İngilizce, Almanca özel ders ilanı - Aykut Yesilcimen - İstanbul

 

Aykut Yesilcimen 

(541) 367 66 35
İstanbul, Kadıköy

Öğretmen Tanıtımı

Yaklaşık 10 yıldır ingilizce okutmanıyım. ingilizce dersleri vermekteyim. Uzmanlık alanım yetişkinlere, gençlere ve çocuklara ingilizce dersleri verip onları kısa sürede konuşturmak, yazdırmak ve anlamalarını sağlamaktır. Ben aynı zamanda kişisel gelişim uzmanı ve eğitim danışmanıyım. Dolayısıyla bilinçaltına yönelik birtakım tekniklerle ingilizce öğrenimini kolaylaştırıyorum. Doktora mezunuyum. Yurtiçi ve yurtdışında okudum, okuduğum bütün bölümler ingilizce idi. Şirketlere ingilizce eğitimler ve grup eğitimleri vermekteyim. Lisansımı Yeditepe Üniversitesinde yaptım, yüksek lisansımı Marmara Üniversitesinde yaptım, Doktoramı ise Newport Üniversitesinde yaptım. Yıllarca üniversitelerde çalıştım. 
Başlangıç, orta seviye ve ileri seviyeye yönelik çalışmaktayım. Aynı zamanda öğrencilere ve kariyerini ingilizce sınavları ile geliştirmek isteyen kişilere de yardımcı oluyorum. YDS, KPDS , Proficiency gibi sınavlara da çalıştırmaktayım. Çok kısa süre içinde (3-6 ay) konuşma özelliği kazandırma garantim vardır. Bu konuda gerçekten çok tecrübeliyim. Birçok kişide bunlar denenmiş ve sonuç alınmıştır. Çok kısa sürede, kişileri sıkmadan, gramerle boğmadan, akılda kalıcı tekniklerle sonuç alıyoruz. Bu dersleri aldığınızda, çok kısa bir süre içinde (birkaç ay) ingilizceyi akıcı bir şekilde konuşacak ve anlayacaksınız. İngilizce sınavlarındaki başarınız da aynı oranda artmış olacağı için, aynı zamanda kelime bilginiz ve günlük hayattaki ingilizce pratiğiniz de kendiliğinden şekillenecektir. Bir bebek nasıl yeni doğduğunda ingilizceyi kısa bir şekilde öğreniyorsa, siz de bilişsel yöntemlerle ve akıcı kalıpsal konuşma pratikleri ile ingilizce konuşmayı ve bunu sınavlara gramerle çok eziyet çekmeden uygulayacak hale geleceksiniz. Bunu uygulayacak hale geldiğinizde, şüphesiz siz de telefon görüşmeleri yapabilecek, kişilerle konuşabilecek, iş ingilizcesine hakim olabilecek ve hayatınızın her alanında bu pratiği kullanabileceksiniz. İlerleme kaydedemeyen kişiler, memnun kalmayanlar ücretlerini geri alabilirler. Ücret geri ödeme garantisi vardır.. 
- Yöneticilere, ev hanımlarına, öğrencilere, iş çevrelerine dersler verilir.
- Hafıza teknikleriyle kelimeler öğretilir. Başlangıç seviyesindeki kişiler 3-4 ay içinde belli seviyelere gelirler.
- İş ingilizcesi, ticari yazışmalar öğretilir. 
- Turizm ingilizcesi öğretilir. 
- Çeviri, ödev yapılır. Her türlü çevirileriniz ve öğrencilerin ödevleri yapılır. Proje ve bitirme projeleri yapılır. (İngilizce dilinde her konu)
- Yabancı iş adamları ile olan toplantılarınızda spontane çeviri yapılır. 
- İş yerlerinizde grup dersleri verilir. 
- Orta seviyeye kadar Almanca dersleri verilir. 

Referans Bilgisi

Bireylere Genel ingilizce ve proficiency alanında dersler verdim. Özel ders verdiğim kişiler ortaokul, lise öğrencileri, üniversite öğrencileri, meslek sahibi kişiler ve her alandan yöneticilerdi. Proficiency alanında ders verdiğim her öğrencim barajı geçerek hazırlık sınıfını atlamıştır. Proficiency alanında ders verdiğim öğrencilerin okuduğu üniversiteler; Piri Reis Üniversitesi, Aydın Üniversitesi, Bilgi Üniversitesi, Yeditepe Üniversitesi, Fatih Üniversitesi öğrencileri idi. Genel İngilizce konusunda bazı özel şirketlere ve kendi çalıştığım şirketlere özel hizmetiçi ingilizce eğitimler verdim. Grup eğitimleri ve özel eğitimler şeklinde eğitimler yürüttüm. Genel İngilizce konusunda ise beginner öğrencilerini advanced seviyesine kadar çıkaran ve konuşmalarını ilerleten çalışmalarda bulundum.

Hayat Yayın Grubu çatısı altında birçok iş hayatı ile ilgili kitabın çevirmenliğini yaptım.

Eğitim yaptığım bazı şirketler;

- Finansbank
- Yapı Kredi
- Forever Living
- Carrefour
- Livcon International
- Hayat Akademi
- Turkmall CC Yapı A.Ş
- Söke Gayrimenkul
- CC Yapı A.Ş.
- Yorum İnşaat A.Ş.
- Güllüoğlu
- Marmara Üniversitesi

Tel: *******6656(Müge Hn),*******9615(Bener Bey), Özer Bey*******8324), Gülşen Hn.*******4422), Yalçın Bey*******7010) Referanslardan bazılarıdır. 

 Öğretmene Özel Ders Talebi Gönder
Öğretmen Bilgileri

Özel DerslerÜcretTecrübe
İngilizce100 TL10 Yıl
Almanca80 TL4 Yıl

Özel Ders Verdiği Seviye(ler):
  • Yetişkinler İçin Yabancı Dil
  • Yetişkinler İçin Diğer Eğitimler
  • Üniversite (Derslere Takviye)
  • İlköğretim (Okula Takviye)
  • İlköğretim (TEOG Hazırlık)
  • Lise (Okula Takviye)
  • Lise (YGS - LYS Hazırlık)
  • Yetişkinler İçin Akademik Eğitim
  • YDS, TOEFL, IELTS, vb.

Kişisel Bilgiler

Cinsiyet, Yaş:
Bay, 39

Meslek:
Eğitim Danışmanı

Eğitim Durumu:
Doktora Mezunu

Doktora Yaptığı Üniversite:
Marmara Üniversitesi (2012)

Yüksek Lisans Yaptığı Üniversite:
Yurtdışı (2008)

Lisans Yaptığı Üniversite:
Yeditepe Üniversitesi (2004)

İletişim Bilgileri

İl, İlçe:

İstanbul, Kadıköy

İrtibat Telefon(ları):

(541) 367 66 35

Özel Ders Verebildiği İlçe(ler):

Arnavutköy, Ataşehir, Bağcılar, Bakırköy, Beşiktaş, Beyoğlu, Eminönü, Eyüp, Fatih, Kadıköy, Maltepe, Şişli, Üsküdar

Özel Ders Verebildiği Mekan(lar):

Öğrencinin Evi, Ofis, Etüt Merkezi, Dershane

Diğer Bilgiler

Grup dersi veriyor
Çeviri tekliflerine açık
Ödev, proje tekliflerine açık
İş tekliflerine kapalı