Kimya özel ders ilanı - Tolga Öğretmen - İstanbul

 

Tolga Öğretmen 

(544) 954 43 41
İstanbul, Ataşehir

Öğretmen Tanıtımı

TOLGA HOCA KİMDİR?
Lisansımı 2011 yılında Kocaeli Üniversitesi Kimya Bölümünde, yüksek lisansımı 2014 yılında Marmara Üniversitesi Organik Kimya Programında tamamladım. Bir dönem Yıldız Teknik Üniversitesi Organik Kimya Programında doktora çalışmalarında bulundum. Lisansımı tamamladıktan bugüne dek kimya öğretmeni olarak çalışmaktayım. Bu süre zarfında önde gelen dershaneler ve okullarda çalıştım. 9 yıldır öğrencilerimi üniversite sınavlarına hazırlıyorum.

ÖZEL DERSLER NASIL İŞLİYOR?
9 yıldır aktif olarak özel ders vermekteyim. 1 ders süresi 90 dakika ya da isteğe bağlı 120 dakikadır. Her ders sonunda ödev veriyorum ve bir sonraki ders ödevlerin kontrollerini gerçekleştirip yapılamayan soruları çözüme kavuşturuyorum. Öğrencinin ders içi performansını ve ödev geri bildirimlerini velilerim ile paylaşıyorum. Derslerimde tamamen müfredata uyumlu konu anlatımları yapıyorum ve yeni nesil sorular çözüyorum. Derslerime kendi hazırlamış olduğum ders notları ve sorular ile geliyorum. Bu sayede hem yazı yazarak vakit kaybetmemiş oluyorum hem de ders sonunda öğrencinin elinde konu tekrarını yapabilmesi için güzel bir kaynak bırakmış oluyorum. Öğrencilerime kesinlikle MEB kazanım ve tekrar testlerini yaptırıyorum. Bununla birlikte piyasadaki güvenilir kaynaklardan hazırlamış olduğum testler ile dersi zenginleştiriyorum. Öğrencilerime tüm soru tarzlarını mantığı ile gösteriyorum ancak bununla birlikte test teknikleri ve kısa çözüm yöntemleri ile en zor soruları bile nasıl dize getirebileceklerini gösteriyorum.

YAZIN KİMYA İÇİN NE YAPILMALIDIR?
11. sınıftan 12. sınıfa geçen öğrenciler salgın sürecinde yapılamayan ya da online yapılan konuların telafilerini yapmalı ve TYT konularına başlamalıdır. Doğru bir planlama ile isterseniz yazın hem telafi konularını hem de TYT konularını bitirebiliriz! Mezuna kalan öğrenciler ise yazın kesinlikle TYT konularını bitirmelidir.

1 YILLIK SÜREÇTE NE YAPILIR?
Okulların açılması (7 Eylül) ve konuların bitmesi (2 Mayıs) arasındaki bu süreçte en baştan hem TYT hem de AYT çalışmaları yapılır. Mayıs ayında öğrenciye konu özetleri ve beraber karışık soru çözümleri yapılır. Haziran ayında ise tamamen çıkmış sorular çözülür ve ÖSYM’nin tarzı öğrenciye aşılanır.

ÜCRETLENDİRME
* 1 Temmuz – 14 Ağustos tarihleri arasında;
Online (Uzaktan) 90 dakika ders: 175 TL
Online (Uzaktan) 120 dakika ders: 200 TL
Bire bir (Öğrencinin Evi) 90 dakika ders: 200 TL
Bire bir (Öğrencinin Evi) 120 dakika ders: 250 TL
* 15 Ağustostan itibaren;
Online (Uzaktan) 90 dakika ders: 200 TL
Online (Uzaktan) 120 dakika ders: 250 TL
Bire bir (Öğrencinin Evi) 90 dakika ders: 250 TL
Bire bir (Öğrencinin Evi) 120 dakika ders: 300 TL


NOT: Öğrencinin evinde gerçekleştirmiş olduğum bire bir özel dersler için İstanbul Anadolu Yakasının her noktasına kendi aracım ile intikal etmekteyim. Herhangi bir şekilde ulaşım, sorun olmamaktadır. Uzaktan gerçekleştirmiş olduğum online özel dersler için her yerden başvurabilirsiniz. İstenilmesi hâlinde özel ders öğrencilerimin ve velilerinin cep numaralarını referans olarak vermekteyim. Sosyal medyadan takip etmek isteyenler için kullanmış olduğum instagram hesabım; “kimya.tolgaerdogan”.

İletişim: 0 544 *******

Referans Bilgisi

İstenilmesi durumunda verilecektir.

 Öğretmene Özel Ders Talebi Gönder
Öğretmen Bilgileri

Özel DerslerÜcretTecrübe
Kimya115 TL9 Yıl

Özel Ders Verdiği Seviye(ler):
  • Lise (Okula Takviye)

Kişisel Bilgiler

Cinsiyet, Yaş:
Bay, 31

Meslek:
Öğretmen

Eğitim Durumu:
Yüksek Lisans Mezunu

Yüksek Lisans Yaptığı Üniversite:
Marmara Üniversitesi (2014)

Lisans Yaptığı Üniversite:
Kocaeli Üniversitesi (2011)

İletişim Bilgileri

İl, İlçe:

İstanbul, Ataşehir

İrtibat Telefon(ları):

(544) 954 43 41

Özel Ders Verebildiği İlçe(ler):

Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar

Özel Ders Verebildiği Mekan(lar):

Öğrencinin Evi, Etüt Merkezi, Dershane, Kütüphane, Ofis

Diğer Bilgiler

Grup dersi veriyor
Çeviri tekliflerine kapalı
Ödev, proje tekliflerine kapalı
İş tekliflerine açık