Rusça, İngilizce özel ders ilanı - Zulia Shentuna Aghayeva - İzmir

 

Zulia Shentuna Aghayeva 

(531) 614 51 01
İzmir, Gaziemir

Öğretmen Tanıtımı

      İNGİLİZCE VE YA RUSÇA KONUŞMAK İSTEYEN ARKADAŞLAR,

RUSÇA KONUŞMAK İSTEYENLERE UYGUN FİYATA ÖZEL DERS - 3 aylık programımızda ( Moskva ve Baküden getirilmiş) Rusça kitaplar. Resimli işlemler, CD ve DVD kullanıyoruz.
Size mümkünsüz gele bilir ama Yoğun çalışarak 3 aylık programı 2 aya düşürmek bile mümkün. ( Bu öğrencinin çalışma başarısına ve haftada çok ders saatı ayırarak sadece rusçaya yoğunlaşarak ve tabii ki, özel rusça programımızı uygulayarak mümkün) bu programımızda başarılı olan öğrencileriz olmuştur

Ders saatleri dışında Ücretsiz Konuşma saatlarına da zaman ayırmaktayız.

Rusça KPDS sınavına çalışmalarımız da mevcuttur.hedefinizde bu sınavdan iyi puan almak varsa demmek ki rusçanın advanced gramerindesiniz. başarılar dilerim

İNGİLİZCE RAHAT AKICI KONUŞMAK

İngilizce konuşmak isteyenler... Hafif gramer ve bol pratik konuşmayla bu aşamaya gelebilirler.. İngilizce öğrenmek ve ana dili gibi konuşmak pratikle gelişir. İngilizce özel dersimizde farklı konular anlatılmaktadır. böylece  öğrencilerin kulak dolgunluğuyla konuşmaya  yardımcı olur..

FARKLI İNGİZCE PROGRAMIMİZ 3 ÇEŞİTLE GELİŞMEKTEDİR.


1. TURİZM VE İŞ İNGİLİZCESİ - Turizm ve İş İngilizcesi özel eğitimi verilir(BUSİNESS AND TRAVEL ENGLİSH) /Bu programı uygulamamız için sizin orta iyi derecede in
gilizce okumanız, konuşyor olmalı ki tourizm ve business konularını uygulayalım
 İŞ İNGİLİZCESİ derslerimiz iş heyatına yönelik gelişmekdedir. Bura resmi mektubların (formal letters)yazılması, iş görüşmeleri nasıl yapılır ve resmi toplantılarda işinizi sunma (bussiness presentation), müasibe, finans,bankacılık, tıbb, teknoloji marketing, ve s. teknik konularıyla ilgili özel çalışmalar yapılır. mesleki kelmeler öyretilir ve iş paylaşımı ilgili testler çözülür. ilk aşamadan hemen sonra her hangi serbest sunum yapmanız aktivleştirilir. yani yabancılarla akıcı konuşmanız ve  onlara sunum yapmanız sizi artık çekindirmeyecekdir.
TURİZM İNGİLİZCESİ dünya turistik mekanlarının ingilizce sunumu, turizimle ilgili dialoglari, türkiyenin turistik mekanlarının ingilizce tanıtımı ve hotel ve restoranlarda nasıl konuşulur ve s. öğretilir.Bu programımızda iternetden farklı sitelerin tercümesini anlayacaksınız, yabancı sitelere ilanınızı nasıl ekleyeceyinizi , ürün sifarişi, ticari görüşmeler, turizmle ilgili  her şey dahildir.

2. ÇOCUKLARA İNGİLİZCE - Küçük yaşlı çocuklar ingilizceyi özel oyunlarla öğrenyorlar.Tabii ki 3-5 yaş çocuklara ingilizce konuşturma programımız farklıdır. onlara özel uygulanan programda ingilizce cizgi filmler bile izletilir, ordakı olayları açıklayıb taklidi yapılır.. ingilizce günlük yaşamdakı dialoglara yönelikdir. Eğlenceli eğitimimizde ingilizce anlama ve konuşma sunulmaktadır. çocuklara ingilizce birebir ve ya istekleri üzerine grup halinde oluşmaktadır. (tecrübelerime esaslanıp diye bilirim ki,qrup halindeki dersler çocuklara hızlı başarı sağlıyor)

