Matematik, Öğrenci Koçu özel ders ilanı - Nurdan Öğretmen - İstanbul

 

Nurdan Öğretmen 

(555) 810 68 28, (532) 546 26 19
İstanbul, Tuzla
Nurdan Öğretmen tarafından bu profilde beyan edilen bilgiler, tarafımıza ilettiği belge örnekleri ile uyumludur. Detaylı Bilgi »

"Tescilli İlan"ı yayınlanmakta olan Nurdan Öğretmen, kimlik bilgilerini içeren bir belge örneğini ve öğrenim durumunu gösteren belge örneklerini tarafımıza ulaştırarak; bu profil sayfasında yer alan ad, soyad, ve öğrenim durumu bilgilerinin doğruluğunu teyit etmiştir. Hata ve yanılma müstesnadır.

Nurdan Öğretmen hakkında daha fazla bilgiyi "Öğretmen Tanıtımı" ve "Referanslar" bölümlerinde bulabilir veya sorularınız için doğrudan kendisiyle iletişime geçebilirsiniz.

Bu ilandaki bilgilerin hatalı olduğunu düşünüyorusanız lütfen bize haber verin.

Öğretmen Tanıtımı

Gebze Yüksek Teknoloji  Enstitüsü Matematik Bölümü mezunuyum ve aynı okuldan formasyonum mevcuttur.Tam 15 yıldır özel ders veriyorum. Sektöründe öncü kurumlarda görev aldım.

Her seviyeden öğrenciye hem okul derslerine takviye amaçlı hem de LGS ve TYT-AYT sınavlarına hazırlık amaçlı özel ders veriyorum. LGS ve TYT-AYT sınavlarına hazırlanan öğrencilerin eğitim koçluğunu yapıyorum.

Öğrencilerin en çok zorlandığı Matematik ve Geometri derslerini öğrencinin en çok seveceği ve en çok başarılı olacağı derslerden birisi yapmakla size yardımcı olacağımı
düşünüyorum.


Derslerimi İlköğretim (1.-5.sınıf ),Ortaöğretim(6.-7.sınıf) ve LGS(8. sınıf) öğrencilerine 40 dakikalık 3 kur şekllinde veriyorum. Bu yöntem LGS öğrencilerinin derse adapte olmalarını daha kolay sağlıyor. Birinci ve ikinci 40 dakikada konu anlatımı ve üçüncü 40 dakikayı da öğrenciyle soru çözecek şekilde ayarlıyorum ve yapamadığı soruları hemen ayrıntılı bir şekilde anlatıyorum. Tabiki dersimiz 3 kurla sınırlı kalmıyor. En son olarak öğrenciye tek başına soru çözdürüyorum. Böylece öğrencinin soru çözmesine de katkıda bulunuyorum.

Sizinde bildiğiniz gibi LGS
 öğrencilerinde karşılaştığımız büyük bir eksiklik soru çözme alışkanlığının olmamasıdır.Bu nedenle bu yöntem öğrencilerin çözdüğü soru sayılarınıda artırdığı gibi başarıyı da beraberinde getiriyor.


TYT-AYT öğrencilerine ise derslerimi 1'er saatlik 2 kur şeklinde yapıyorum. İlk 1 saatte konu anlatımı yapıyorum, diğer 1 saati ise öğrenciyle birlikte soru çözümü yapıyoruz. Böylece öğrencinin karşısına çıkabilecek soru tarzlarının hepsinin benzerlerini çözerek öğrenciyi başarıya  birkaç adım daha yaklaştırıyorum. Bazen öğrencilerimle soru çözerken saatin farkına varmadan 2 ya da 3 saat bile soru çözümü yaptığımız oluyor. Benim için önemli olan öğrencinin içindeki ders çalışma isteği, bu olunca geçen zamanın benim için hiç ama hiç önemi yok.

Referans Bilgisi

100' ü aşkın özel ders öğrencisi .

 Öğretmene Özel Ders Talebi Gönder
Öğretmen Bilgileri

Özel DerslerÜcretTecrübe
Matematik100 TL15 Yıl
Öğrenci Koçu100 TL15 Yıl

Özel Ders Verdiği Seviye(ler):
  • İlköğretim (Okula Takviye)
  • İlköğretim (TEOG Hazırlık)
  • Lise (Okula Takviye)
  • Lise (YGS - LYS Hazırlık)

Kişisel Bilgiler

Cinsiyet, Yaş:
Bayan, 34

Meslek:
Öğretmen

Eğitim Durumu:
Üniversite Mezunu

Lisans Yaptığı Üniversite:
Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü (2008)

İletişim Bilgileri

İl, İlçe:

İstanbul, Tuzla

İrtibat Telefon(ları):

(555) 810 68 28(532) 546 26 19

Özel Ders Verebildiği İlçe(ler):

Ataşehir, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sultanbeyli, Sultangazi, Tuzla, Üsküdar

Özel Ders Verebildiği Mekan(lar):

Öğrencinin Evi, Öğretmenin Evi

Diğer Bilgiler

Grup dersi veriyor
Çeviri tekliflerine kapalı
Ödev, proje tekliflerine kapalı
İş tekliflerine kapalı