Kimya özel ders ilanı - Aysel Öğretmen - İstanbul

 

Aysel Öğretmen 

(505) 617 95 44
İstanbul, Ümraniye

Öğretmen Tanıtımı

Yıldız Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliğini bitirdim. Marmara Üniversitesinden Öğretmenlik sertifikamı 1993 yılında aldım.25 yıl Anadolu yakasında dershane öğretmenliği yaptım.Kadiköy Anadolu Lisesi, İstanbul Erkek lisesi, Atatürk Fen lisesi, Kabataş Erkek Lisesi,Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi, Ümraniye Anadolu Lisesi... gibi pek çok okuldan öğrenciyle çalıştım ve calışmaktayım.Planlı disiplinli çalışmayı severim. Benimle çalışmak isteyen öğrencilerden bunu beklerim. Hedefi yüksek olan ve kimya branşında en yüksek başarıyı yakalamak isteyen öğrencilerle çalışmak isterim.    
Uşak Üniversitesinden Eğitim Koçluğu sertifikam var. Eğitim Koçluğunu öğrencilerimde ders esnasında kullanırım.
 
Dersimizin ücreti 250 tl dir. Ders süresi 90 dakikadır.                                                                                                                               Tanıtım dersi yapmıyorum.                                                                                                                             Tüm öğrencilere başarılar dilerim.

Referans Bilgisi

Yıllardır çalıştığım öğrenciler içinde ilk 1000 e giren pek çok öğrencim oldu.Branşımı anlatırken öğrencilerime verdiğim taktikler ve yönlendirmeler onların motivasyonunu artırma yönünde olmaktadır.Dolayısı ile pek çok öğrencim Tıp, Mühendislik ,Diş Hekimliği ,Psikoloji ,Hukuk ... gibi üniversitelerin en iyi bölümlerine girdi.Benimle çalışmak isteyen öğrencilerime geçmiş yıllardan dereceye giren öğrencilerimi ve halen çalıstığım öğrencilerimi referans olarak vermekten memnuniyet duyarım.

 Öğretmene Özel Ders Talebi Gönder
Öğretmen Bilgileri

Özel DerslerÜcretTecrübe
Kimya250 TL25 Yıl

Özel Ders Verdiği Seviye(ler):
  • Lise (YGS - LYS Hazırlık)
  • Lise (Okula Takviye)

Kişisel Bilgiler

Cinsiyet, Yaş:
Bayan, 48

Meslek:
Öğretmen

Eğitim Durumu:
Üniversite Mezunu

Lisans Yaptığı Üniversite:
Yıldız Teknik Üniversitesi (1993)

İletişim Bilgileri

İl, İlçe:

İstanbul, Ümraniye

İrtibat Telefon(ları):

(505) 617 95 44

Özel Ders Verebildiği İlçe(ler):

Ataşehir, Beşiktaş, Beykoz, Beyoğlu, Çekmeköy, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Sultanbeyli, Ümraniye, Üsküdar

Özel Ders Verebildiği Mekan(lar):

Öğrencinin Evi, Kütüphane, Öğretmenin Evi

Diğer Bilgiler

Grup dersi veriyor
Çeviri tekliflerine kapalı
Ödev, proje tekliflerine kapalı
İş tekliflerine açık