3. GRAMER ve KONUŞMA (conversation) - Akıcı ingilizce konuşma programımızda kendinizi, vatanınızı, çevrenizi, bildiklerinizi ve işinizi, mesleyinizi ingilizce anlatmak, bu konularla ilgili dialoglar çalışmak vardır. günlük yaşam konularını işleyerek, ingilizce kitaplar ve gazete ve ya internet haberleri üzerinden ingilizce gramerini ditaylı anlayacaksınız, uygulayacaksınız Alıştırma, pratik yoluyla akıcı konuşmaya başlayacaksınız. .
   .
CD ve DVD yardımıyla öyrendiklerimizi dahada geliştiryoruz. Ama açıksası son yıl what's app ses kaydları daha sık kullanmaktayım ki, bu öğrencilerimin benimle sürekli kantakta olmasını, günlük yaşamlarını anlatması ve bana sorular sorup aktiv dialogda olmalarını sağlıyor. Ders dışında da İngilizce veya Rusça duymalarını ve konuşmalarını geliştirmekteyiz.
Size sıfırdan başlayarak ingilizceyi rahat konuşan (Yurt dışında görüşmelerde artık tercüman kullanmayı gerek duymayan) öğrencilerimizi referans olarak bildire biliriz.Tabii ki bu gelişme onların çalışması ve yabancı dile çok zaman ayırmasıyla mümkün olmuşdur.
(İngilizce özel ders programlarımızda ___1 saatlık ders ücreti sadece 50 tl)

GRAMERSİZ   İNGİLİZCE  yeni ve  farklı metod.
Yıllardır inglizce gramer öğreniyorsanuz, kelme ezberliyorsanuz, çok iyi ingilizce test çözüyorsanuz ama hayla ingilizce ana diliniz gibi konuşamıyorsanız.   EVET! bu metod sizler içindir. Kendi ana dilinizde konuşurken gramer öğrenmenize gerek olmadığı gibi gerçek ingilizceyi konuşmak içinde gramere, kafanızda çeviri yapmaya ve kendinizi zorlama gerek yok..... Bunun çok daha kolay yolu var.

ARKADAŞLAR, ingilizce gramer kurallarını öğrenmeden, kelime ezberi yapmadan, İngilizce test çözmeler, alıştırmalar,  falan gerek kalmadan çok rahat ve akıcı ingilizce konuşa bilme üsulundan haberiniz varmı??
 Benim kullandığım bu yeni metod sadece konuşma, dinleme , düzenli günlük  İnglizceyi dinleme, ve pratikle zengindir. Daha önce böyle bir ders aldığınızı sanmıyorum. ben kendim bile öğrencilerimle artık 5 yıldır kullanıyorum. çok öğrencim tarafından denetlenmişdir.HARİKA! bu usulla kısa sürede rahat kendine güvenilir şekilde, asla zorlanmadan konuşan öğrencilerim vardır. BAZILARI ÇOKTAN BİTİRMİŞ, ÇOK RAHAT, AKICI VE HIZLI ANA DİLİ GİBİ KONUŞUYOR. 
tabii ki bazi öğrenciler aktiv olarak ders alıyor. onlarla ödev, test, çeviri yapmıyoruz. sadece neyi nasıl dinleyeceyini sunuyoruz, biz konuşuyoruz onlar dinliyor, tabi ki... çok ayrıntıları vardır bu muhtaşem metodun.hepsini yazamıyorum.

                                    

SON ZAMANLAR İNTERNET  ÜZERİNDEN SKYPE ORTAMINDA KONUŞMA .(CONVERSATİON ).YAPMAKDAYIM TABİİ Kİ BUNU BAHS ETDİYİM METODUN SON ETABI OLARAK AKICI İNGİLİZCE KONUŞMAYI, ÇOK İYİ ANLAMAYI BAŞARAN ÖĞRENCİLERİMLE YAPIYORUZ.
TOEFL ve İELTS sınavına hazırlık; Bu programımıza başlamak için ingilizceniz ulp-intermade ve ya advenced olmalı. çünki reading, speaking, listening ve writting derslerimiz bunu bizden özellikle ister


RUSÇA PROGRAMIMIZ
3 aya Rusça konuşmak istermisiniz
?


3aylık programımızda Rusça gramer, hikaye ve alıştırma kitapları ( Moskvadan getirilmiş) kulanıyoruz.

Sadece 3 aya orta-iyi derecede Rusça konuşa bilirsiniz. Hızlandırılmış Rusça proğramımızda alfabeden başlayarak, çok kelime öğrenip, sadeleştirilmiş gramer yardımı ile çok rahat kendi fikirlerinizi Rusça söyleyecek ve iletişime geçe bilirsiniz.
Rusça iyi derecede okumak, yazmak ve konuşmak sandığınız gibi zor değildir. Sadece haftada 2 ve ya 3 gün ve 2er saatten oluşan özel proğramımızda hızlı şekilde Rusça seviyeleri aşa bileceksiniz.
                                               Rusça eğitim programımız :

1. İlk 4 saat Rusça alfabeyi öğrenecek, ve çok sık sık kullanılan kelimeleri ezberleyeceğiz. (Tanışma esnasında kullanılacak cümleler dahil, günlük ifadeler) (RUSÇA ÖĞRENMEK ZOR DİYORLAR. Ama benden Rusça Özel derse başlayan herkes Alfabeyi ilk 2 saatda öğrenmiş oluyor. inanmıyor ola bilirsiniz, ama gerçek. Fakat Alfabe çalışmak her genellikle öğrencilerime çok zevkli gelyor

2. Sadeleşdirilmiş gramer, Rusça kolay cümleler, daha fazla kelime, birleşim ve kalıplı cümleler. günlük heyatımızda en sık kullanılan birleşimler. Rusça soru kelmeleri (soru cümleleri kurmak).

