İngilizce özel ders ilanı - A. Özdüzgün - İstanbul

 

A. Özdüzgün 

(542) 694 09 46
İstanbul, Kadıköy

Öğretmen Tanıtımı

Geçtiğimiz 5 yıl içerisinde 54 öğrencisini çeşitli sınavlara hazırlamış bir sınav hocasıyım. Şu anda 3 öğrencim daha IELTS ve TOEFL sınavlarına hazırlanmaktadır. Hazırladığım 54 öğrenciden yalnızca 4 öğrencim sınavlardan istedikleri puanları alamamışlardır. 3 öğrencim halen benimle sınavlarına hazırlanmaya devam ediyorlar. 

İngilizce eğitimine; 5 yıl önce İstanbul Üniversitesi Dilbilimi bölümüne giriş yaptığım zaman, bölümümde bulunan hocalarımdan bir tanesinin nasihati üzerine özel bir yabancı eğitim merkezinde başladım. Bu merkezde sınav hocalığına olan yatkınlığım ve öğrencilerle sınava hazırlanırken verimli çalışma hızım ortaya çıktı. İstanbul Üniversitesi ile olan ilişkim hala devam etmektedir.

Derslerim Nimonik(Belleç) ve Çağrışım sistemlerini kullanarak ilerler genellikle öğrencilerimin bilmediği her bir kelime bir hikaye ile birleştirilerek hatırlaması sağlanır.

Öğrencilerimden aldığım geri bildirimle kendim için söyleyebileceklerim:
1- Zorlayıcı, bir konunun bir öğrenciye çok kolay geldiğini düşündüğü anda daha zor hali ile konuya devam etmek.
2- Israrcı, verilen her ödevin yapılıp yapılmadığını kontrol etmek ve herhafta öğrencileri girecekleri sınavla tekrar tekrar test etmek.
3- Dinleyici, bir öğrencinin dersten önce yaşadığı bir sorun derse etki ettiği anda bütün dersi durdurup sorunun dersi işlemesini neden etkilediğini anlamak ve öğrenciyi yeniden derse döndürmek.
4- Beklentileri yüksek, bir öğrencimin alabileceği puanın her zaman en üst sınırını talep ederim, son hazırladığım öğrencim TOEFL sınavından 86 aldığında, 90 puan alabileceğini ama reading de çok hata yaptığını söylemişti.

Derslerim yalnızca Kadıköy Hasırcıbaşı'nda yapılır. Yaptığım araştırmalar ev yada iş yerinin dışında hazırlanan öğrencilerimin sınav esnasında çok daha rahat bir şekilde davrandıklarını ortaya çıkarmıştır.

Referans Bilgisi

Çalışma etiği gereği öğrencilerimin isimlerini işlerini ve şu an bulundukları konumları paylaşmam mümkün değil. fakat onların da izinleri olarak aldıkları puanları paylaşabilirim. Bir başarı öyküsü olarak ise son TOEFL öğrencimi gösterebilirim. İlk başladığımız zaman deneme TOEFL sınavından 55 puan çok zorlanarak almıştı. 4 aylık bir çalışmanın ardından TOEFL'dan 86 alarak iş hayatına başladı.

Aşağıda bulunan linklerde öğrencilerimin aldıkları sınav sonuçlarının örneklerini bulabilirsiniz.

https://i.hizliresim.com/0RENPV.png
https://i.hizliresim.com/LlbgJz.jpg
https://i.hizliresim.com/Ovo7n0.jpg

 Öğretmene Özel Ders Talebi Gönder
Öğretmen Bilgileri

Özel DerslerÜcretTecrübe
İngilizce65 TL5 Yıl

Özel Ders Verdiği Seviye(ler):
  • Lise (YGS - LYS Hazırlık)
  • Üniversite (Derslere Takviye)
  • Yetişkinler İçin Yabancı Dil
  • Yetişkinler İçin Akademik Eğitim
  • YDS, TOEFL, IELTS, vb.

Kişisel Bilgiler

Cinsiyet, Yaş:
Bay, 33

Meslek:
Öğretmen

Eğitim Durumu:
Üniversite Öğrencisi

Lisans Yaptığı Üniversite:
İstanbul Üniversitesi (2019)

İletişim Bilgileri

İl, İlçe:

İstanbul, Kadıköy

İrtibat Telefon(ları):

(542) 694 09 46

Özel Ders Verebildiği İlçe(ler):

Kadıköy

Özel Ders Verebildiği Mekan(lar):

Öğretmenin Evi

Diğer Bilgiler

Grup dersi vermiyor
Çeviri tekliflerine kapalı
Ödev, proje tekliflerine kapalı
İş tekliflerine kapalı