Matematik, Geometri özel ders ilanı - Fatih Eren - İzmir

 

Fatih Eren 

(534) 833 37 50
İzmir, Buca
Fatih Eren tarafından bu profilde beyan edilen bilgiler, tarafımıza ilettiği belge örnekleri ile uyumludur. Detaylı Bilgi »

"Tescilli İlan"ı yayınlanmakta olan Fatih Eren, kimlik bilgilerini içeren bir belge örneğini ve öğrenim durumunu gösteren belge örneklerini tarafımıza ulaştırarak; bu profil sayfasında yer alan ad, soyad, ve öğrenim durumu bilgilerinin doğruluğunu teyit etmiştir. Hata ve yanılma müstesnadır.

Fatih Eren hakkında daha fazla bilgiyi "Öğretmen Tanıtımı" ve "Referanslar" bölümlerinde bulabilir veya sorularınız için doğrudan kendisiyle iletişime geçebilirsiniz.

Bu ilandaki bilgilerin hatalı olduğunu düşünüyorusanız lütfen bize haber verin.

Öğretmen Tanıtımı

2016 senesinde hem FEN FAKÜLTESİ MATEMATİK bölümünden hem de EĞİTİM FAKÜLTESİNDEN mezun olup özel bir eğitim kurumlarında öğretmenlik yapmaktayım.


Bilgi tek başına yeterli değildir. İşte TECRÜBE ve FORMASYON burada devreye giriyor. üniversitenin ilk yılları derslerim yoğun olmadığından 7 yıl öncesinden başlayarak birçok öğrenci ve velilerle çalışma deneyimim oldu. bu süre zarfında düzenli program dahilinde Fen Lisesi, %5 lik dilimde olan Anadolu liselerine yerleştirmekte yardımcı olduğum öğrenciler oldu yine çalışma temposunu bırakmayıp lise öğreniminde devam etmekteyiz. Aynı zamanda bursluluk sınavlarında yüksek başarıdan dolayı burs almaya hak kazanan öğrencilerim oldu.


Ders esnasında yine kendi belirlemiş olduğum soruları öğrencimin anlayacağı şekilde çözüyorum. Çözmüş olduğum birçok farklı soru tipi sayesinde öğrencimin konuya hakimiyeti üst noktalara çıkıyor.


Dersime başlamadan önceyse mutlaka ailenin şüphelerini giderecek şekilde kendimden bahsediyorum ve sorularınıza cevap veriyorum.


Ortaokul ve lise ara sınıf öğrencilerimin okul sınavlarından yüzde yüz başarılı olduk. Ayrıca üniversite sınavına hazırlandığım öğrencilerime kişiye özel program dahilinde gerek kendi hazırladığım gerek piyasada bulunan en kaliteli yayınların soru bankalarını ve denemelerini eksiksiz çözerek sınava motivasyonu tam kendine güvenen bir şekilde girip hepsi üniversiteyi kazandılar(*)


Tecrübelerimden faydalanarak; güleryüzlü, disiplinli ve seviyeli bir ortamda, rehberlik de yaparak size matematiği sevdirerek öğreteceğime inanıyorum.


Hem daha yakından tanımak hem de aklınızdaki dersin işlenişi ve ders planımızla ilgili soru işaretlerini gidermek için istediğiniz zaman ön görüşme yapabiliriz

Whatsapp üzerinden sürekli iletişim halinde olup yapamadıkları soruları ve eksik olduğu konuları hangi ders olursa olsun ben tamamlıyorum

Öğrencinin bilgi birikimine ve hedefine uygun sistemli bir program yapıyorum. Hedeflerindeki net ortalamasına, verdiğim ödevlerle ulaşmasını sağlıyorum.

Hedeflerindeki üniversitelerin, taban puanlarını, sıralamalarını ve son 5 yılın net ortalamasını çıkartıp veriyorum.


Hayatta zor olan hiçbir şeyin bulunmadığını düşünüyor, programlı ve eğlenceli bir çalışmayla her şeyin üstesinden gelinebileceğine inanıyorum.
------------------------------------------------------------------------------------
İLKOKUL SEVİYE SAAT ÜCRETİ: 60 TL<<br />
ORTAOKUL SEVİYE SAAT ÜCRETİ : 70 TL<<br />
LİSE SEVİYE SAAT ÜCRETİ: 100 TL

ÜNİVERSİTE SEVİYE SAAT ÜCRETİ: 100 TL
----------------------------------------------------------------------------------------
AYLIK DERS SAATİ NE KADAR FAZLA OLURSA ÜCRET KONUSUNDA İNDİRİM VARDIR. MESELA ÜNİVERSİTE SINAVINA HAZIRLANAN BİR ÖĞRENCİ İÇİN TAVSİYE EDECEĞİM PAKET

*LGS VE YKS İÇİN ***HAFTADA 2 DERS*** (AYRI GÜNLERDE) ***1,5 SAAT*** (ayda 12 saat yapar) ÜZERİNDEN PAKET *İNDİRİMİ VARDIR. PAKETİN ÜCRETİ 1200 TL YERİNE 900 TL BÖYLECE SAATİ 75 TL YE GELMİŞ OLUYOR. Bu paket için son 4 öğrenci alacak kontejanım var. arayın görüşelim.

0 534 *******

Referans Bilgisi

aşağıdaki linkten bazı referanslarımın yorumlarını okuyabilirsiniz. 

http://izmir.ozelders.com/ders-veren/ogrenci-fatih-e-270868

 Öğretmene Özel Ders Talebi Gönder
Öğretmen Bilgileri

Özel DerslerÜcretTecrübe
Matematik60 TL7 Yıl
Geometri60 TL7 Yıl

Özel Ders Verdiği Seviye(ler):
  • İlköğretim (TEOG Hazırlık)
  • İlköğretim (Okula Takviye)
  • Lise (YGS - LYS Hazırlık)
  • Lise (Okula Takviye)
  • KPSS, DGS, ALES vb.
  • Üniversite (Derslere Takviye)

Kişisel Bilgiler

Cinsiyet, Yaş:
Bay, 25

Meslek:
Öğretmen

Eğitim Durumu:
Üniversite Mezunu

Lisans Yaptığı Üniversite:
Dokuz Eylül Üniversitesi (2018)

İletişim Bilgileri

İl, İlçe:

İzmir, Buca

İrtibat Telefon(ları):

(534) 833 37 50

Özel Ders Verebildiği İlçe(ler):

Balçova, Bayraklı, Bornova, Buca, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Konak, Narlıdere, Torbalı

Özel Ders Verebildiği Mekan(lar):

Öğrencinin Evi, Öğretmenin Evi, Etüt Merkezi, Kütüphane, Ofis

Diğer Bilgiler

Grup dersi veriyor
Çeviri tekliflerine kapalı
Ödev, proje tekliflerine kapalı
İş tekliflerine açık