Fizik, Matematik özel ders ilanı - İlker Öğretmen - İzmir

 

İlker Öğretmen 

(505) 854 49 30
İzmir, Konak

Öğretmen Tanıtımı

  9 Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi mezunuyum. Öğrenciyken başladığım özel ders öğretmenliğini 18 yıldır yapıyorum. Derslerimi alsancak kıbrıs şehitleri caddesindeki özel ders büromda ya da istek olması halinde öğrencinin evinde veriyorum. Bu zamana kadar her seviyede çok sayıda öğrenci ile çalışma fırsatı buldum. Bu öğrenciler içinde her yıl çok başarılı, ne yapmak istediği bilen, hiçbir eksiği kalmaması ve doğru bir yönlendirme için ders alan  okul birincileri ve dershanelerin en iyi sınıflarında yer alan öğrenciler olduğu gibi nasıl çalışması gerektiğini bilmeyen ve ne yazık ki  bu yüzden zamanını ve enerjisini boşa harcayan öğrencilerim de oldu. " Her öğrenci özeldir ve ancak doğru bir çalışma ve iyi belirlenmiş hedeflerle istenilen başarıya ulaşılabilir." anlayışı ile her öğrencime özel çalışma programı ile hem derslerimizin verimli bir şekilde geçmesini sağlarken hem de öğrencinin kendi başına kaliteli çalışmasını sağlamaya çalışıyorum.

                                                *** ÜNİVERSİTE HAZIRLIK (YKS-TYT)*** 

Üniversite sınavına yönelik olarak verdiğim YKS-TYT derslerinde öğrencilerimin çalışma planına en uygun programı belirleyip eksik oldukları konulara ağırlık vererek çalışmaya başlarız. Her ders sonrasında o konuyla ilgili karşısına çıkabilecek tüm soru tiplerini tarayacak şekilde testleri kendisine ödev olarak veririm ve burada yapamadığı sorular üzerine giderek konunun tamamen anlaşılmasını sağlamaya çalışırım. Öğrencilerimi her fırsatta arayarak ödevlerini yaptıklarını kontrol ederim çünkü başarıya götüren kaliteli çalışma ders bittikten sonra öğrencinin kendi kendine yaptığı çalışmadır. Çok önemli bir başka sorun ise öğrencilerin istikrarlı bir çalışma tutturamamalarıdır. Başlarda büyük bir heyecanla çalışmaya başlayan öğrenciler sınava kadar bu tempolarını ne yazık ki koruyamazlar ve sonuçta potansiyellerinin çok altında bir sonuç alırlar. Neden ve nasıl çalışmaları gerektiğini hatırlatarak motivasyonlarını kaybetmemelerini sağlarım ve her zaman onlara rehberlik ederim.

                                                   ***OKULA TAKVİYE DERSLERİ***

*** Okula yönelik takviye derslerinde; en çok korkulan derslerin düzenli ve bilinçli çalışıldığında aslında ne kadar kolay olduğunu gören öğrencilerim, üniversite giriş sınavlarına hazırlanırken tüm  konulara hakim bir şekilde diğer arkadaşlarından çok önde sınava hazırlanmaya başlarlar. Öğrenci ister devlet okuluna ister özel okula gitsin derslerini ancak anlayınca sever. Dersleri zor yapan ise konuların çok yoğun olmasıdır ve bu yüzden tüm dersler özel bir çalışma ister.

  Bir öğrencinin başarısı öğretmen, okul/dershane ve veli'nin üstüne düşeni en iyi şekilde yapması ile belirlenir. Buradaki etmenlerden birinin aksaması verilen maddi ve manevi emeğin karşılığının alınamamasına neden olur. Siz de çocuğunuzun geleceğini şansa bırakmak istemiyorsanız benimle en kısa zamanda iletişime geçin. Aklınıza takılan, sormak istediğiniz her soru için beni arayabilir ya da yüzyüze görüşmek/tanışmak için ofisime gelebilirsiniz.

Not: Çoğu zaman derste ya da görüşmede olduğum için sizden gelen telefonları yoğunluktan dolayı açamayabiliyorum. Bana telefondan ulaşamadığınız durumlarda bu sayfadaki formdan benimle iletişime geçebilirsiniz.

Öğrencilerin/Velilerin En Çok Sorduğu Sorular:
○ Ders süresi ne kadardır?
● Ders süresi 1 saattir ancak; programımın yoğunluğuna göre uygun olması durumunda daha uzun sürebilir.
○ Ne sıklıkla ders almalıyız?
● Yapacağımız ilk birkaç dersten sonra sizinle görüşerek öğrencinin durumuna göre hangi sıklıkla çalışacağımıza birlikte karar veriyoruz.
○ Ofisiniz nerede? Ders verdiğiniz yerde sadece siz mi varsınız?
● Ofisim  İzmir'in her yerinden kolaylıkla ulaşabileceğiniz alsancak kıbrıs şehitleri caddesindedir. Ofisimizde her öğretmenin kendine ait ders verdiği oda ayrıca öğrencilerin gelip ders çalışabileceği çalışma odası bulunmaktadır.
○ Evde ders aldırmak istiyorum,  istediğimiz gün olur mu, ücret değişir mi?
● Evde ders çalışması daha uygun olan öğrenciler için belli günlerde çalışabiliyoruz ve ücret daha farklıdır.

○ Öğrenci, arkadaşı ile ders alabilir mi? Ücret değişir mi?
● Arkadaşı ile ders alabilir ve ücret değişir.

Referans Bilgisi

İstenilmesi durumunda, üniversiteyi kazanmalarına yardımcı olduğum öğrenci arkadaşlarımdan referanslar verebilirim.

 Öğretmene Özel Ders Talebi Gönder
Öğretmen Bilgileri

Özel DerslerÜcretTecrübe
Fizik120 TL18 Yıl
Matematik100 TL17 Yıl
Fen Bilimleri100 TL17 Yıl
Öğrenci Koçu120 TL17 Yıl

Özel Ders Verdiği Seviye(ler):
  • Lise (YGS - LYS Hazırlık)
  • Lise (Okula Takviye)
  • İlköğretim (TEOG Hazırlık)
  • İlköğretim (Okula Takviye)
  • KPSS, DGS, ALES vb.

Kişisel Bilgiler

Cinsiyet, Yaş:
Bay, 42

Meslek:
Öğretmen

Eğitim Durumu:
Üniversite Mezunu

Lisans Yaptığı Üniversite:
Dokuz Eylül Üniversitesi (2001)

İletişim Bilgileri

İl, İlçe:

İzmir, Konak

İrtibat Telefon(ları):

(505) 854 49 30

Özel Ders Verebildiği İlçe(ler):

Balçova, Bayraklı, Bornova, Buca, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Konak, Narlıdere

Özel Ders Verebildiği Mekan(lar):

Ofis, Öğrencinin Evi, Öğretmenin Evi

Diğer Bilgiler

Grup dersi veriyor
Çeviri tekliflerine kapalı
Ödev, proje tekliflerine kapalı
İş tekliflerine kapalı