Matematik, Geometri özel ders ilanı - Seval Öğretmen - İzmir

 

Seval Öğretmen 

(555) 518 85 03
İzmir, Karabağlar

Öğretmen Tanıtımı

  Dokuz Eylül Üniversitesi Matematik (%100 İngilizce) bölümü mezunuyum. Ayrıca yine mezun olduğum üniversiteden Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifikamı almış bulunmaktayım. 6 yıldır ilköğretim , ortaöğretim(Lise) takviye, TEOG hazırlık, YGS-LYS hazırlık ve ayrıca KPSS, DGS ve ALES sınavları için matematik, geometri, analitik geometri ve ingilizce dersleri veriyorum. İzmir'de bazı özel eğitim kurumlarında ilköğretim, ortaöğretim ve mezun grupları da dahil olmak üzere bir çok öğrenciye matematik ve ingilizce öğretmenliği yaptım.

  Derslerimdeki ilk amacım; matematiği ve ingilizceyi sevdirmek, derslere olan önyargıları kaldıracak şekilde öğrenciyle iletişim kurmaktır. Bir derste başarılı olmanın en önemli faktörünün öğretmen ile öğrenci arasındaki iletişim olduğuna inanırım. Bundan dolayı öğrencimle her zaman sıkı bir iletişim kurarım. Onlara dersi anlayabileceği seviyeyle anlatıp, dersi eğlenceli hale getirip maksimum başarı elde etmeyi amaçlarım. Bu zamana kadar çalışmış olduğum tüm öğrencilerle oldukça iyi bir iletişim kurup güzel başarılara ulaştık. Siz değerli öğrencilerle de aynı şekilde olacağından eminim.

 Özel ders ilkem; öğretmenin sadece öğrencilerin sorularını çözen ve sınava hazırlayan değil aynı zamanda iyi bir rehber olması gerektiğidir. Özel derslerimde çözebileceğim kadar soru çözmek yerine öğrenciye ‘nasıl soru çözüleceğini’ öğretmeye çalışırım. Öğrencilerime matematiği sevdirerek kendi başlarına çalışmalarını sağlarım.

  Özel ders sıklığını, öğrencinin eksik olduğu konular ve ihtiyaç hissettiği konuları dikkate alarak öğrencimle birlikte planlarım. Bu aşamada öğrencimin dinlenmiş, zinde ve algısının açık olacağı zamanları göz önünde tutarım. Ders saatlerini öğrencimin algısına göre planlarım. Bu süreçte her öğrencim için özel çalışma metodu belirlerim.

  Yıllardır özel ders veriyor olmanın getirdiği tecrübe ile, özel derslerimde kendi hazırlamış olduğum ders notlarını kullanıyorum. Önce konuyu anlatırım. Sonra konuyla ilgili örneklerle konunun pekişmesini sağlarım. Son olarak öğrencime her ders sonunda da ilgili konudan ödev veririm. Ayrıca sık sık deneme sınavları yaparak öğrencimin gelişimini takip edip velisini bilgilendiririm. Bunun dışında, çalışmış olduğum öğrencilerimle ders dışında çözemediği soruları benimle whatsApp veya e-mail yoluyla paylaşmaları konusunda destek sağlarım. Müsait oldukça hepsine geri dönüş yaparım.

 Unutmayın; 
"Geleceğin güvencesi sağlam temellere dayalı bir eğitime, eğitim ise öğretmene dayalıdır."

Referans Bilgisi

İstenildiği takdirde sizinle referanslarımı ve geçmişteki başarılarımızı paylaşabilirim. Bununla ilgili detaylı bilgi almak için lütfen benimle iletişime geçin.

 Öğretmene Özel Ders Talebi Gönder
Öğretmen Bilgileri

Özel DerslerÜcretTecrübe
Matematik80 TL7 Yıl
Geometri80 TL7 Yıl
İngilizce80 TL7 Yıl

Özel Ders Verdiği Seviye(ler):
  • İlköğretim (Okula Takviye)
  • İlköğretim (TEOG Hazırlık)
  • Lise (Okula Takviye)
  • Lise (YGS - LYS Hazırlık)
  • Üniversite (Derslere Takviye)
  • KPSS, DGS, ALES vb.

Kişisel Bilgiler

Cinsiyet, Yaş:
Bayan, 26

Meslek:
Öğretmen

Eğitim Durumu:
Üniversite Mezunu

Lisans Yaptığı Üniversite:
Dokuz Eylül Üniversitesi (2017)

İletişim Bilgileri

İl, İlçe:

İzmir, Karabağlar

İrtibat Telefon(ları):

(555) 518 85 03

Özel Ders Verebildiği İlçe(ler):

Balçova, Bayraklı, Bornova, Buca, Gaziemir, Karabağlar, Karşıyaka, Konak, Menderes, Narlıdere

Özel Ders Verebildiği Mekan(lar):

Öğrencinin Evi, Kütüphane

Diğer Bilgiler

Grup dersi veriyor
Çeviri tekliflerine kapalı
Ödev, proje tekliflerine açık
İş tekliflerine açık