Sait Öğretmen 

(532) 171 42 89
İstanbul, Bahçelievler
Sait Öğretmen tarafından bu profilde beyan edilen bilgiler, tarafımıza ilettiği belge örnekleri ile uyumludur. Detaylı Bilgi »

"Tescilli İlan"ı yayınlanmakta olan Sait Öğretmen, kimlik bilgilerini içeren bir belge örneğini ve öğrenim durumunu gösteren belge örneklerini tarafımıza ulaştırarak; bu profil sayfasında yer alan ad, soyad, ve öğrenim durumu bilgilerinin doğruluğunu teyit etmiştir. Hata ve yanılma müstesnadır.

Sait Öğretmen hakkında daha fazla bilgiyi "Öğretmen Tanıtımı" ve "Referanslar" bölümlerinde bulabilir veya sorularınız için doğrudan kendisiyle iletişime geçebilirsiniz.

Bu ilandaki bilgilerin hatalı olduğunu düşünüyorusanız lütfen bize haber verin.

Öğretmen Tanıtımı2004 yılında İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldum.Yüksek lisansımı da 2006 yılında aynı üniversitede tamamladım. Mesleğimin 15. yılını çalışıyorum. Dershane, özel okul (kolej) ve devlet okullarında görev yaptım / yapmaktayım.

          Birçok branşta değil sadece ihtisas düzeyinde eğitim aldığım alanda ders veriyorum.

Verdiğim dersler ve sınıf seviyeleri şunlar: 

1- Ortaokul 5, 6, 7 ve 8. sınıflara Türkçe ve LGS Hazırlık
2- Lise 9, 10, 11 ve 12. sınıflara Türk Dili ve Edebiyatı / Dil ve Anlatım / Türk Edebiyatı ve Üniversite Hazırlık (TYT-Türkçe / AYT-Edebiyat)

Belirttiğim sınıf ve alanlar dışındaki ders taleplerine olumlu cevap veremiyorum.

Derslerde izlediğim ve derslerimi farklı kılan en önemli nokta "özetle - sistemleştir - uygulat" yöntemidir. Konu önce tarafımca özetlenir, sonra soru tiplerine göre sistemleştirilir ve derste öğrenciye bol örnek gösterilerek ve soru çözdürülerek yaparak öğrenmesi sağlanır. 

Ayrıca,
1- Öğrenciler ders dışında da whatsApp uygulaması üzerinden soru sorabilirler, sorularının fotoğraflarını yollayabilirler. Soruları yine whatsApp uygulaması üzerinden cevaplanır. Böylece öğrenci bir sonraki dersi beklemek zorunda kalmaz, öğretimde süreklilik sağlanmış olur.

2- Öğrencilerin elindeki kaynaklar kaydedilerek "Test ve Deneme İzleme Çizelgesi" ile sürekli takip edilir. Veliler, istediklerinde bu belge üzerinden çocuklarının durumu hakkında bilgi edinebilirler.

3- Talep edilmesi halinde okul sınavlarına dönük yazılı sınav çalışması da yapılır.

Çalışmalardan örnekler görmek ve daha detaylı bilgi almak isterseniz benimle iletişime geçebilirsiniz.

SÜRE VE ÜCRET DETAYI: 150 TL'lik ücret 60 dakikalık tek ders için geçerlidir. 2 derslik seanslarda ders ücreti şu şekildedir:
 
                                        2 derslik 1 seans (90 dakika):   200 TL 
                                        2 derslik 1 seans (120 dakika): 250 TL'dir.

HAFTADA İKİ VE DAHA FAZLA SEANS ŞEKLİNDE DERS ALIMLARINDA 90 DAKİKALIK SEANS ÜCRETİ 150 TL'dir.

NOT-1: Dersin verimliliği açısından derslerin 120 dakikalık değil de 90 dakikalık seanslar halinde alınmasını öneriyorum.

NOT: Derslerde belirtilen sürelerin altına inilmez, konunun akışına göre gerekirse üstüne çıkılabilir yani süre doldu diye konu yarım bırakılmaz, en yakın konu başlığına kadar işlenerek tamamlanır.

Referans Bilgisi

2010 yılında hazırladığım ve hâlâ satışta olan 9,10,11. sınıflar Dil ve Anlatım / Türk Edebiyatı ile 12. sınıflar Dil ve Anlatım toplam yaklaşık 110 saatlik ders videolarıma,

8. Sınıf / Türkçe / TEOG Akıllı Ders Anlatım Föyleri kitabıma (320 sy.)

ulaşarak hakkımda bilgi edinebilirsiniz. (Hem görüntülü ders kayıtları hem de TEOG Türkçe Hazırlık kitabımın yayın bilgileri için benimle iletişime geçebilirsiniz. Yayın / yayınevi reklamı niteliği taşıyacağı için burada paylaşamıyorum.)


"Referanslarım" hakkında benimle iletişime geçebilirsinizİletişim bilgilerime "İletişim Bilgileribölümünden ulaşabilirsiniz.

 Öğretmene Özel Ders Talebi Gönder
Öğretmen Bilgileri

Özel DerslerÜcretTecrübe
Dil ve Anlatım150 TL15 Yıl
Türkçe150 TL15 Yıl
Edebiyat150 TL15 Yıl

Özel Ders Verdiği Seviye(ler):
  • Lise (YGS - LYS Hazırlık)
  • İlköğretim (TEOG Hazırlık)
  • Lise (Okula Takviye)
  • KPSS, DGS, ALES vb.
  • Yetişkinler İçin Yabancı Dil
  • İlköğretim (Okula Takviye)

Kişisel Bilgiler

Cinsiyet, Yaş:
Bay, 39

Meslek:
Öğretmen

Eğitim Durumu:
Yüksek Lisans Mezunu

Yüksek Lisans Yaptığı Üniversite:
İstanbul Üniversitesi (2006)

Lisans Yaptığı Üniversite:
İstanbul Üniversitesi (2004)


İletişim Bilgileri

İl, İlçe:

İstanbul, Bahçelievler

İrtibat Telefon(ları):

(532) 171 42 89

Özel Ders Verebildiği İlçe(ler):

Bahçelievler, Bakırköy, Beşiktaş, Çekmeköy, Eminönü, Esenler, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Sarıyer, Şişli, Üsküdar, Zeytinburnu

Özel Ders Verebildiği Mekan(lar):

Öğrencinin Evi, Ofis, Etüt Merkezi, Kütüphane, Dershane


Diğer Bilgiler

Grup dersi veriyor
Çeviri tekliflerine kapalı
Ödev, proje tekliflerine açık
İş tekliflerine kapalı