Emine Öğretmen 

(532) 497 61 30
İstanbul, Bakırköy

Öğretmen Tanıtımı

Boğaziçi Üniversitesi Matematik Öğretmenliği'nden mezun oldum.Üsküdar Amerikan Lisesi, Özel  Koç Lisesi,Işık Lisesi,Terakki okulları, Enka Okulları ,Yabancıların okuduğu liseler ve daha  birçok Anadolu Liselerin de ve dershanelerde görev aldım.28 senedir hiç ara vermeden bu işi yapmaktayım.İlkokuldan başlayarak Üniversite dahil her sınıf için ders vermekteyim.Öğrencilerimin çoğu LGS den  ve YKS den  aldıkları yüksek puanlarla eğitim seviyesi yüksek Robert Kollej,Kabataş Anadolu ,Üsküdar Amerikan Lisesi,Çapa Fen Lisesi,Alman Lisesi,İstanbul Erkek ve Cağaloğlu gibi Liselere, yada BOĞAZİÇİ  ÜNİVERSİTESİ,.ODTÜ ,İTÜ, KOÇ  ve SABANCI  ÜNÜVERSİTESİ gibi yüksek vasıflı üniversitelere (ücretli olanlara burslu) olarak girmeye hak kazanmışlardır.

Matematik ve Geometri derslerini iingilizce okuyan öğrencilere,ingilizce olarak da eğitim verebilmekteyim. Yurt dışında üniversite okumak isteyenlerin alması gereken SAT  sınavı için de  senelerdir ders vermekteyim. Bazı Liselerimizde okutulan IB programına da çok iyi hakimim ve bunun için de  takviye vermekteyim. SAT sınavına girmiş  ya da IB notları ile derece yapan ,HARWARD ÜNİVERSİTESİ dahil,Amerika da  ya da Avrupa da ,sıralamada ilk 50 olan   üniversitelere girmeye hak kazanmış öğrencilerim olmuştur. Ayrıca Lise eğitimini yurtdışında almak isteyen öğrencilere,o ülkenin müfredatına  hazırlık amacıyla olarak ders vermekteyim.

Öğrencilerimle derslerim,zamanı çok iyi kullanmak adına, yoğun bir permonsla geçer  ve ister istemez de onlar bu ciddiyete zamanla uymak zorunda kalırlar.Bu ciddiyetle dersimizi, onlarla, tatlı-sert bir iletişim  içerisinde olarak sevdirdiğime ve bu yüzden başarılı olduğuma inanıyorum.

Referans Bilgisi

25 senedir bu işi yaptığımdan dolayı ;  ebeveynleri ,Türkiye çapında tanınmış ya da tanınmamış Hakim, Doktor,Mühendis ve hatta  Matematik Öğretmeni olan, yüzlerce özel öğrencim olmuştur.İletişim kurduğumuzda bu referanslarımı verebilirim.  

 Öğretmene Özel Ders Talebi Gönder
Öğretmen Bilgileri

Özel DerslerÜcretTecrübe
Matematik250 TL28 Yıl
Geometri250 TL28 Yıl

Özel Ders Verdiği Seviye(ler):
  • İlköğretim (TEOG Hazırlık)
  • Lise (Okula Takviye)
  • Lise (YGS - LYS Hazırlık)
  • İlköğretim (Okula Takviye)
  • Yetişkinler İçin Akademik Eğitim
  • KPSS, DGS, ALES vb.
  • GRE, GMAT, vb.
  • Üniversite (Derslere Takviye)

Kişisel Bilgiler

Cinsiyet, Yaş:
Bayan, 54

Meslek:
Öğretmen

Eğitim Durumu:
Üniversite Mezunu

Lisans Yaptığı Üniversite:
Boğaziçi Üniversitesi (1990)


İletişim Bilgileri

İl, İlçe:

İstanbul, Bakırköy

İrtibat Telefon(ları):

(532) 497 61 30

Özel Ders Verebildiği İlçe(ler):

Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çekmeköy, Eminönü, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Küçükçekmece, Maltepe, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şişli, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

Özel Ders Verebildiği Mekan(lar):

Öğrencinin Evi, Öğretmenin Evi, Kütüphane, Dershane, Etüt Merkezi, Ofis


Diğer Bilgiler

Grup dersi veriyor
Çeviri tekliflerine açık
Ödev, proje tekliflerine açık
İş tekliflerine açık