İngilizce, Edebiyat özel ders ilanı - T. Edman - İstanbul

 

T. Edman 

(555) 661 43 97
İstanbul, Beylikdüzü
T. Edman tarafından bu profilde beyan edilen bilgiler, tarafımıza ilettiği belge örnekleri ile uyumludur. Detaylı Bilgi »

"Tescilli İlan"ı yayınlanmakta olan T. Edman, kimlik bilgilerini içeren bir belge örneğini ve öğrenim durumunu gösteren belge örneklerini tarafımıza ulaştırarak; bu profil sayfasında yer alan ad, soyad, ve öğrenim durumu bilgilerinin doğruluğunu teyit etmiştir. Hata ve yanılma müstesnadır.

T. Edman hakkında daha fazla bilgiyi "Öğretmen Tanıtımı" ve "Referanslar" bölümlerinde bulabilir veya sorularınız için doğrudan kendisiyle iletişime geçebilirsiniz.

Bu ilandaki bilgilerin hatalı olduğunu düşünüyorusanız lütfen bize haber verin.

Öğretmen TanıtımıGüncel teknikler ve yılların tecrübesiyle birleşen garantili İngilizce öğrenimi. İşini gerçekten severek yapan ve başarısızlığı asla kabul etmeyen bir akademisyenim. Türkiye'nin sayılı
Princeton Üniversitesi TOEFL IBT/ETS sertifikalı eğitmeniyim. Uzun süre TOEFL koordinatörlüğü ve sınav direktörlüğü görevinde bulundum. Yurt içi ve dışında basılan kitaplarım ve sayısız makalelerim bulunmaktadır. Türkiye'nin en büyük üniversitelerinde görev yaptım ve Assist. Profesör olarak yapmaya devam etmekteyim. Ayrıca IELTS ve TOEIC sınavlarında da 10 yılı aşkın süredir  ders vermekteyim. Özellikle yeni jenerasyon ve alanında DOKTORALI bir eğitmen olarak eski yöntemler yerine, akıllı tahta desteği ile direkt olarak kişinin mesleğine yönelik mesleki ve KONUŞMA İngilizcesi uygulamaktayım. Öğrencilerim arasında üst düzey banka ve firma yöneticileri, askerler, hostes ve pilot adayları, hazırlık sınıfı atlama sınavına hazırlananlar, müfettişlik sınavlarına hazırlananlar, doktorlar, iş adamları ve benzeri meslek gruplarından öğrenciler bulunmaktadır. Ders verme alanım tamamen TOEFL AMERİKA ve dünya standartlarına yönelik bilgisayarlı ekipmanlarla donatılmıştır. Başarı odaklı, sıkılmadan, ilgili alanda DOKTORA yapmış olmanın verdiği tecrübe ile mesleğinize uygun İngilizce öğretimi artık size hiç de uzak değil. Ayrıca İngilizce Tez, Ödev, Proje ve Çeviriyle ilgili alanlarda danışman olarak hizmet vermekteyim. 2-3 kişilik gruplara da ders verebilirim. Lütfen Grup Dersleri için irtibata geçiniz.  1 Saatlik dersim tam 60 Dakikadır. İstediğiniz kadar referans sağlayabilirim. Lütfen ciddi olarak İngilizce öğrenmek isteyenler arasın. Siz karar vermeden önce 30 DAKİKALIK DEMO DERS yapıyorum ve seviyenizi ölçüyorum. Memnun kalırsanız size özel program yapıp derse istediğiniz zaman başlıyoruz. Lütfen sizin seviyenizi tespit etmeden "Ben ne kadar sürede İngilizce öğrenirim?" sorusunu sormayınız zira sizin seviyenizi belirlemeden ve çalışma isteğinizi görmeden bu tip sorulara hiç kimse cevap veremez. İstediğiniz meslek ve öğrenci gruplarından istediğiniz kadar referans sağlayabilirim. Öğrencilerimle görüşüp, fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.
Uzman Olduğum Alanlar:
GENEL İNGİLİZCE
YDS
YÖKDİL
HAZIRLIK ATLAMA
AKADEMİK İNGİLİZCE
THY GİRİŞ SINAVI
MESLEKİ İNGİLİZCE
GÜNLÜK VE KONUŞMAYA YÖNELİK İNGİLİZCE
İNGİLİZCE TEZ YAZIM DANIŞMANLIK /EDİTÖRLÜK
TOEFL IBT
IELTS
TOEIC
İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI
KARŞILAŞTIRMALI EDEBİYAT (İNGİLİZCE)
FELSEFE (İNGİLİZCE)
PSİKOLOJİ (İNGİLİZCE)
THY DLR ALL STAGES

Referans Bilgisi

Asker: Onur Taşkın Pre-Intermediate seviyesinden KPDS hedefine ulaştırıldı.
Banka Kredi Uzmanı: Gözde B. Intermediate seviyesinden stratejik anlatımla TOEFL yüksek puan kazandırıldı, bankadan dil tazminatına hak kazandı.
Hacettepe Psikoloji (İngilizce) Öğrencisi Elif K.: 3 Yıl üst üste hazırlık atlama sınavını kazanamamıştı, 6 aylık çalışmayla en yüksek notla TOEIC sınavı geçildi.
Uluslar Arası İlişkiler Öğr: Pınar T. Intermediate seviyeden Advanced seviyeye geçiş sağlandı.
Gizem D.: YDS sınavına hazırladım, daha önce 38 net yapmıştı, 88 Doğru ile istediği üniversiteyi kazandı.
Emre Y:: Çalık Enerji Grubu Üstü Düzey Yönetici
A.Y. Novartis A-G: Üst Düzey Yönetici
Özge T. THY Hosteslik sınavını başarıyla kazandı
Tahir A: THY Hostluk sınavını başarıyla kazandı 
Erdem E. THY DLR1-2 Pilotluk Giriş Sınavlarını Kazandı
Kemal C: TOEFL IBT 102 Puan elde etti
Ve daha sayamayacağım derecede çok yetişkin ve genç öğrencilerim ve arkadaşlarım istedikleri seviyelere ulaşıp başarılı oldular.

 Öğretmene Özel Ders Talebi Gönder
Öğretmen Bilgileri

Özel DerslerÜcretTecrübe
İngilizce70 TL12 Yıl
Edebiyat70 TL12 Yıl

Özel Ders Verdiği Seviye(ler):
  • YDS, TOEFL, IELTS, vb.
  • Yetişkinler İçin Yabancı Dil
  • Yetişkinler İçin Akademik Eğitim
  • Üniversite (Derslere Takviye)
  • İlköğretim (Okula Takviye)
  • Lise (Okula Takviye)

Kişisel Bilgiler

Cinsiyet, Yaş:
Bay, 35

Meslek:
Akademisyen

Eğitim Durumu:
Doktora Mezunu

Doktora Yaptığı Üniversite:
Fatih Üniversitesi (2015)

Yüksek Lisans Yaptığı Üniversite:
Çankaya Üniversitesi (2010)

Lisans Yaptığı Üniversite:
Çankaya Üniversitesi (2006)

İletişim Bilgileri

İl, İlçe:

İstanbul, Beylikdüzü

İrtibat Telefon(ları):

(555) 661 43 97

Özel Ders Verebildiği İlçe(ler):

Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Küçükçekmece, Silivri, Şişli

Özel Ders Verebildiği Mekan(lar):

Öğretmenin Evi, Etüt Merkezi, Dershane, Ofis

Diğer Bilgiler

Grup dersi veriyor
Çeviri tekliflerine açık
Ödev, proje tekliflerine açık
İş tekliflerine açık