş

İrtibat Telefon(ları):

(535) 848 58 48

Özel Ders Verebildiği İlçe(ler):

Ataşehir, Bahçelievler, Bakırköy, Beşiktaş, Beykoz, Beyoğlu, Çekmeköy, Eminönü, Esenler, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Maltepe, Pendik, Sarıyer, Şişli, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

Özel Ders Verebildiği Mekan(lar):

Öğrencinin Evi

Diğer Bilgiler

Grup dersi veriyor
Çeviri tekliflerine kapalı
Ödev, proje tekliflerine kapalı
İş tekliflerine kapalı