İktisat, Muhasebe özel ders ilanı - Yunus Topbas - İstanbul

 

Yunus Topbas 

(535) 729 93 31, (224) 435 77 64
İstanbul, Beşiktaş

Öğretmen Tanıtımı

2014 yılında Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi bölümlerinden, her iki bölümünde bölüm 1.si olarak, mezun oldum. Daha sonra tam burslu olarak London School of Economics (LSE) 'de Finans ve Ekonomi üzerine yüksek lisansımı tamaladım. 2016 yılında Ekonomi doktorası yapmak üzere Amerika'nın Northwestern Üniversitesi'ne katıldım.

2010-2014 yılları arasında, Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi bölümünde bir çok ekonomi dersinin asistanlığını yaptım ve diğer lisans öğrencilerine ders anlattım ve soru çözüm saatleri düzenledim. 2 yıldır da Northwestern Üniversitesi Ekonomi bölümünde asistanlık yapıyorum: görevlerim lisans öğrencilerine ders anlatmak, soru çözüm saatleri düzenlemek, ödevlerinde yardımcı olmak, sınavlarına hazırlamak vb.

2011 yılından beri özel ders vermekle birlikte asıl tecrübemi lisans hayatımı tamamladıktan sonra kazandım. 2014 yılından beri aktif olarak Türkiye'de ve Amerika'da bulunan Türk veya yabancı öğrencilere özel ders vernekteyim.

Şu an Amerika'nın Evanston şehrinde yaşıyorum. Evanston ve Chicago bölgesinde bulunan öğrencilere fiziksel ortamda, Amerika'nın diğer bölgeleri ile Türkiye'de bulunan öğrencilere ise Skype üzererinden özel ders hizmeti sunmaktayım.

Hizmetlerim arasında öğrencilere ders konularını anlatmak, sınavlara hazırlamak, quizlere hazırlamak, ödev ve projelerinde yardımcı olmak gibi şeyler yer almaktadır.

Benimle email adresim üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Veya TR hattımdan Whatsapp ile ulaşabilirsiniz: +90-535-729-9331; veya Amerika hattımdan arayabilir ya da Whatsapp'tan mesaj atabilirsiniz: +1-224-435-7764.

Referans Bilgisi

İsteğiniz üzerine sizleri daha önce özel ders verdiğim kişiler ile iletişime geçirebilirim.

 Öğretmene Özel Ders Talebi Gönder
Öğretmen Bilgileri

Özel DerslerÜcretTecrübe
İktisat150 TL7 Yıl
Muhasebe150 TL7 Yıl

Özel Ders Verdiği Seviye(ler):
  • Üniversite (Derslere Takviye)

Kişisel Bilgiler

Cinsiyet, Yaş:
Bay, 32

Meslek:
Araş. Görevlisi

Eğitim Durumu:
Doktora Öğrencisi

Doktora Yaptığı Üniversite:
Yurtdışı

Yüksek Lisans Yaptığı Üniversite:
Yurtdışı (2016)

Lisans Yaptığı Üniversite:
Boğaziçi Üniversitesi (2014)

İletişim Bilgileri

İl, İlçe:

İstanbul, Beşiktaş

İrtibat Telefon(ları):

(535) 729 93 31(224) 435 77 64

Özel Ders Verebildiği İlçe(ler):

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Eminönü, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

Özel Ders Verebildiği Mekan(lar):

Öğretmenin Evi, Öğrencinin Evi, Etüt Merkezi, Dershane, Kütüphane, Ofis

Diğer Bilgiler

Grup dersi veriyor
Çeviri tekliflerine kapalı
Ödev, proje tekliflerine açık
İş tekliflerine kapalı