Kimya özel ders ilanı - Aynur Öğretmen - Ankara

 

Aynur Öğretmen 

(543) 306 69 80
Ankara, Yenimahalle

Öğretmen Tanıtımı
 • Gazi Üniversitesi Kimya mezunuyum. Organik Kimya Dalında ve Eğitim Bilimleri alanında olmak üzere 2 tane yüksek lisans yaptım. 10 yıldır aktif olarak mebde kimya öğretmenliği yapıyorum. 15 yıldır özel ders veriyorum.
 • Her sene öğrencilerimin önemli bir kısmı ülkemizdeki en saygın üniversitelere yerleşmiştir. Geçen sene yapılan 2018 YKS sınavlarında özel ders verdiğim öğrencilerden en az kimya neti olanlar;  tyt de kimyadan çıkan 7 soruda 7 net, ayt de kimyadan çıkan13 soruda 12 net olarak gerçekleşmiştir. • Öğrencilerimle ilgili velileriyle ve öğrencinin kendisiyle görüşerek durumu analiz ederek ihtiyaçları belirlerim. İlk tanıştığımız gün 30 dakika olarak gerçekleştirdiğimiz ön görüşmede, tüm detayları öğrenerek bir yol haritası oluştururum. Ardından 2 saatlik dersimizi gerçekleştirerek, ilk günü sonlandırırız. Devamında Planladığımız şekilde öğrencinin ihtiyacına yönelik olarak hazırlanan derslerimizi gerçekleştiririz. 
 • Her konuya yönelik kendi hazırladığım özetler ile derse gelirim. Öğrenciye özel hazırladığım çalışma yaprakları, etkinlikler ve seçtiğim soruları uygularım. Öğrencimin getirdiğim bu materyalleri depolaması için bir dosya hazırlamasını isterim. Bir kaç ay içerisinde o dosya tamamen dolacaktır.
 • Öğrencinin ihtiyacına uygun kaynak seçimi yaparak, kimya ile ilgili haftalık çalışılması gereken konuları ve testleri planlayarak öğrencimi ödevlendiririm. Ayrıca öğrencimin çözemediği soruları sorması için dersimizin gelmesini beklemesine gerek yoktur, Şöyle ki, öğrencim bana çözemediği sorunun fotoğrafını yollar, en geç 24 saat içerisinde sorunun detaylı çözümünü kendisine fotoğraf olarak yollarım. Bu da derslerimizde bize daha çok soru çözmek için zaman yaratacaktır.
 • Kimya dersi dünyanın en zevkli derslerinden biridir. Hala kimyayı sevemiyorsanız, benimle tanışmadığınız içindir. Konuları anlatırken günlük hayattan eğlenceli örnekler verip, şekil ve tablolar ile kodlama sistemlerinden faydalanırım. Görsel hafızaya hitap eden teknikler kullanarak konu anlatımını sağlarım. Öğrencinin birkaç ay sonra tamamen unutacağı formüller yerine, ömür boyu akılda kalmasını sağlayan mantıksal önermelerden faydalanırım. 

 • Detaylar için lütfen arayınız ya da whatsapp: 0 5 4 3 3 0 6 6 9 8 0 

Referans Bilgisi

Özel ders tecrübelerim ve referanslarım hakkında benimle iletişime geçebilirsiniz.

 Öğretmene Özel Ders Talebi Gönder
Öğretmen Bilgileri

Özel DerslerÜcretTecrübe
Kimya120 TL16 Yıl

Özel Ders Verdiği Seviye(ler):
 • Lise (YGS - LYS Hazırlık)
 • Lise (Okula Takviye)
 • Üniversite (Derslere Takviye)
 • Yetişkinler İçin Akademik Eğitim

Kişisel Bilgiler

Cinsiyet, Yaş:
Bayan, 36

Meslek:
Öğretmen

Eğitim Durumu:
Yüksek Lisans Mezunu

Yüksek Lisans Yaptığı Üniversite:
Gazi Üniversitesi (2007)

Lisans Yaptığı Üniversite:
Gazi Üniversitesi (2004)

İletişim Bilgileri

İl, İlçe:

Ankara, Yenimahalle

İrtibat Telefon(ları):

(543) 306 69 80

Özel Ders Verebildiği İlçe(ler):

Çankaya, Etimesgut, Yenimahalle

Özel Ders Verebildiği Mekan(lar):

Öğrencinin Evi, Öğretmenin Evi, Kütüphane

Diğer Bilgiler

Grup dersi veriyor
Çeviri tekliflerine kapalı
Ödev, proje tekliflerine kapalı
İş tekliflerine açık