İngilizce özel ders ilanı - Burcu Öğretmen - İstanbul

 

Burcu Öğretmen 

(533) 547 91 85
İstanbul, Üsküdar

Öğretmen Tanıtımı

15 yıldır profesyonel olarak İngilizce dersi veriyorum.

Bugüne kadarki tecrübelerime dayanarak, özel dersin her yaş ve mizaç tipine uygun olarak bireyselleştirilmiş bir formatta sunulması taraftarıyım. Bu kapsamda özellikle de okul öncesi ve ilkokul 1., 2. snıf öğrencileri ile yaptığımız dersleri oyun ve şarkılarla destekleyerek gerçekleştiriyorum. Bu şekilde hem çocukların derse olan ilgi ve motivasyonu artıyor hem de öğrenme daha kalıcı hale geliyor.

İngilizcenin günlük hayatta kullanımının kolaylaştırılması amacıyla gerçekleştirilen Konuşma (Speaking) derslerinde ise; öğrencinin ilgi alanları kendisi ile görüşülerek belirlenir ve bu konular kapsamında kısa bir metin okunarak (Reading) konu hakkında detaylı bilgi edinilir. Sonrasında ise bu konuda öğrenci ile sohbet edilerek, öğrencinin kendini ingilizce olarak ifade etmesi desteklenir. Bu dersler sırasında özellikle de çocuk öğrencilerimle Scamper sorularından da sıkça faydalanarak dersleri daha eğlenceli hale getiriyoruz.

Okula destek amacıyla gerçekleştirdiğimiz derslerde de öncelikli hedefimiz, içinde bulunduğumuz dönem içinde okulda işlenen konulardaki açıkların kapatılması ve okulda işlenen konuların tekrarının gerçekleştirilerek kalıcı şekilde öğrenmenin desteklenmesidir. Öğrencinin seviyesi ve velinin beklentisine bağlı olarak okul öğretmeni ile görüşülerek o dönemin eğitim programına göre ön çalışmalar gerçekleştirilerek konuların okul konularından daha kapsamlı şekilde işlenerek öğrencinin okul derslerine hazırlıklı şekilde katılmasının sağlanması da bir diğer metottur. 

Dersler online ya da fiziksel ortamda gerçekleşmektedir. Dersin uygulanma koşullarına veli ve öğrenci ile görüşülerek karar verilmektedir.

Referans Bilgisi

Üniversiteye dil sınavı olan YDS'de derece yaparak girdim.
O yıllardan beri de profesyonel olarak Boğaziçi Etüt Merkezi'nde ve bireysel olarak birçok seviyede öğrenciye ders veriyorum.
Öğrencilerimden bir kısmıyla okul başarısını arttırmak için yollarımız kesişti, bir kısmı ise iş hayatında kendilerini daha iyi ifade edebilmek için benden destek istediler. Derslerimizi tamamladığımızda öğrencilerimin çoğunun başlangıç noktasından çok daha iyi bir seviyeye gelmiş olmaları bu meslekteki en büyük motivasyonumdur.
Şu an irtibat bilgilerini mahremiyetlerini korumak amacıyla paylaşamasam da istendiğinde referanslar kendi izinleriyle tarafınıza sunulacaktır.

 Öğretmene Özel Ders Talebi Gönder
Öğretmen Bilgileri

Özel DerslerÜcretTecrübe
İngilizce250 TL15 Yıl

Özel Ders Verdiği Seviye(ler):
  • Okul Öncesi
  • İlköğretim (Okula Takviye)
  • Lise (Okula Takviye)
  • Üniversite (Derslere Takviye)
  • Yetişkinler İçin Yabancı Dil

Kişisel Bilgiler

Cinsiyet, Yaş:
Bayan, 38

Meslek:
Öğretmen

Eğitim Durumu:
Üniversite Mezunu

Lisans Yaptığı Üniversite:
İstanbul Üniversitesi (2007)

İletişim Bilgileri

İl, İlçe:

İstanbul, Üsküdar

İrtibat Telefon(ları):

(533) 547 91 85

Özel Ders Verebildiği İlçe(ler):

Ümraniye, Üsküdar

Özel Ders Verebildiği Mekan(lar):

Öğretmenin Evi, Etüt Merkezi, Öğrencinin Evi, Dershane, Kütüphane, Ofis

Diğer Bilgiler

Grup dersi veriyor
Çeviri tekliflerine açık
Ödev, proje tekliflerine açık
İş tekliflerine açık