Kimya, Fizik özel ders ilanı - Nihal Edizşahin - İzmir

 

Nihal Edizşahin 

(535) 378 33 75
İzmir, Konak
Nihal Edizşahin tarafından bu profilde beyan edilen bilgiler, tarafımıza ilettiği belge örnekleri ile uyumludur. Detaylı Bilgi »

"Tescilli İlan"ı yayınlanmakta olan Nihal Edizşahin, kimlik bilgilerini içeren bir belge örneğini ve öğrenim durumunu gösteren belge örneklerini tarafımıza ulaştırarak; bu profil sayfasında yer alan ad, soyad, ve öğrenim durumu bilgilerinin doğruluğunu teyit etmiştir. Hata ve yanılma müstesnadır.

Nihal Edizşahin hakkında daha fazla bilgiyi "Öğretmen Tanıtımı" ve "Referanslar" bölümlerinde bulabilir veya sorularınız için doğrudan kendisiyle iletişime geçebilirsiniz.

Bu ilandaki bilgilerin hatalı olduğunu düşünüyorusanız lütfen bize haber verin.

Öğretmen Tanıtımı

2002  yılında Mustafa Kemal Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Kimya bölümünü bölüm 2.si fakülte 4.sü olarak bitirdim, 2 yıl İskenderun Uğur Dershanesi ve 6 yıl İzmir Uğur Dershanesi'nde ÖSS ve OKS (SBS) şubelerinde branş öğretmeni olarak ,1 yıl izmir birey dershanesinde bölüm başkanı olarak görev aldım 5yil Özel Etkin Butik Dershanede çalıştim sonrasında Tevfik Fikret Okullarında 2 yıl kimya öğretmeni olarak görev aldım halen İzmir Türk koleji fen lisesinde çalışıyorum.

17 yıldır sınavlara hazırlık ve okul derslerine takviye için özel ders veriyorum,öğrencilerimle kimya dersi sınava hazırlık çalışmaları yanında sınav kaygısı,sınav stratejileri,zamanı etkin değerlendir me,verimli ders çalışma yöntemleri gibi başarıyı destekleyen ve öğrencilerin motivasyonunu arttıran ekstra çalışmalar yapıyorum.Günümüzde bu çalışmalara genel olarak öğrenci KOÇLUĞU adı veriliyor ben öğrencilerimle yaptığımız etkinliklerin tamamına BAŞARI EĞİTİMİ demeyi tercih ediyorum çünkü çalışma içeriğim öğrencilerime ne zaman ne yapacaklarını söyleyerek çalışmalarını sağlamak yerine ,birlikte belirlediğimiz hedefe ulaşma sürecinde sorumluluk alma bilinci oluşturmalarını sağlıyor...                                                                                                                                                                                                                                              
  Bu çalışmaların yanısıra talep edilmesi halinde sertifikalı eğitmeni olduğum Access Bars , Bilinçaltı Dili ve sertifikalı uygulayıcısı olduğum Theta Healing tekniklerini kullanarak sınav kaygısı , başarı kaygısı vb. engelleyici etkenlerle ilgili çalışmaları da  yapıyorum.

Referans Bilgisi2018-2019 dönemi için hazırlık çalışmalarımızı 18 Haziran   2018 tarihinde başlatıyorum, böylece yaz tatiline girmeden ön çalışma  yaparak  öğrencilerimize çalışma planı oluşturma ve tatil dönemini de etkin bir şekilde değerlendirme fırsatı oluşturmuş olacağız.Grup dersleri için öncesinde bilgi alabilirsiniz.
Çalıştığım kurumlar ve özel ders öğrencilerimden hakkımda bilgi edinebilirsiniz. Ben kimyayı hiç anlamıyorum ve yapamam diyen öğrenciler de dahil bugüne kadar çalıştığım tüm öğrenciler istedikleri üniversite ve anadolu liselerini kazandı, bu öğrencilerle facebook adresimden iletişime geçebilirsiniz.          

 Öğretmene Özel Ders Talebi Gönder
Öğretmen Bilgileri

Özel DerslerÜcretTecrübe
Kimya180 TL17 Yıl
Fizik150 TL14 Yıl
Matematik150 TL11 Yıl
İngilizce150 TL4 Yıl

Özel Ders Verdiği Seviye(ler):
  • Lise (YGS - LYS Hazırlık)
  • Lise (Okula Takviye)
  • İlköğretim (TEOG Hazırlık)
  • İlköğretim (Okula Takviye)

Kişisel Bilgiler

Cinsiyet, Yaş:
Bayan, 42

Meslek:
Öğretmen

Eğitim Durumu:
Yüksek Lisans Mezunu

Yüksek Lisans Yaptığı Üniversite:
Çukurova Üniversitesi (2003)

Lisans Yaptığı Üniversite:
Mustafa Kemal Üniversitesi (2002)

İletişim Bilgileri

İl, İlçe:

İzmir, Konak

İrtibat Telefon(ları):

(535) 378 33 75

Özel Ders Verebildiği İlçe(ler):

Balçova, Bayraklı, Bornova, Buca, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Konak, Narlıdere

Özel Ders Verebildiği Mekan(lar):

Öğretmenin Evi, Öğrencinin Evi, Ofis

Diğer Bilgiler

Grup dersi veriyor
Çeviri tekliflerine kapalı
Ödev, proje tekliflerine kapalı
İş tekliflerine açık