Matematik, Geometri özel ders ilanı - Mehmet Cetinkaya - İstanbul

 

Mehmet Cetinkaya 

(535) 543 67 31
İstanbul, Kadıköy
Mehmet Cetinkaya tarafından bu profilde beyan edilen bilgiler, tarafımıza ilettiği belge örnekleri ile uyumludur. Detaylı Bilgi »

"Tescilli İlan"ı yayınlanmakta olan Mehmet Cetinkaya, kimlik bilgilerini içeren bir belge örneğini ve öğrenim durumunu gösteren belge örneklerini tarafımıza ulaştırarak; bu profil sayfasında yer alan ad, soyad, ve öğrenim durumu bilgilerinin doğruluğunu teyit etmiştir. Hata ve yanılma müstesnadır.

Mehmet Cetinkaya hakkında daha fazla bilgiyi "Öğretmen Tanıtımı" ve "Referanslar" bölümlerinde bulabilir veya sorularınız için doğrudan kendisiyle iletişime geçebilirsiniz.

Bu ilandaki bilgilerin hatalı olduğunu düşünüyorusanız lütfen bize haber verin.

Öğretmen Tanıtımı

 
- 2003 yılından beri  Fen ve Matematik alanlarında özel dersler vermekteyim.

- 4 yıl bir yayın şirketinde  Kültür dershaneleri,Uğur dershaneleri ve özel okullar için soru bankaları, yaprak testler ve çeşitli dökümanlar hazırladım.

- 7 yıldır Fen bilimleri, Sınav  dershanesi ve Birey dershaneleri gibi eğitim kurumlarında öğretmenlik yaptım.


 -Öğrenciler her ne kadar birbirine benzesede  birbirinden ayıran farklı zeka  alanlarına sahip(Mantıksal , görsel , sözel-dilsel ve içsel zeka ) yapıları ile birbirinden ayrılırlar.Eğitim verilecek öğrencinin iyi analiz edilip öğrenciye özel bir eğitim sistemi oluşturulmalıdır.Bunun yanında öğretmen ve öğrenci arasındaki güven özel dersteki en önemli noktadır ve bütün sistem bunun üzerine inşa edilmelidir.Öğretmen ve öğrenci arasındaki güven üzerine inşa edilmiş ve çeşitli görsel ve bilişsel materyallerle desteklenen bir öğrencinin başarıya ulaşmaması imkansızdır. Edinmiş olduğum tecrübeler sonucunda oluştuduğum ders çalışma ve test tekniği ile öğrencilerin daha verimli ve kısa sürede amacına ulaşan bir program uygulamaktayım.

-Boğaziçi Üniversitesinde  Matematik ve Marmara Üniversitesi Kimya Öğretmenliği alanında eğitim aldım, Daha sonra Marmara Üniversitesinde  yüksek lisans programını başarı ile bitirdim.

Referans Bilgisi

İstenildiği taktirde özel ders verip başarıya ulaşmış çeşitli üniversitelerde eğitim gören, mezun olan ve istanbuldaki  kolej ve  liselerde eğitim gören öğrencilerimin velilerinden izin alarak  iletişim bilgilerini verebilirim.

 Öğretmene Özel Ders Talebi Gönder
Öğretmen Bilgileri

Özel DerslerÜcretTecrübe
Matematik150 TL15 Yıl
Geometri150 TL15 Yıl
Fen Bilimleri150 TL15 Yıl
Kimya150 TL15 Yıl
Genel Matematik150 TL15 Yıl

Özel Ders Verdiği Seviye(ler):
  • Lise (YGS - LYS Hazırlık)
  • Lise (Okula Takviye)
  • İlköğretim (TEOG Hazırlık)
  • İlköğretim (Okula Takviye)
  • Üniversite (Derslere Takviye)
  • KPSS, DGS, ALES vb.
  • Yetişkinler İçin Akademik Eğitim

Kişisel Bilgiler

Cinsiyet, Yaş:
Bay, 39

Meslek:
Öğretmen

Eğitim Durumu:
Yüksek Lisans Mezunu

Yüksek Lisans Yaptığı Üniversite:
Marmara Üniversitesi (2015)

Lisans Yaptığı Üniversite:
Boğaziçi Üniversitesi (2006)

İletişim Bilgileri

İl, İlçe:

İstanbul, Kadıköy

İrtibat Telefon(ları):

(535) 543 67 31

Özel Ders Verebildiği İlçe(ler):

Adalar, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Çekmeköy, Eminönü, Esenler, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sarıyer, Sultangazi, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

Özel Ders Verebildiği Mekan(lar):

Öğrencinin Evi, Ofis, Etüt Merkezi, Kütüphane

Diğer Bilgiler

Grup dersi veriyor
Çeviri tekliflerine açık
Ödev, proje tekliflerine açık
İş tekliflerine açık