Fizik, Matematik özel ders ilanı - A. Ayhan Öztürk - İstanbul

 

A. Ayhan Öztürk 

Telefon numaraları gizli, lütfen e-posta gönderin
İstanbul, Ataşehir
A. Ayhan Öztürk tarafından bu profilde beyan edilen bilgiler, tarafımıza ilettiği belge örnekleri ile uyumludur. Detaylı Bilgi »

"Tescilli İlan"ı yayınlanmakta olan A. Ayhan Öztürk, kimlik bilgilerini içeren bir belge örneğini ve öğrenim durumunu gösteren belge örneklerini tarafımıza ulaştırarak; bu profil sayfasında yer alan ad, soyad, ve öğrenim durumu bilgilerinin doğruluğunu teyit etmiştir. Hata ve yanılma müstesnadır.

A. Ayhan Öztürk hakkında daha fazla bilgiyi "Öğretmen Tanıtımı" ve "Referanslar" bölümlerinde bulabilir veya sorularınız için doğrudan kendisiyle iletişime geçebilirsiniz.

Bu ilandaki bilgilerin hatalı olduğunu düşünüyorusanız lütfen bize haber verin.

Öğretmen Tanıtımı

İlgilendiğiniz için teşekkürler
''Geleneğiyle Okul, Birikimiyle Dershane''
ODTÜ Fizik Mezunu
Master ve Doktora tahsilli,
TÜBİTAK Takdir Ödüllü, Dershane Tecrübesi Olan 24 Yıl Deneyimli,

*LGS - Lise Giriş Sınavlarına Hazırlıkta,
*TYT - AYT Üniversite Giriş Sınavlarına Hazırlıkta,
*Okul derslerine takviyede,
*Üniversite Fizik ve Calculus dersleri takviyesinde,
*IB, GRE, SAT, ACT Sınavlarına hazırlıkta,
*Yabancı dille eğitim veren Robert, Üsküdar Amerikan, SEV, TED ve Koç gibi kolej öğrencilerine takviyede,

Tüm Sayısal Dersler Türkçe veya İngilizce olarak
Tam öğrenme tekniği ile evinizde verilir.

Ders ücreti 1 saati (60 dk)  100 TL dir.

Eğer
- Siz/ çocuğunuz başarılı bir öğrenci ise,
- Memnun kaldığınız takdirde yakın çevrenizden yeni öğrencilere beni tavsiye edecek iseniz,
- Eviniz benim evime yakın ise,
- Haftada birden fazla ders almayı düşünüyor iseniz,
Ders fiyatında indirim yapabilirim. İki ya da daha fazla kişilik grup halinde ders alarak, ders ücretini paylaşabilirsiniz de!

24 yıllık profesyonel meslek hayatımda ortaokuldan üniversiteye kadar her yaş grubuna ders vermiş, ve yeterli pedagojiye sahip bir eğitimciyim.

NEDEN ÖZEL DERS ALMALIYIM?

