Murat Babayiğit 

(536) 937 28 28
İstanbul, Üsküdar

Öğretmen Tanıtımı

Kırıkkale Lisesi'ni Derece ile bitirdikten sonra Uludağ Üniversitesi Fizik bölümünü kazandım. Buradan mezun olduktan sonra 3 sene Bursa'da 12 Sene istanbulda olmak üzere Dersanelerde ve 4 yıldır da Doğa Okulları VIP Derece Sınıfı Öğretmenliği ve Final Okulları Fizik Öğretmenliği ve Sınav Hazırlık Koordinatörlüğü yapıyorum 19 Yıldır Fizik Öğretmeni olarak sınavlara öğrenci hazırlıyorum..Bu çalışmalarımın son 10  yılında derece gurubu öğrencileri ile çalışma fırsatım oldu. Halen de Final Okullarında Fizik Öğretmeni ve Sınavlar Hazırlık Koordinatörü olarak çalışmaktayım. 10 yıldır harici zamanlarımda özel ders vermekteyim. 

Referans Bilgisi

İstanbul'daki en iyi fen, Anadolu liseleri ve özel okullarda (Atatürk Fen Lisesi,Robert Koleji, Kadıköy Anadolu Lisesi,İstanbul Erkek Lisesi,Galatasaray Lisesi,Burak Bora Anadolu Lisesi,Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi,Haydarpaşa Anadolu Lisesi, Doğa Koleji ve Çağrıbey Anadolu Lisesi )okuyan öğrencilerle çalışma fırsatım oldu.Onları YGS ve LYS'ye hazırlayarak eğitim koçluklarını yaptım.


Ders verdiğim ve Koçluğunu yaptığım öğrencilerim arasında Türkiye  44., 80., 118 .ve 125.si olanlar oldu. Geçen sene ders verdiğim öğrencilerden en iyi derece Türkiye 804.sü idi. Doğa Koleji Çamlıca kampüsünde Vip Derece sınıfının Fizik derslerine girdim. Bu sınıfta ilk 5000 de 6 öğrenci vardı. Şu an da final okullarında ve özel derslerimde aktif olarak ders anlatmaktayım. 

Doğa Kolejleri, Galatasaray Lisesi,Saint Joseph Fransız Lisesi ve daha bir çok okulda Ders Çalışma Teknikleri, Sınav Sisteminin incelikleri ve Motivasyon konusunda seminerler verdim. Tercih Danışmanlığı yaptım.

İsteyen olursa koçluk yaptığım ya da ders verdiğim öğrenciler ya da ebeveynleri ile görüşmelerini sağlayabilirim

 Öğretmene Özel Ders Talebi Gönder
Öğretmen Bilgileri

Özel DerslerÜcretTecrübe
Fizik300 TL19 Yıl
Öğrenci Koçu150 TL12 Yıl

Özel Ders Verdiği Seviye(ler):
  • Lise (YGS - LYS Hazırlık)
  • Lise (Okula Takviye)

Kişisel Bilgiler

Cinsiyet, Yaş:
Bay, 40

Meslek:
Öğretmen

Eğitim Durumu:
Yüksek Lisans Mezunu

Yüksek Lisans Yaptığı Üniversite:
İstanbul Üniversitesi (2010)

Lisans Yaptığı Üniversite:
Uludağ Üniversitesi (2001)


İletişim Bilgileri

İl, İlçe:

İstanbul, Üsküdar

İrtibat Telefon(ları):

(536) 937 28 28

Özel Ders Verebildiği İlçe(ler):

Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Beşiktaş, Beykoz, Beyoğlu, Çekmeköy, Eminönü, Esenler, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Sultanbeyli, Şişli, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

Özel Ders Verebildiği Mekan(lar):

Öğrencinin Evi, Ofis, Öğretmenin Evi


Diğer Bilgiler

Grup dersi veriyor
Çeviri tekliflerine kapalı
Ödev, proje tekliflerine kapalı
İş tekliflerine açık