İngilizce özel ders ilanı - Leman Yesim Öğretmen - Ankara

 

Leman Yesim Öğretmen 

(538) 629 05 65
Ankara, Çankaya
Leman Yesim Öğretmen tarafından bu profilde beyan edilen bilgiler, tarafımıza ilettiği belge örnekleri ile uyumludur. Detaylı Bilgi »

"Tescilli İlan"ı yayınlanmakta olan Leman Yesim Öğretmen, kimlik bilgilerini içeren bir belge örneğini ve öğrenim durumunu gösteren belge örneklerini tarafımıza ulaştırarak; bu profil sayfasında yer alan ad, soyad, ve öğrenim durumu bilgilerinin doğruluğunu teyit etmiştir. Hata ve yanılma müstesnadır.

Leman Yesim Öğretmen hakkında daha fazla bilgiyi "Öğretmen Tanıtımı" ve "Referanslar" bölümlerinde bulabilir veya sorularınız için doğrudan kendisiyle iletişime geçebilirsiniz.

Bu ilandaki bilgilerin hatalı olduğunu düşünüyorusanız lütfen bize haber verin.

Öğretmen Tanıtımı

     15 yıl çeşitli kolejlerde ve kurumlarda İngilizce öğretmenliği  ve bölüm başkanlığı yaptıktan sonra 10 senedir IELTS,TOEFL,FCE,PAE,IGCSE ve HAZIRLIK ATLAMA sınavlarına  ve okula takviye olarak ve IB öğrencilerine ders veren bir öğretmenim.Bilmediklerinden korkar insanlar,dolayısıyla öğrencilerime öncelikle öğrenmeyi,akılcı davranmayı ve yorum yapabilmeyi öğreterek, öğrendiklerini  kullanabilmelerini sağlayarak hem okul hayatlarında  hem de yaşantılarındaki  başarıyı ve kaliteyi artırmalarını sağlamaya çalışırım.Herkesin birbirinden birşey öğrenebileceğine inanırım.Bugüne kadar ben de öğrencilerimden çok şey öğrenmişimdir.Öğrenmeyi ve öğretmeyi seven, insanlarla kolay ve iyi iletişim kurabilen bir insanımdır ,bundan dolayı öğrencilerimle ilişkilerim hep iyi olmuştur.

     Hangi  seviyede olursa olsun öğrencinin yaşayarak öğrenmesini sağlamaya çalışırım ve sürekli teorik bilgilerle kafasını doldurmak yerine öğrendiklerini günlük hayatta kullanabilme, kendini rahatça ifade edebilme ve derdini anlatabilme yetilerini kazandırmayı göz önünde bulundururum.Öncelikle kendine güvenmesini,inanmasını ve elinden gelenin en iyisini yapması konusunda onu  destekler,cesaretlendirir ve olumlu düşünmesi konusunda onu telkin ederim,bundan dolayı öğrencilerime gerek ingilizce gerekse hayatları konusunda yaşam koçluğu da yapmaya çalışırım.Aslında esas yapmaya çalıştığımız şey onları hayata hazırlamak değil mi zaten!

    Öğretmenliğin tamamen vicdan işi olduğuna inanırım.Zamanın gerisinde kalmamak , iyi ve kaliteli iletişim kurabilmek için aynı dili konuşmanın çok önemli olduğunu bildiğimden sürekli araştırırım,daha iyi öğretebilmenin ve öğrenebilmenin  yollarını ararım,öğrencilerimin motivasyonunu artırabilmek için farklı yöntemler uygularım.Farklı şehirlerdeki öğrencilerle Skype üzerinden ders yapmaktayım. Kendimi hem akademik hem de hayatı anlayabilmek adına her zaman geliştirmeye çalışırım.Online olarak bir çok uluslarası platformda tanınan üniversilerden eğitim aldım.Harvard Üniversitesinde 'Öğrenme Liderliği 'üzerine master yaptım.Berkeley den,Queensland den,Juliard dan ve daha bir kaç üniversiteden de farklı eğitimler aldım.Hayat zaten bir öğrenme değil mi ?

.  

Referans Bilgisi

.

Benim de 18 yaşında bir kızım olduğundan  her çocuğun ailesi için ne kadar önemli ve değer biçilmez olduğunu ;anne-babanın çocuğunun başarısıyla nasıl gurur duyup mutlu olduğunu gayet iyi bilirim.

Gerektiği takdirde ders verdiğim ailelerin telefonlarını ailelere de danışarak referans olarak verebilirim.

   

 Öğretmene Özel Ders Talebi Gönder
Öğretmen Bilgileri

Özel DerslerÜcretTecrübe
İngilizce200 TL25 Yıl

Özel Ders Verdiği Seviye(ler):
  • YDS, TOEFL, IELTS, vb.
  • Üniversite (Derslere Takviye)
  • Lise (YGS - LYS Hazırlık)
  • Lise (Okula Takviye)
  • İlköğretim (Okula Takviye)
  • İlköğretim (TEOG Hazırlık)
  • Yetişkinler İçin Yabancı Dil

Kişisel Bilgiler

Cinsiyet, Yaş:
Bayan, 47

Meslek:
Öğretmen

Eğitim Durumu:
Üniversite Mezunu

Lisans Yaptığı Üniversite:
Anadolu Üniversitesi (1995)

İletişim Bilgileri

İl, İlçe:

Ankara, Çankaya

İrtibat Telefon(ları):

(538) 629 05 65

Özel Ders Verebildiği İlçe(ler):

Çankaya

Özel Ders Verebildiği Mekan(lar):

Öğrencinin Evi, Etüt Merkezi, Öğretmenin Evi

Diğer Bilgiler

Grup dersi veriyor
Çeviri tekliflerine açık
Ödev, proje tekliflerine açık
İş tekliflerine açık