Türkçe, Edebiyat özel ders ilanı - Cenan Öğretmen - İstanbul

 

Cenan Öğretmen 

(505) 464 77 35, (505) 464 77 35
İstanbul, Kağıthane

Öğretmen Tanıtımı

     Merhaba,

          Sakarya Üniversitesi Eğitim Fakültesi mezunuyum. 16 yıllık özel ders tecrübemle İstanbul’da  özel ders vermekteyim. İlkokul ve ortaokul 4,5,6,7 ve 8. Sınıflar ve liselere  SINAVLARA hazırlık ve okul derslerine takviye  dersleri  veriyorum.2010 yılında Nlp Practitioner,Nlp Master Practitioner Profesyonel Koçluk eğitimleri alarak koçluk yaparak ÖĞRENCİ KOÇLUK SİSTEMİ (ÖKS) ve ÖĞRENCİ TAKİP SİSTEMİ  (ÖTS) öğrencilerime ve yetişkinlere yardımcı olmaktayım.Ayrıca  Hızlı Okuma Teknikleri,Hafıza teknikleri,Zihin Haritaları eğitimleri aldım ve  derslerimi bu tekniklerle işlemekteyim. Özellikle zihin haritaları ile not alma ve hafıza teknikleri ile bilgileri uzun süreli belleğe aktarma yöntemleri öğrencilerin dersi daha iyi kavramalarını sağlamaktadır.Değerli Öğrenciler, Başarıyı birlikte yakalamanın mutluluğunu yaşamak dileğiyle…

***Dilbilgisini öğrencinin rahatlıkla ve severek anlayacağı seviyede anlatıp, edebiyatı ezberden kurtararak, kendime has yöntemlerle Türkçe ve edebiyatı sevilen derslerden kılmakla size yardımcı olabileceğimi düşünüyorum. Hazırladığım ders notlarım ve adım adım öğrenme sistemine göre sıralanmış sorular içeren testlerimle SBS ve YGS LYS için Türkçe dersi vermekteyim. İKİ SAATLİK oturumlarla yaptığım çalışmada öğrenciye bilgisayar çıkışlı notlar sunuşum, onun yazı yazarak yorulmasını, zaman kaybını önler. 
     
     Kullandığım metodlar, Çoklu Zeka Kuramı doğrultusunda tespit ettiğim tamamen kişinin öğrenme stiline uygun olarak değişen öğretim metodlarıdır.


***Yalnızca dersten derse seans mantalitesinin dışına çıkarak öğrencinin bütünen okul sorunlarıyla ilgilenmeyi ve yardımcı olunabilecek konularda doğru yönlendirmelerle yol göstericilik de yapılmasından yanayım.

***Öğrencilerime bir öğretmenden çok abi olarak yaklaşırım. 13 yıldır özellikle SBS hazırlık öğrencilerine özel ders veriyorum. Ayrıca çalıştığım devlet okulunda da SBS hazırlık çalışmalarını yoğun olarak uyguladım. 6.7.8. sınıf okula yardımcı ve SBS hazırlık için Türkçe, Sosyal Bilgiler, Fen ve Matematik dersi, 9. ve 10,11,12. sınıf öğrencilerine dil anlatım dersi veriyorum.

*** Ayrıca okuma-yazmada problem çeken 1. ve 2. sınıf öğrencilerine ; 3-4-5. sınıflarda okuyan öğrencilerimizin eksiklerini tamamlama ve seviyelerini geliştirmeye yönelik de özel ders vermekteyim. 

ANLAYARAK  300 SAYFALIK BİR KİTABI 2 SAATTTE OKUMAK İSTEYENLERİN DİKKATINE!

Ortalama bir ÖSS (yeni sistemdeki adıyla YGS ve LYS) sorusu 40-45 kelimeden oluşur. Normal bir öğrencinin bu soruyu sadece okuması 15-20 saniyesini alır. Etkin Hızlı okuyan öğrenci ise, aynı soruyu daha iyi anlayarak 5-7 saniyede okur; ve her soruda 10 saniye, tüm ÖSS'de (YGS ve LYS'de) de '30-40 dakika ekstra zaman' kazanır. Yalnızca bir sorunun bile, sıralamada bin kişi öne geçmenizi sağlayacağı ya da geriye düşmenize neden olacağı bir sınavda bu çok önemli bir kazanım.
       Hızlı okuma dersleri vermekteyim..
www.cenanhoca.com  adresinden bilgi alabilirsiniz.


İlginize teşekkürler…!

Referans Bilgisi

Özel ders tecrübelerim ve referanslarım hakkında bilgi edinmek için benimle iletişime geçebilirsiniz.

 Öğretmene Özel Ders Talebi Gönder
Öğretmen Bilgileri

Özel DerslerÜcretTecrübe
Türkçe100 TL16 Yıl
Edebiyat100 TL16 Yıl
Hızlı Okuma100 TL16 Yıl
Dil ve Anlatım100 TL16 Yıl
İlkokuma-Yazma100 TL16 Yıl

Özel Ders Verdiği Seviye(ler):
  • İlköğretim (TEOG Hazırlık)
  • İlköğretim (Okula Takviye)
  • Lise (Okula Takviye)
  • Lise (YGS - LYS Hazırlık)
  • Yetişkinler İçin Yabancı Dil
  • Yetişkinler İçin Akademik Eğitim
  • Yetişkinler İçin Diğer Eğitimler

Kişisel Bilgiler

Cinsiyet, Yaş:
Bay, 38

Meslek:
Öğretmen

Eğitim Durumu:
Yüksek Lisans Mezunu

Yüksek Lisans Yaptığı Üniversite:
Yeditepe Üniversitesi (2005)

Lisans Yaptığı Üniversite:
Sakarya Üniversitesi (2003)

İletişim Bilgileri

İl, İlçe:

İstanbul, Kağıthane

İrtibat Telefon(ları):

(505) 464 77 35(505) 464 77 35

Özel Ders Verebildiği İlçe(ler):

Bağcılar, Bahçelievler, Beşiktaş, Beyoğlu, Güngören, Kağıthane, Sarıyer, Şişli, Üsküdar, Zeytinburnu

Özel Ders Verebildiği Mekan(lar):

Öğrencinin Evi, Öğretmenin Evi, Etüt Merkezi, Dershane

Diğer Bilgiler

Grup dersi veriyor
Çeviri tekliflerine kapalı
Ödev, proje tekliflerine kapalı
İş tekliflerine açık