Fizik özel ders ilanı - Recep Tavukçu - İstanbul

 

Recep Tavukçu 

(536) 915 71 99
İstanbul, Pendik
Recep Tavukçu tarafından bu profilde beyan edilen bilgiler, tarafımıza ilettiği belge örnekleri ile uyumludur. Detaylı Bilgi »

"Tescilli İlan"ı yayınlanmakta olan Recep Tavukçu, kimlik bilgilerini içeren bir belge örneğini ve öğrenim durumunu gösteren belge örneklerini tarafımıza ulaştırarak; bu profil sayfasında yer alan ad, soyad, ve öğrenim durumu bilgilerinin doğruluğunu teyit etmiştir. Hata ve yanılma müstesnadır.

Recep Tavukçu hakkında daha fazla bilgiyi "Öğretmen Tanıtımı" ve "Referanslar" bölümlerinde bulabilir veya sorularınız için doğrudan kendisiyle iletişime geçebilirsiniz.

Bu ilandaki bilgilerin hatalı olduğunu düşünüyorusanız lütfen bize haber verin.

Öğretmen Tanıtımı

Üniversite yıllarında başladığım özel derslere tezsiz yüksek lisans mezunu olduğum 2012 yılından itibaren profesyonel olarak devam etmekteyim.2012-2014 yılları arasında Kadıköy’de butik bir dershanede tüm sınıf seviyesinden öğrencilere fizik ve fen teknoloji derslerinde özel ders verdim.2014 yılında yedek subay olarak Kara Harp Okulu teğmen adaylarına serway serisini üniversite 1. Sınıf düzeyinde anlattım.Aynı yıl atandığım MEB okullarında 5. Yılımı geçiriyorum. 7 yıl boyunca çok sayıda öğrenciyle çalışma fırsatı buldum. Derslerimde bireysel farklılıkları gözeterek seviyeye ve hazırbulunuşluk düzeyine uygun yöntemler kullanıyorum.birlikte çalıştığım öğrencilerden hep olumlu anlamda geri dönüşler aldım.Özel ders konusundaki tecrübe ve yeteneğime o kadar güveniyorum ki öğrenci ilk dersin sonunda dersi bırakmak istediğinde o dersin ücretini almıyorum.bu prensibime rağmen böyle bir durum hiç yaşamadım. Fizik ve fen derslerindeki kuralları günlük hayattaki kullanım alanlarıyla beraber anlatmak en ayırt edici tarzım diyebilirim. Böylece soyut bilgiler somutlaşarak daha kolay bir şekilde uzun süreli belleğe aktarılıyor, öğrencinin derse karşı ilgisi ve bilimsel okur yazarlığı artıyor.Ders verdiğim tüm öğrenciler günün her saatinde telefon yardımıyla bana ulaşıp soru gönderiyorlar ve böylece akıllarına takılan sorular bir sonraki ders gününe kadar kendilerine dert olmuyor.Anında interaktif bir çözüme ulaşabiliyoruz.Not: Bir ders saati 60 dakikadır.(isteğe bağlı olarak pandemi döneminde ayrıca zoom üzerinden uzaktan eğitim de vermekteyim.)

Referans Bilgisi

İstenildiği takdirde öğrenci,veli ve çalışılan kurumlardan referans verilebilir.

 Öğretmene Özel Ders Talebi Gönder
Öğretmen Bilgileri

Özel DerslerÜcretTecrübe
Fizik150 TL8 Yıl

Özel Ders Verdiği Seviye(ler):
  • Lise (Okula Takviye)
  • Lise (YGS - LYS Hazırlık)

Kişisel Bilgiler

Cinsiyet, Yaş:
Bay, 31

Meslek:
Öğretmen

Eğitim Durumu:
Üniversite Mezunu

Lisans Yaptığı Üniversite:
Karadeniz Teknik Üniversitesi (2012)

İletişim Bilgileri

İl, İlçe:

İstanbul, Pendik

İrtibat Telefon(ları):

(536) 915 71 99

Özel Ders Verebildiği İlçe(ler):

Ataşehir, Beşiktaş, Eminönü, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar

Özel Ders Verebildiği Mekan(lar):

Öğretmenin Evi, Öğrencinin Evi, Etüt Merkezi

Diğer Bilgiler

Grup dersi veriyor
Çeviri tekliflerine kapalı
Ödev, proje tekliflerine açık
İş tekliflerine kapalı