Her öğrenci ayrı bir birey ve kişiliğe sahiptir. Her kişide olduğu gibi her öğrencinin de ayrı ayrı yetenekleri vardır. Herkes her konuda başarılı olamaz. İşte bu başarısız olunan noktada o konuda yeteneği olan kişiden yardım almak gerekir. Bunun için özel ders alma ihtiyacı doğar.
Özel ders birebir eğitim, öğrenme metodlarının en etkili biçimidir. Eğitimci, birebir eğitimde, ders boyunca bütün dikkatini öğrenci üzerinde yoğunlaştırma şansına sahiptir. Bu şekilde eğitimci, öğrencinin öğrenme alışkanlıkları ve bilgi seviyesini kolaylıkla anlayabilir ve ders programını ve dersin işleniş biçimini öğrenciye uygun olarak düzenleyebilir.
Özel ders sürecinde öğrenci tam ihtiyacı olan konulara odaklandırılır. Kalabalık bir sınıfın geneline değil öğrenciye uygun materyal (konu anlatım dökümanları, testleri, vs..) kullanımı ile dersin amacına ulaşması sağlanır. Böylece enerji ve zaman ekonomik bir şekilde kullanılmış olur
Özel ders, son yıllarda sıklıkla tercih edilmeye başlamıştır. Öğrenci özel ders ile eksiklerini daha iyi görür ve eksiklerini daha hızlı giderebilir. Çok sayıda öğrenci ile aynı anda ders alma ile bire bir ders almak arasında çok ciddi fark vardır. Özel dersi veren öğretmen öğrencinin eksiklerini tesbit edebilir ve sorunun üzerine gidebilir. Anlamadığını düşündüğü konular üzerinden tekrar geçebilir.
Özel dersin farkı öğrencinin kendisine uygun çalışma sisteminde ve zamanlarda dersleri öğrenmesidir. Eğitmenler bir konunun öğrenci tarafından iyice kavrandığına kanaat getirdikten sonra yeni konuların öğretimine geçerler. Özel derste öğrenciler istedikleri kadar temel veya karmaşık soruları sormakta özgürdürler. Birebir özel ders, ders zamanlarını, ders programını ve dersin işleniş metodunu kişiye göre düzenlenmesini sağlaması açısından çok etkili bir yöntemdir.

Referans Bilgisi

Referans verilir.


Tecrübelerim ışığında şunu da belirtmek isterim. LGS, TYT ve AYT sınavlarına hazırlıkta yaz tatilinden itibaren düzenli çalıştırdığım, konuları erkenden bitirip, kalan sürede de sürekli soru çözümleriyle ve denemelerle bu sınavlara hazrladığım öğrenciler hedeflerine ulaşıyorlar. Yazılı sınavlarına hazırlıkta ise, sınav konularını ve sorularını yeterli oranda anlatabildiğim öğrencilerim yine başarılı notlar alıyorlar. Üniversite Fizik ve Calculus derslerinde vize ve finallere yönelik sistematik ve düzenli ders alan öğrencilerim yine daha başarılı oluyorlar. Tabii en önemlisi, verdiğim bilgileri kendi bilgisi haline getiren, sistemli çalışan ve verdiğim ödevleri eksiksiz yapan, maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen velilerimin öğrencileri, gurur vesilesi olacak başarılara imza atıyorlar.

 Öğretmene Özel Ders Talebi Gönder
Öğretmen Bilgileri

Özel DerslerÜcretTecrübe
Fizik100 TL24 Yıl
Matematik100 TL24 Yıl
Fen Bilimleri100 TL24 Yıl
Genel Fizik100 TL24 Yıl
Genel Matematik100 TL24 Yıl

Özel Ders Verdiği Seviye(ler):
  • Lise (YGS - LYS Hazırlık)
  • Lise (Okula Takviye)
  • İlköğretim (TEOG Hazırlık)
  • Üniversite (Derslere Takviye)
  • GRE, GMAT, vb.

Kişisel Bilgiler

Cinsiyet, Yaş:
Bay, 47

Meslek:
Öğretmen

Eğitim Durumu:
Doktora Mezunu

Doktora Yaptığı Üniversite:
Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü (2012)

Yüksek Lisans Yaptığı Üniversite:
Sakarya Üniversitesi (2004)

Lisans Yaptığı Üniversite:
Orta Doğu Teknik Üniversitesi (1995)

İletişim Bilgileri

İl, İlçe:

İstanbul, Ataşehir

İrtibat Telefon(ları):

Bu öğretmenin telefon numaraları gizli,
iletişime geçmek için e-posta gönderin.

Özel Ders Verebildiği İlçe(ler):

Ataşehir, Bahçelievler, Bakırköy, Beşiktaş, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Sancaktepe, Sarıyer, Ümraniye, Üsküdar

Özel Ders Verebildiği Mekan(lar):

Öğrencinin Evi, Etüt Merkezi, Ofis

Diğer Bilgiler

Grup dersi veriyor
Çeviri tekliflerine kapalı
Ödev, proje tekliflerine açık
İş tekliflerine açık