Kimya, Öğrenci Koçu özel ders ilanı - Tolga Erdoğan - İstanbul

 

Tolga Erdoğan 

(544) 954 43 41
İstanbul, Ataşehir

Öğretmen Tanıtımı

TOLGA HOCA KİMDİR?
2011 yılında Kocaeli Üniversitesi Kimya Bölümünden mezun oldum. Lisans eğitimimi 1. olarak derece ile bitirdim. 2014 yılında Marmara Üniversitesi Organik Kimya Bölümünde yüksek lisansımı tamamladım. Bir dönem Yıldız Teknik Üniversitesi Organik Kimya Bölümünde doktora çalışmaları yaptım. 2011 yılından bugüne dek kimya öğretmeni olarak çalışmaktayım. 8 yıllık öğretmenim. Bu süre zarfında önde gelen dershanelerde ve okullarda çalıştım. Şuanda üniversiteye hazırlıkta iddialı 51 yıllık kurumsal bir okulda kimya öğretmeni olarak görev almaktayım.

ÖZEL DERSLER NASIL İŞLİYOR?
12. sınıf ve mezun grubu öğrencilerimi yeni sınav sistemine ve yeni müfredata uygun TYT-AYT sınavlarına hazırlıyorum. 11. sınıf öğrencilerime okul sınavlarında yardımcı oluyorum ve onları önce TYT akabinde AYT sınavına hazırlıyorum.  9. ve 10. sınıf öğrencilerime okul sınavlarında yardımcı oluyorum ve onların üniversite sınavlarına hazırlanabilmeleri için gerekli alt yapıyı kazanmalarını sağlıyorum.

8 yıllık özel ders tecrübem bulunmaktadır. 1 ders süresi 90 dakikadır. 1 derste 1 tane TYT konusu bitiriyorum. 1 dersi de sadece soru çözümüne ayırıyorum. Böylelikle 2 derste 1 tane TYT konusu tamamen bitmiş oluyor. 2 derste 1 tane AYT konusu bitiriyorum. 1 dersi de sadece soru çözümüne ayırıyorum. Böylelikle 3 derste 1 tane AYT konusu tamamen bitmiş oluyor. Her ders sonunda öğrencime ödev veriyorum. Bir sonraki ders ise ödev kontrolünü yapıyorum ve yapamadığı soruları çözüme ulaştırıyorum. Öğrencilerime tamamen müfredat uyumlu hazırlamış olduğum kendi kaynaklarımı getiriyorum. Böylelikle ders sonunda öğrencimin elinde tekrar yapabileceği notlar olmuş oluyor. Her ders gelirken öğrencime notlar yanında hazırlamış olduğum ya da diğer kaynaklardan derlemiş olduğum sorulardan testler getirerek dersi zenginleştiriyorum. Öğrencimin kullanacağı kaynakları kendim temin ediyorum. Kitap almasını talep etmiyorum. Kendime has tarzım ve hiç görülmemiş soru çözüm teknikleri ile ön plana çıkmayı seviyorum.

Öğrencilerimin “Eğitim Koçluğunu” yapıyorum. “Sınav Stratejisi ve Uygun Zaman Kullanımı” çalışmalarım ile öğrencilerimi geliştiriyorum ve onların “Sınav Kaygısını” gideriyorum. Değişen sınav sistemi ve müfredatlar hakkında öğrencilerimi ve velilerimi bilgilendiriyorum. “Gelecek ve Kariyer Planlama” ile öğrencilerimin ve velilerimin yükünü hafifletiyorum.

YAZ KAMPI İLE TYT KİMYA BİTEBİLİR Mİ?
Yaz kampı çalışmalarım; okulların kapanması (17 Haziran) ile okulların açılması (8 Eylül) arasındaki zaman zarfında gerçekleşir. Bu süre zarfında hızlandırılmış bir çalışma ile TYT KİMYA tam anlamıyla biter.

1 YILLIK SÜREÇTE NE YAPILIR?
Okulların açılması (9 Eylül) ile nisan sonu (3 Mayıs) arasındaki zaman zarfında TYT ve AYT KİMYA çalışmaları gerçekleşir. Mayıs ayında deneme-karışık soru çözümleri ve sınav taktikleri üzerine çalışmalar ve haziran ayında çıkmış soru çözümleri ve yine sınav taktikleri üzerine çalışmalar devam eder.

ÜCRETLENDİRME
Yaz Kampı Ücretlendirmesi (17 Haziran – 8 Eylül);
90 dakikalık 1 ders ücreti 150 TL (100 TL/saat)
Yaz Kampı Sonrası Ücretlendirmesi (9 Eylül’den Sonrası);
90 dakikalık 1 ders ücreti 200 TL (135 TL/saat)

KAMPANYA-1: Yaz tatili sürecinde derse başladığım öğrencilerime okullar açıldıktan sonraki 1 ders ücretlendirmesi 200 TL değil 175 TL üzerinden yapılır.
KAMPANYA-2: Okullar açıldıktan sonra başladığım öğrenciler, haftada 2 ders üzerinden anlaşmamız durumunda 1 ders ücreti 200 TL değil 175 TL üzerinden yapılır.

NOT: İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasının her noktasına kendi aracım ile intikal etmekteyim. Kesinlikle ulaşım sorun olmamaktadır. 

İletişim: 0544 *******

Referans Bilgisi

İstenilmesi durumunda yetiştirdiğim öğrencilerin irtibat numaraları referans olarak verilecektir.

 Öğretmene Özel Ders Talebi Gönder
Öğretmen Bilgileri

Özel DerslerÜcretTecrübe
Kimya99 TL8 Yıl
Öğrenci Koçu99 TL8 Yıl

Özel Ders Verdiği Seviye(ler):
  • Lise (Okula Takviye)
  • Lise (YGS - LYS Hazırlık)
  • Üniversite (Derslere Takviye)

Kişisel Bilgiler

Cinsiyet, Yaş:
Bay, 30

Meslek:
Öğretmen

Eğitim Durumu:
Doktora Öğrencisi

Doktora Yaptığı Üniversite:
Yıldız Teknik Üniversitesi

Yüksek Lisans Yaptığı Üniversite:
Marmara Üniversitesi (2014)

Lisans Yaptığı Üniversite:
Kocaeli Üniversitesi (2011)

İletişim Bilgileri

İl, İlçe:

İstanbul, Ataşehir

İrtibat Telefon(ları):

(544) 954 43 41

Özel Ders Verebildiği İlçe(ler):

Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar

Özel Ders Verebildiği Mekan(lar):

Öğrencinin Evi, Etüt Merkezi, Dershane

Diğer Bilgiler

Grup dersi veriyor
Çeviri tekliflerine kapalı
Ödev, proje tekliflerine kapalı
İş tekliflerine açık