3. Yeni kelimeler.(Rusça fiiller, sıfatlar) Bu seviyeden başlayarak kendinizi, işinizi, ülkenizi anlatacak kadar cümleler kuracaksınız. Karşınızdakı kişiye istediğiniz konuyla ilgili sorular sorucaksınız. (Rusça rakamlar ve saat öğreniceyiz).

4. Rusça farklı konular anlatılacak, Türkçe konular Rusçaya tercüme edilecektir.İthalat ihracat, bizness bağlantıları,turisimde ruzçada kullanılacak konular ve kelmeler öğretilecektir. (gramer izlenecektir. alıştırmalar yapılacak, dialoglar kurulacak)

5. Serbest dialoga başlayacaksınız, (Telefon görüşmeleri )Rusça hikaye kitapları, farklı bilgiler okunulacak, anlatılacak. Rusça Filmler ve dialog Cd leri kullanılacak. Bu seviyede kendi fikirlerinizi (istediyiniz konunu) serbest şekilde söyleyeceksiniz.

6. Rusça haberler izlenilecek, gazete tercümeleri yapılacaktır. Serbest Rusça konuşup,yazıp ve okuyacaksınız

(Rusça 1 saatlık ders ücreti sadece 50tl)

Yabancılara türkçe eğitimi veriyorum. kendim düzenlediyim özel programımı kullanmakdayım. Rus ülkelerinden olan öğrencilerimi referans olarak göstere bilirim

Bu arada tercümanlık tekliflerini kabul etmekteyim. Son seneler bu konuda yeterli tectubeye sahip oldum. Yurtdışından gelen misafirlere Rusça - İngilizce - Türkçe çevirmenlik yapmaktayım.bir çok köklü firmalarla çalıştım
                                                                  
         BAŞARILAR DİLERİM
Daha düşük ücretle özel ders vermemin nedeni Türkiye genelinde şu anki ekonomik sıkıntıda herkese maddi yönden destek sağlamak.

Referans Bilgisi

Rusça ve İngilizce öğretmenlik mezunuyum. Üniversiteyi Yurt Dışında bitirdim. 14 senelik deneyimim var. Ama tabii ki, her gün bilgilerimi biraz daha geliştirmek için daim çalışyorum. Yeniliklere, yeni öğretim, yeni ders metodlarına açığım. Bir sıra araştırmalarım sonucunda klasik standart yollarla diyil, öğrencilerime daha kolay, hızlı  yabancı dil öğretmek, konuşma başarısı sağlamak için çalışyorum
Son 11 sene İzmirde özel ders vermekdeyim, genellikle ders verdiyim kişiler Turizm ve ticari (Yurt dışı pazarlama) işlerle meşkul olan başarılı insanlardır. Onların coğu Rusça ve ya İngilizceyi öğrenmiş ve özel dersi çoktan bitirmişler. Arzu edenlere böyle öğrencilerimin telefonlarını vere bilirim


 

 Öğretmene Özel Ders Talebi Gönder
Öğretmen Bilgileri

Özel DerslerÜcretTecrübe
Rusça70 TL14 Yıl
İngilizce70 TL17 Yıl
Yabancılar için Türkçe70 TL12 Yıl

Özel Ders Verdiği Seviye(ler):
 • Yetişkinler İçin Yabancı Dil
 • Yetişkinler İçin Akademik Eğitim
 • Yetişkinler İçin Diğer Eğitimler
 • Okul Öncesi
 • Üniversite (Derslere Takviye)
 • İlköğretim (Okula Takviye)
 • İlköğretim (TEOG Hazırlık)
 • Lise (Okula Takviye)
 • Lise (YGS - LYS Hazırlık)
 • YDS, TOEFL, IELTS, vb.
 • KPSS, DGS, ALES vb.
 • GRE, GMAT, vb.

Kişisel Bilgiler

Cinsiyet, Yaş:
Bayan, 36

Meslek:
Öğretmen

Eğitim Durumu:
Üniversite Mezunu

Lisans Yaptığı Üniversite:
Yurtdışı (2003)

İletişim Bilgileri

İl, İlçe:

İzmir, Gaziemir

İrtibat Telefon(ları):

(531) 614 51 01

Özel Ders Verebildiği İlçe(ler):

Aliağa, Balçova, Bayraklı, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Seferihisar, Torbalı, Urla

Özel Ders Verebildiği Mekan(lar):

Dershane, Ofis, Öğretmenin Evi, Etüt Merkezi, Öğrencinin Evi, Kütüphane

Diğer Bilgiler

Grup dersi veriyor
Çeviri tekliflerine açık
Ödev, proje tekliflerine açık
İş tekliflerine açık