Matematik, Geometri özel ders ilanı - Kıvanç Gökçe - İstanbul

 

Kıvanç Gökçe 

(530) 971 08 69
İstanbul, Beşiktaş

Öğretmen Tanıtımı

2014 yılında Hacettepe Matematik Bölümü'nden mezun oldum.

KPSS'de yaklaşık 310 bin öğretmen arasında Türkiye'de ilk 50'ye girerek Matematik Öğretmeni olarak atandım 5 yıldır görev yapmaktayım(Talep ederseniz bunların belgelerini size gösterebilirim.

Velilerin bu dönemdeki online derslerden verim alamadık demeleri daha çok öğrenci sayısı fazlalığından ve Eba'daki aksaklıklardandır. Birebir online ders ders notlarım hazır olduğu için çok verimli geçmektedir. Siz sadece dersten önce derste üzerine yazabilmek için yollayacağım dosyaların çıktılarını almalısınız.

1 SAAT ONLINE DERS ÜCRETİ 50 LİRADIR.

Gerek üniversite okurken çalıştığım 2 dershane, onlarca öğrenciye verdiğim özel dersler olsun gerek üniversiteye başlarken ve şimdi de verdiğim özel dersler olsun yaklaşık 10 yıllık tecrübeye sahibim. Bu sayede öğrencilerin hangi konuda nerelerde sıkıntı yaşayacaklarını iyi biliyorum.

Dersleri ise 1 ders saati yani 40 dakika şeklinde değil de 60 dakika olacak şekilde 2 saat olarak işliyorum. Gerekli gördüğüm güncel kaynakları öneriyorum oralardan da çözüyoruz ve kendi yazdığım kitaplardan dokümanlardan ödev veriyorum. Ders dışında dahi müsait oldukça öğrencinin takıldığı kısımları,soruları whatsapp gibi programlar ile bilgisayar üzerinden tablet aracılığıyla çözerek daha görsel daha çabuk anlayabileceği şekilde çözümü gönderiyorum(Malum artık öğrencilerimiz için vakit çok önem arz ediyor bu yarışta)(Talep ederseniz bu bahsettiğim türde çözümlerin de fotoğraflarını size gönderebilirim)

Ders dışında YouTube'a attığım videolar sayesinde öğrencilerim oradan da ders anlatım videolarımı izleyerek öğrendiklerini tekrar etmiş oluyorlar.

Öğrencimin evinde ders vermekten yanayım(öğrencinin defterleri kitapları vs. elinin altına olacağı kendi evinde daha rahat edeceği, ders daha verimli olacağı için) Bunun için de çoğu zaman öğrencilerimin evlerine arabamla gidip geliyorum.

Bunlar dışında aklınıza takılan olursa arayabilirsiniz. Numaram: 0530 *******

Referans Bilgisi

Çalıştığım dershane ve yaptığım özel derslerdeki öğrencilerim ve velilerim ile isteğiniz halinde sizleri görüştürebilirim. Numaram: 0530 *******

 Öğretmene Özel Ders Talebi Gönder
Öğretmen Bilgileri

Özel DerslerÜcretTecrübe
Matematik50 TL10 Yıl
Geometri50 TL10 Yıl

Özel Ders Verdiği Seviye(ler):
  • Lise (Okula Takviye)
  • Lise (YGS - LYS Hazırlık)
  • KPSS, DGS, ALES vb.
  • İlköğretim (Okula Takviye)
  • İlköğretim (TEOG Hazırlık)

Kişisel Bilgiler

Cinsiyet, Yaş:
Bay, 32

Meslek:
Öğretmen

Eğitim Durumu:
Üniversite Mezunu

Lisans Yaptığı Üniversite:
Hacettepe Üniversitesi (2014)

İletişim Bilgileri

İl, İlçe:

İstanbul, Beşiktaş

İrtibat Telefon(ları):

(530) 971 08 69

Özel Ders Verebildiği İlçe(ler):

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Eminönü, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

Özel Ders Verebildiği Mekan(lar):

Öğretmenin Evi, Öğrencinin Evi, Kütüphane, Ofis

Diğer Bilgiler

Grup dersi veriyor
Çeviri tekliflerine kapalı
Ödev, proje tekliflerine açık
İş tekliflerine açık