Fizik, Matematik özel ders ilanı - Seda Tezcan - İstanbul

 

Seda Tezcan 

(505) 420 67 89
İstanbul, Ataşehir

Öğretmen Tanıtımı

Şuanda Tink (Teknoloji ve insan Koleji) okulunda çalışmaktayım.Fizik dersinde hem ingilizce hem türkçe anlatarak destek olabilirim.2016 senesinde İSTEK ÖZEL BELDE FEN LİSESİ proje yarışmalarında projem ile 2.lik ödülü aldım. Aynı zamandaSTEM ÖĞRETMENİ, ÖĞRENCİ KOÇU,EĞİTİM DANIŞMANI,HAFIZA TEKNİKLERİ ve NLP uzmanıyım. Dersleri  KOÇLUK+ EĞİTİM şeklinde vermekteyim.Eğitimlerimin bana kazandırmış olduğu öngörü sayesinde 10 senedir sadece Fizik öğretmenliği değil aynı zamanda Danışmanlık da yapıyorum.Bilinç ve keyif içinde ders işlemekteyim.   Almış olduğum koçluk eğitimini derslerim esnasında da kullanarak  bireysel farklılıklardan  kaynaklanan öğrenme süreçlerini desteklemekteyim...Artık bir yarış şekline dönüsen eğitim sisteminde öğrencilerin daha iyi şekilde yaşam sürmelerine yetecek düzeyde eğitim alamadıkları muhakkak.Ben de tecrübemle gençlerimize geleceğimizin temel taşlarına tecrübemi aktararak gelişmelerine katkı sağlamak düşüncesindeyim.Deneyimlerime dayanarak diyebilirim ki, ancak kişiye özel yöntemler ile maksimum verimliliği yakalamak mümkündür. Böylece her öğrenci,  altyapısı ne olursa olsun, kendisine özel çalışma yöntem ve planları ile istediği başarıyı elde edebilir.Derslerim öğrenci merkezli olup, önce teşhis sonra tedavi metodu ile anlatmaktayım. Öğrencinin mevcut düzeyini ve eksiklerini tespit ettikten sonra gerekli alt yapı çalışmaları ile varsa eksik yönlerini tamamlayıp, konular ile ilgili kolaydan zora doğru soruları beraber çözerek(çözdürerek) pekiştirme yapıyorum.Öğrenci ile öğretmenin sağlıklı diyalog kurması önemlidir. Az sayıda öğrenci ile çalışırım. Pratik soru çözümleri ve öğrenciye uygun teknik konu anlatımının yanısıra öğrencimin velisi ile irtibat halinde rehberlik konusunda da etkin olarak başarısını yükseltmeye yardımcı olurum.Birşeyi seversek ancak o zaman o şeyde başarılı başarılı olabiliriz ve ancak anlayabildiğimiz şeyleri sevebiliriz.
İlköğretim ve lise yazılı sınavlarına yönelik hızlandırılmış dersler de vermekteyim.

Öğrenciyle iletişime geçmek her zaman zordur, tüm öğrencilerimle kolay bir şekilde iletişime geçip derslere ilgilerini çekmeyi sağlayabilmekteyim.Dersleri öğrencinin isteğine göre öğrenci evinde ya da kendi evimde vermekteyim. Hafta içi akşam üzeri ve/veya hafta sonları gün boyunca ders vermek için müsaitim.

Referans Bilgisi

iİstenildiği takdirde referans verilecektir.

 Öğretmene Özel Ders Talebi Gönder
Öğretmen Bilgileri

Özel DerslerÜcretTecrübe
Fizik125 TL10 Yıl
Matematik100 TL10 Yıl
Fen Bilimleri100 TL10 Yıl
Öğrenci Koçu50 TL10 Yıl
NLP50 TL5 Yıl
Motivasyon50 TL10 Yıl

Özel Ders Verdiği Seviye(ler):
  • Lise (YGS - LYS Hazırlık)
  • Lise (Okula Takviye)
  • İlköğretim (TEOG Hazırlık)
  • İlköğretim (Okula Takviye)

Kişisel Bilgiler

Cinsiyet, Yaş:
Bayan, 35

Meslek:
Öğretmen

Eğitim Durumu:
Doktora Öğrencisi

Doktora Yaptığı Üniversite:
Orta Doğu Teknik Üniversitesi

Yüksek Lisans Yaptığı Üniversite:
Ankara Üniversitesi (2011)

Lisans Yaptığı Üniversite:
Ankara Üniversitesi (2008)

İletişim Bilgileri

İl, İlçe:

İstanbul, Ataşehir

İrtibat Telefon(ları):

(505) 420 67 89

Özel Ders Verebildiği İlçe(ler):

Arnavutköy, Ataşehir, Bakırköy, Beşiktaş, Beykoz, Beyoğlu, Çekmeköy, Eminönü, Eyüp, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Sultanbeyli, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

Özel Ders Verebildiği Mekan(lar):

Öğrencinin Evi, Öğretmenin Evi, Etüt Merkezi, Dershane, Kütüphane, Ofis

Diğer Bilgiler

Grup dersi veriyor
Çeviri tekliflerine kapalı
Ödev, proje tekliflerine kapalı
İş tekliflerine açık