Matematik, Geometri özel ders ilanı - Mehmet Öğretmen - Ankara

 

Mehmet Öğretmen 

(506) 659 62 80
Ankara, Çankaya
Mehmet Öğretmen tarafından bu profilde beyan edilen bilgiler, tarafımıza ilettiği belge örnekleri ile uyumludur. Detaylı Bilgi »

"Tescilli İlan"ı yayınlanmakta olan Mehmet Öğretmen, kimlik bilgilerini içeren bir belge örneğini ve öğrenim durumunu gösteren belge örneklerini tarafımıza ulaştırarak; bu profil sayfasında yer alan ad, soyad, ve öğrenim durumu bilgilerinin doğruluğunu teyit etmiştir. Hata ve yanılma müstesnadır.

Mehmet Öğretmen hakkında daha fazla bilgiyi "Öğretmen Tanıtımı" ve "Referanslar" bölümlerinde bulabilir veya sorularınız için doğrudan kendisiyle iletişime geçebilirsiniz.

Bu ilandaki bilgilerin hatalı olduğunu düşünüyorusanız lütfen bize haber verin.

Öğretmen Tanıtımı

 merhaba ,

  Öğretmen sayfalarına bakarken eminim aklınızda bir sürü soru vardır.bir sürü öğretmen farklı farklı anlatımlar değişik ders ücretleri ama hepsinin ortak noktası sizlere tamamen yabancı insanlar olması.bunların arasından güvenip çocuğunuzu emanet edebileceğiniz çocuğunuza gerektiğinde bir abi veya yol gösterici olabilecek bir öğretmen bulmak ve matematiği artık bir sıkıntı olmaktan çıkarmak istiyorsanız doğru sayfadasınız.
 
Öncelikle matematik sıkıcı ve gereksiz bir ders değil aksine birçok alanda hayatımızı kolaylaştıran bizlere analiz düşünmeyi öğreten yapılabildiğinde çok keyifli olabilen bir derstir.malesef ülkemizde gerek öğretmen faktörlü gerekse eğitim sistemimizden kaynaklı her yıl binlerce öğrencinin matematik ile arasına mesafeler girmekte ,matematik öğrencilerin korkulu rüyası haline gelmektedir.

  Matematiği öğretebilmek için öncelikle öğrencilerin seviyesine inebilmek ve hayata onların gözlerinden bakabilmek lazımdır.ülkemizde öğrenciler çok yoğun bir eğitimden geçiyor.bu eğitim sistemi içerisinde öğrencilerimize yapabileceğimiz en güzel şeylerden birisi onların yüklerine hafifletmek olacaktır.bunu yapabilmek adına derslerimi ezberci eğitim yerine derslerde düşünebilen kendi formülünü çıkartabilen öğrenciler yetiştirebilecek şekilde ayarlamaya çalışıyorum.dersi derste öğretip gereğinden de fazla uygulamayı öğrenci ile derste yapmaya gayret gösteriyorum.bu sayede evde yapması geken ödevi minimize edebiliyorum.

  Özel ders ve öğretmenlik konusunda tecrübe çok önemlidir.bu hususta 6 yıl dersane de çalışıp kendimi geliştirdim ve güzel de bir çevre edinince kendi özel ders büromu kızılayda açtım.derslerimi büyük çoğunlukla kendi ofisimde veriyorum ve 5 yıldır da bu şekilde sadece özel ders vererek geçimimi sağlıyorum.kendi ofisimin olmasının en büyük avantajı fiyat konusunda evlere gittiğimde istediğim ücretin yarı fiyatına burada ders verebilmem.

  Özel ders bir sabır ve anlayış gerektirir.sınıfa anlattığınız gibi anlatıp geçemezsiniz.eğer bu işi benim gibi meslek olarak yapıyorsanız öğrencilere  ne yapıp edip anlattığınız konuları öğretmeniz gerekir.

  Derslerimi birebir veya sizin isteğinize göre oluşturduğunuz 2-3 kişilik gruplar halinde verebilirim.ihtiyaca göre matematiği ingilizce de anlatabilirim.eğitim koçluğu ve ders takibi konusunda da tecrübe sahibiyim.elimden geldiği kadar öğrencilerimin bu noktalarda da takibini yapmaya çalışıyorum.
  
  Kafanıza takılan her türlü soru için benimle iletişime geçebilirsiniz ,iyi günler dilerim ..

Referans Bilgisi

2007-2008 çözüm dersanesi
2008-2013 kültür dersanesi
her yıl 20 den fazla öğrenci ile birebir ders çalıştıgım için, ders verdiğim öğrencilerimin hepsini tek tek buraya yazmak çok mantıklı olmayacaktır =), istenildiği takdirde velilerimle sizleri görüştürebilirim 

 Öğretmene Özel Ders Talebi Gönder
Öğretmen Bilgileri

Özel DerslerÜcretTecrübe
Matematik60 TL13 Yıl
Geometri60 TL12 Yıl
Genel Matematik60 TL6 Yıl
Yüksek Matematik60 TL6 Yıl

Özel Ders Verdiği Seviye(ler):
  • Lise (Okula Takviye)
  • Lise (YGS - LYS Hazırlık)
  • İlköğretim (Okula Takviye)
  • İlköğretim (TEOG Hazırlık)
  • Üniversite (Derslere Takviye)
  • KPSS, DGS, ALES vb.

Kişisel Bilgiler

Cinsiyet, Yaş:
Bay, 34

Meslek:
Öğretmen

Eğitim Durumu:
Üniversite Mezunu

Lisans Yaptığı Üniversite:
Osmangazi Üniversitesi (2007)

İletişim Bilgileri

İl, İlçe:

Ankara, Çankaya

İrtibat Telefon(ları):

(506) 659 62 80

Özel Ders Verebildiği İlçe(ler):

Altındağ, Çankaya, Etimesgut, Keçiören, Mamak, Pursaklar, Yenimahalle

Özel Ders Verebildiği Mekan(lar):

Ofis, Öğretmenin Evi, Etüt Merkezi, Öğrencinin Evi

Diğer Bilgiler

Grup dersi veriyor
Çeviri tekliflerine açık
Ödev, proje tekliflerine açık
İş tekliflerine açık