İngilizce, İstatistik özel ders ilanı - Emre Öğretmen - Ankara

 

Emre Öğretmen 

(542) 345 65 43
Ankara, Çankaya
Emre Öğretmen tarafından bu profilde beyan edilen bilgiler, tarafımıza ilettiği belge örnekleri ile uyumludur. Detaylı Bilgi »

"Tescilli İlan"ı yayınlanmakta olan Emre Öğretmen, kimlik bilgilerini içeren bir belge örneğini ve öğrenim durumunu gösteren belge örneklerini tarafımıza ulaştırarak; bu profil sayfasında yer alan ad, soyad, ve öğrenim durumu bilgilerinin doğruluğunu teyit etmiştir. Hata ve yanılma müstesnadır.

Emre Öğretmen hakkında daha fazla bilgiyi "Öğretmen Tanıtımı" ve "Referanslar" bölümlerinde bulabilir veya sorularınız için doğrudan kendisiyle iletişime geçebilirsiniz.

Bu ilandaki bilgilerin hatalı olduğunu düşünüyorusanız lütfen bize haber verin.

Öğretmen Tanıtımı

Hacettepe Üniversitesi İngiliz dili ve edebiyatı bölümüne ÖSS'de 100 dil sorusundan 95'ini yaparak Türkiye derecesi ile girdim. Lisans eğitimim esnasında pedagojik formasyon sertifikasını da alarak öğretmenlik yetkinliklerimi arttırdım. Lisans eğitimim esnasında yurt dışından gelen İngiliz Mühendislerin 2 yıl boyunca ardıl çevirileri yaparak konuşma deneyimimi arttırdım.

Hem lisede hem üniversitede hazırlık sınıfında yoğun ingilizce dersleri aldığım için 2006 yılında özel ders vermeye başladım. 4 yıl amatör olarak ders verdim ve 5 yıldır da profesyonel olarak ders veriyorum.

Mezun olduktan sonra farklı ingilizce kurslarında yetişkin için dil eğitimi  ve ilköğretim çağı çocukları için ingilizce eğitimi alanlarında deneyim kazandım.

2013'ten bu yana %100 ingilizce eğitim veren bir üniversitesinin Hazırlık Okulunda ingilizce öğretmenliği yapıyorum.

Üniversitede verdiğimiz konuşma, yazma, dinleme ve okuma dersleri ve toefl hazırlık derslerinde kazandığım bilgi ve birikimimi öğrencilerime güncel bilgiler olarak aktarıyorum.

Bugüne kadar büyükelçiler, ingilizce ile ilk defa karşılaşan öğrenciler ve bazı şirketlerin bölge müdürleri de dahil olmak üzere farklı yaşlarda ve profillerdeki kişilerin ingilizce öğrenmelerine ve dil gelişimlerine destek oldum.

İlköğretim çağındaki öğrencilerim ile de yalnızca ders ilişkisinden ziyade, hoş vakit geçiren abi-kardeş ilişkisi kurarak onların ingilizceyi severek öğrenmelerine yardımcı oluyorum. 

-Görsel olarak öğrenebilen öğrencilere yönelik hazırladığım set ile ise kısa sürede kelime dağarcığınızı arttırmanıza,

-Hazırlık atlama sınavında sıkıntı yaşayan ve kısıtlı zamanda çözüme  ihtiyacı olan öğrencilerin problemlerini çözmelerine,

-Kısıtlı zamanda TOEFL sınavına hazırlanan öğrencilerin Independent & Integrated writing çalışmalarına yazıılı-sözlü geri bildirim vererek hızlı bir şekilde eksiklerini tamamlamalarına destek oluyorum.İSTATİSTİK
Lisans ve lisansüstü eğitimim boyunca aldığım temel istatistik ve ileri analiz tekniklerini belirttiğim programlar ile uyguluyorum. 4 senedir  ODTÜ sosyal bilimler istatistik dersi asistanlığı esnasında kazandığım deneyimlerle, analizlerinizi doğru ve hızlı bir şekilde yapmanıza destek olabilirim.
Kullandığım analiz programları: SPSS, LISREL, EQS

Temel istatistiki analizler kapsamında korelasyon, regresyon, t-testi, ANOVA, MANOVA, MANCOVA, Faktör analizi, Lojistik regresyon, diskriminant analizi ve kanonik korelasyon analizlerini SPSS 'te uygulayarak, raporlanması.

İleri istatistiksel analizlerde ise Yapısal Eşitlik Modeli (YEM) (Structural Equation Modelling-SEM)'nin EQS veya LISREL programlarında uygulaması ve raporlanması.

Önemli olan yalnızca birlikte çalışmamız değil,  sizin amacınıza ulaşmanıza da destek olmak.

Referans Bilgisi

Ted koleji ilköğretim sınıfı öğrencileri

Uluslararası faaliyet gösteren bir kargo şirketinin bölge müdürü

Trt bünyesinde çalışan prodüktör

TOEFL'a hazırlanan öğrencilerNOT:
İsim-soyisim bilgilerini  kişisel gizlilik nedeniyle vermedim.

İstendiğinde detaylı bilgi verebilirim.

Sınav geçmişim:

 YDS:       95
 TOEFL:   94

 Öğretmene Özel Ders Talebi Gönder
Öğretmen Bilgileri

Özel DerslerÜcretTecrübe
İngilizce120 TL10 Yıl
İstatistik150 TL10 Yıl

Özel Ders Verdiği Seviye(ler):
  • İlköğretim (Okula Takviye)
  • Yetişkinler İçin Yabancı Dil
  • YDS, TOEFL, IELTS, vb.
  • Üniversite (Derslere Takviye)
  • İlköğretim (TEOG Hazırlık)
  • Lise (Okula Takviye)
  • Yetişkinler İçin Diğer Eğitimler
  • Yetişkinler İçin Akademik Eğitim

Kişisel Bilgiler

Cinsiyet, Yaş:
Bay, 32

Meslek:
Akademisyen

Eğitim Durumu:
Yüksek Lisans Mezunu

Yüksek Lisans Yaptığı Üniversite:
Orta Doğu Teknik Üniversitesi (2015)

Lisans Yaptığı Üniversite:
Hacettepe Üniversitesi (2010)

İletişim Bilgileri

İl, İlçe:

Ankara, Çankaya

İrtibat Telefon(ları):

(542) 345 65 43

Özel Ders Verebildiği İlçe(ler):

Çankaya

Özel Ders Verebildiği Mekan(lar):

Öğretmenin Evi, Öğrencinin Evi, Kütüphane, Ofis

Diğer Bilgiler

Grup dersi veriyor
Çeviri tekliflerine kapalı
Ödev, proje tekliflerine açık
İş tekliflerine kapalı