Matematik, Geometri özel ders ilanı - Adil Ülger - Ankara

 

Adil Ülger 

(538) 068 97 14, (538) 068 97 13
Ankara, Etimesgut

Öğretmen Tanıtımı

Üniversite hayatım boyunca (lisans ve master eğitimi) vermiş olduğum özel ders tecrübem ve bunun yanı sıra 4 yıllık öğretim elemanı olarak görev yaptığım süre içerisinde toplam 9 yıllık ders tecrübem bulunmaktadır. Halen özel bir eğitim kurumunda (kolej) görev yapmaktayım.

Matematik, geometri, fen bilimleri gibi sayısal derslerde analitik düşünme yöntemlerinin öğrenciye aktarılması temeldir. Anatilik düşünme yöntemi içinse soyut kavramları somutlaştırıp öğrencinin 5 duyudan biri ile algılayabileceği hale getirmeye çalışırım. Bu şekilde hem öğrencide dersle ilgili bir merak uyandırıyor hem de derse odaklanmasını sağlıyorum.Sonraki dersin ne zaman olacağına karar verdikten sonra öğrenci için faydalı olabileceğine güvendiğim tekrar ödevleri ile öğrenciye sorumluluk duygusunu verir ve sonraki derste kontrolünü sağlarım.

Liselere Geçiş Sınavı (LGS)-Temel Yeterlilik Sınavı (TYT)-Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) Sınavlarına hazırlık, soru yazma, inceleme, konu tespitinin yapılması, Ara sınıf öğrencilerin LGS Sınavına hazırlandırılması ve yönlendirilmesi konuları uzmanlık alanımdır.

Çözüm odaklı, analitik düşünen ve programlı çalışma anlayışını disiplinli bir şekilde devam ettirmekteyim. Ders çalışmayı benimle birlikte bir anlayış ve alışkanlık haline haline getirerek mutlak başarıyı yakalayacaksınız.

Her seviyeden öğrenciye hem okul derslerine takviye amaçlı hem de Liselere Geçiş Sınavı (LGS)-Temel Yeterlilik Sınavı (TYT)-Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS)-DGS-KPSS sınavlarına hazırlık amaçlı özel ders veriyorum. Liselere Geçiş Sınavı (LGS)-Temel Yeterlilik Sınavı (TYT)-Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sınavlarına hazırlanan öğrencilerin eğitim koçluğunu yapıyorum.

Ayrıca kurum sınavlarına yönelik çalışmalrım bulunmaktatır. (Fiziki Yeterlilik, Mülakat Teknikleri gibi. danışmanlık hizmetleri)

Yüksek lisans ve doktora yapmakta olan veya mezun akademisyen arkadaşların istatistiksel analizlerinde yardım albilirler.

Başarılı olmak isteyen ve öğrenmeye meraklı öğrencilerle çalışmaktan memnuniyet duyarım.

Referans Bilgisi

Hem mesleki anlamda hemde ahlaki yaşantım olarak gerekli gördüğünüz taktirde bir çok veli ve öğrencilerimden gerekli dönütleri almanızı sağlayabilirim. Ayrıca düzenli olarak öğrenci ve velilerimlerinden performans değerlendirme dönütleri alarak eğitim sürecini daha sağlam ve verimli bir şekilde yürütmekteyiz.

Meslek hayatıma başladığım güne dek 8 yıllık ders tecrübem bulunmaktadır. Öğrenci ve veli iletişimi kuvvetli biri olarak yıllardır derslerime ek olarak öğretim ve gelişim danışmanlığını ücretsiz olarak sunmaktayım.

Sizlerle iletişime geçtiğimizde başarıya daha sağlam adımlarla ulaşacağınızdan emin olun...

 Öğretmene Özel Ders Talebi Gönder
Öğretmen Bilgileri

Özel DerslerÜcretTecrübe
Matematik80 TL8 Yıl
Geometri80 TL8 Yıl
Genel Matematik100 TL8 Yıl
İstatistik100 TL6 Yıl
Bilgisayar70 TL7 Yıl

Özel Ders Verdiği Seviye(ler):
  • Lise (YGS - LYS Hazırlık)
  • KPSS, DGS, ALES vb.
  • Lise (Okula Takviye)
  • İlköğretim (TEOG Hazırlık)
  • Üniversite (Derslere Takviye)
  • Yetişkinler İçin Diğer Eğitimler
  • Yetişkinler İçin Akademik Eğitim

Kişisel Bilgiler

Cinsiyet, Yaş:
Bay, 29

Meslek:
Öğretmen

Eğitim Durumu:
Yüksek Lisans Mezunu

Yüksek Lisans Yaptığı Üniversite:
Gazi Üniversitesi (2019)

Lisans Yaptığı Üniversite:
Erciyes Üniversitesi (2013)

İletişim Bilgileri

İl, İlçe:

Ankara, Etimesgut

İrtibat Telefon(ları):

(538) 068 97 14(538) 068 97 13

Özel Ders Verebildiği İlçe(ler):

Altındağ, Çankaya, Etimesgut, Keçiören, Pursaklar, Sincan, Yenimahalle

Özel Ders Verebildiği Mekan(lar):

Öğrencinin Evi, Öğretmenin Evi, Ofis, Kütüphane, Etüt Merkezi, Dershane

Diğer Bilgiler

Grup dersi veriyor
Çeviri tekliflerine açık
Ödev, proje tekliflerine açık
İş tekliflerine açık