İktisat, İstatistik özel ders ilanı - Kağan T. - Ankara

 

Kağan T. 

(555) 503 20 07
Ankara, Çankaya

Öğretmen Tanıtımı

            
           Orta Doğu Teknik Üniversitesi ekonomi bölümünden 2011 yılında, Ankara Üniversitesi hukuk fakültesinden 2019 yılında mezun oldum. Halihazırda Ankara'da yüksek lisans eğitimime devam etmekteyim.

           Üniversite öğrenimim süresince ve devamında olmak üzere yaklaşık olarak 12 yıldır Matematik ve Geometri 10 yılı aşkın süredir de İktisat ve İstatistik özel dersleri vermekteyim. 

            Bilkent Üniversitesi, Çankaya Üniversitesi, Tobb Etü, Başkent Üniversitesi, Gazi Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi gibi Ankara'daki çeşitli vakıf ve devlet üniversitelerinden Mikro İktisat, Makro iktisat, Para Banka Kredi ve İstatistik derslerine yardımcı olmak üzere öğrencilerim oldu. İktisat ve İşletme bölüm dersleri için farklı konularda paper lar hazırladım. İsmi geçen üniversiteler ve dersler için irtibata geçmeniz halinde hala öğrenciliğine devam etmekte olan refaransalarımla  görüşmenizi ve arzu ettiğiniz bilgileri almanızı sağlayabilirim.

            KPSS’ye, kamuda kariyer meslek sınavlarına ve Vakıf Bank,Halk Bank uzman yardımcılığı gibi banka sınavlarına hazırladığım başarılı olan öğrencilerimle yine dilediğiniz takdirde iletişime geçmenizi sağlayabilirim. 
    

YGS,LYS ve SBS'ye yönelik Matematik ve Geometri Alanları için; 

           Öncelikle belirtmeli ki her sınav belli bir sistem dâhilinde, sıralama ölçekli seçim usulüdür. Maalesef üzülerek söylemeli ki bireyin başarısı eşittir diğerlerinin başarısızlığı; çünkü liselere, üniversitelere yerleştirilen yahut kamu kurumlarına istihdam edilen öğrenci sayısı toplam talepten fazladır. Arzın toplam talebi karşılayamadığı yerde, talip olanın istediklerini elde edebilmesi de mutlak suretle yaratacağı farkla gerçekleşir. Nedir bu fark? Ankara Fen Lisesi, Atatürk Anadolu Lisesi ile diğerleri arasındaki; Orta Doğu Teknik Üniversitesi ile diğerleri arasındaki farktır. Sayılan bu güzide liselere ve Üniversiteye gidebilmenin yolu da azimli, disiplinli ve sistemli çalışmaktan geçer.

          Öğrencilerime sunabileceklerim; öncelikli olarak zamanın verimli kullanılmasını sağlayarak sistemli ve disiplinli çalışma alışkanlığını kazandırmak. Öğrencinin seviyesini belirledikten sonra programım, rehberliğim altında keyiflice çalışılan konunun tam manasıyla idrakini sağlamak. Farklı kaynaklardan bol soru çözümü sonrasında yapılamayanların, yanlışların çözümü ile çalışılan konuda öğrenciyi soru kaçırmayacak kıvama, mükemmellik derecesine, ulaştırabilmek.

NOT: Referans için İrtibata geçtiğiniz takdirde ders verdiğim öğrencilerin velileriyle ya da kendileriyle görüştürebilirim.

Referans Bilgisi

Referans için İrtibata geçtiğiniz takdirde ders verdiğim öğrencilerin velileriyle ya da kendileriyle görüştürebilirim.

 Öğretmene Özel Ders Talebi Gönder
Öğretmen Bilgileri

Özel DerslerÜcretTecrübe
İktisat150 TL10 Yıl
İstatistik150 TL10 Yıl
Matematik120 TL12 Yıl
Geometri120 TL12 Yıl
Hukuk150 TL3 Yıl

Özel Ders Verdiği Seviye(ler):
  • KPSS, DGS, ALES vb.
  • Lise (YGS - LYS Hazırlık)
  • İlköğretim (TEOG Hazırlık)
  • Lise (Okula Takviye)
  • İlköğretim (Okula Takviye)
  • Üniversite (Derslere Takviye)
  • Yetişkinler İçin Akademik Eğitim

Kişisel Bilgiler

Cinsiyet, Yaş:
Bay, 33

Meslek:
Akademisyen

Eğitim Durumu:
Üniversite Mezunu

Lisans Yaptığı Üniversite:
Orta Doğu Teknik Üniversitesi (2011)

İletişim Bilgileri

İl, İlçe:

Ankara, Çankaya

İrtibat Telefon(ları):

(555) 503 20 07

Özel Ders Verebildiği İlçe(ler):

Altındağ, Çankaya, Mamak, Yenimahalle

Özel Ders Verebildiği Mekan(lar):

Öğretmenin Evi, Öğrencinin Evi, Etüt Merkezi, Kütüphane, Ofis

Diğer Bilgiler

Grup dersi veriyor
Çeviri tekliflerine kapalı
Ödev, proje tekliflerine açık
İş tekliflerine açık