Matematik, Geometri özel ders ilanı - Melike Öğretmen - İstanbul

 

Melike Öğretmen 

(505) 099 20 34
İstanbul, Ümraniye

Öğretmen Tanıtımı

           20 YILDIR MATEMATİK ÖĞRETMENİYİM.Yaklaşık 10 yıl özel sektörde çalıştım. Son 10 yıldır  sadece özel ders veriyorum.
          Ayrıca   beyin ve zıhın gelişimi için  dünyaca kullanılan mucizevi kalıcı bır ögrenme sağlayan SİLVA METOT uygulayıcısıyım.Zihnınızı kontrol altına alma, bılınçli bır şekilde kodlama, sağ ve sol beyın dengesını kurma, kapasitelerinizi açığa çıkarma, başarı, motıvasyon, odaklanma... gıbı sayılamayacak kadar cok konuda mentorluk yapıyorum.
        YKS, TYT VE AYT ye hazırlık için; Anadolu liseli, fen liseli kolejli ögrencilerin beklentılerinı bıldigim gibi, sözel, EA ve meslek liseli öğrencilerinde hertürlü talepleri konusunda da tecrübeliyim.LGS ye hazırlanan öğrencilerim için  önce matematiği sevmeleri, sıkılmamaları, lise dönemleri için iyi bir temel almaları ve tabiiki iyi bir liseyi kazanmalarıdır.
        Özellikle  TEMELİ ZAYIF, eksikleri birikmiş öğrenciler için  özel metotlar ve reçeteler uygulayarak inanılmaz fark görüyoruz. Mesela;
        -Temelinde eksikik olan öğrenciler genelde  konuyu anlamalarına rağmen  işlemi yaparken veya denklemi  çözerken  bir yerinde takılırlar:(
         -Ya da hangi formülü hangi soruya uygulayacakları konusunda tereddütleri olur.
         -Matematiği  anlamak yerine ezber yapmaya yönelirler.
         -Bu şekilde çalışınca da ezberindeki soruyu çözer fakat azıcık farklı başka bir soruda takılr..
         -İlk soruyu çözüp mutlu olan, diğer soruda yarıda kalan, başka bir soruda daha nasıl başlayacağını bilemeyen ve  bu duruma canı çok sıkılan morali bozulan, motivasyonu düşen ve matematikten soğuyan öğrencilere dönüşürler:(
         - Sonra  da  ya masann başından kalkar ya da sevdikleri- daha doğrusu kolay olan!  başka bir derse çalışmayı  tercih ederler:)    vs.
           Bu  ve buna benzer problem yaşayan  öğrencilerimin  temelini kurar , bildikleri parçaları birleştirir, konuya tam hakim olmalarını  sağlayacak  kişiye özel bir çalışma  verir ben de   öğrencime  ve seviyesine göre anlatım yaparım.
           EN BÜYÜK İDDİAM)  Öğrencimin seviyesine inebilmem  ve anlattığımın anlaşılmasıdır.
           
           Bunun dışında seviyesi zaten iyi bir öğrencim varsa  onu daha da zorlamak   adım adım en zor soruları en pratik şekilde  çözebilmesi için çalışıyorum.
         EN ÖNEMLİ FARKIM,  EN KARMAŞIK KONUYU BİLE  EN PRATİK ŞEKİLDE , EN HIZLI YOLDAN, KESTİRMEDEN ANLATABILMEMDİR.(öğrencilerimin ifadeleridir:)  
          YKS-TYT- AYT-LGS-KPSS.. VS  sınav sistemlerine  , piyasadaki hemen hemen tüm kaynaklara hakim olup her ögrencinın seviyesine göre kaynak  kullanmasını tavsiye eder, takip de ederim.
         KONUYU CAN ALICI PÜF NOKTALARI İLE ANLATIR.,  ÖDEV VERİR, GERİ DÖNÜŞÜNÜ ALIRIM, ÇÖZÜLEMEYEN SORU TİPİ KALMAMASINA ÇOK ÖNEM VERİRİM.

          (Ogrencimin  okudugu sınıf ve adresin  uzak ya da yakin olusu talep edilen ders saati ,grup dersi ...  Vs. ucreti degistirebili

Referans Bilgisi

Şu ana kadar   cok güzel okullar kazanan, halen lise ve üniversitelerinde okuyan,hatta üniversiteden mezun olup, görev hayatına bile başlayan, sosyal medya  sayesinde kopmadığımız,hatta mürüvetlerini bile gördüğüm:-)  birçok doktor, mühendis, öğretmen, avukat... vs  öğrencim mevcuttur..istenildiği takdırde versem  daha etik olur)

 Öğretmene Özel Ders Talebi Gönder
Öğretmen Bilgileri

Özel DerslerÜcretTecrübe
Matematik200 TL20 Yıl
Geometri200 TL20 Yıl

Özel Ders Verdiği Seviye(ler):
  • Lise (YGS - LYS Hazırlık)
  • Lise (Okula Takviye)
  • İlköğretim (TEOG Hazırlık)
  • İlköğretim (Okula Takviye)
  • KPSS, DGS, ALES vb.

Kişisel Bilgiler

Cinsiyet, Yaş:
Bayan, 42

Meslek:
Öğretmen

Eğitim Durumu:
Yüksek Lisans Mezunu

Yüksek Lisans Yaptığı Üniversite:
Ankara Üniversitesi (2005)

Lisans Yaptığı Üniversite:
Ankara Üniversitesi (2002)

İletişim Bilgileri

İl, İlçe:

İstanbul, Ümraniye

İrtibat Telefon(ları):

(505) 099 20 34

Özel Ders Verebildiği İlçe(ler):

Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Sancaktepe, Sultanbeyli, Ümraniye, Üsküdar

Özel Ders Verebildiği Mekan(lar):

Öğrencinin Evi, Öğretmenin Evi

Diğer Bilgiler

Grup dersi veriyor
Çeviri tekliflerine kapalı
Ödev, proje tekliflerine kapalı
İş tekliflerine kapalı