Almanca özel ders ilanı - Adil Çolak - İstanbul

 

Adil Çolak 

(545) 880 70 43, (216) 316 43 69
İstanbul, Üsküdar
Adil Çolak tarafından bu profilde beyan edilen bilgiler, tarafımıza ilettiği belge örnekleri ile uyumludur. Detaylı Bilgi »

"Tescilli İlan"ı yayınlanmakta olan Adil Çolak, kimlik bilgilerini içeren bir belge örneğini ve öğrenim durumunu gösteren belge örneklerini tarafımıza ulaştırarak; bu profil sayfasında yer alan ad, soyad, ve öğrenim durumu bilgilerinin doğruluğunu teyit etmiştir. Hata ve yanılma müstesnadır.

Adil Çolak hakkında daha fazla bilgiyi "Öğretmen Tanıtımı" ve "Referanslar" bölümlerinde bulabilir veya sorularınız için doğrudan kendisiyle iletişime geçebilirsiniz.

Bu ilandaki bilgilerin hatalı olduğunu düşünüyorusanız lütfen bize haber verin.

Öğretmen Tanıtımı

Değerli Öğrenci Arkadaşlarım !

Size,  İstanbul Üniversitesi, Edebiyat Fakültesi, Alman Filolojisi (Alman Dili ve Edebiyatı) Bölümü mezunu; öğrenciliği sırasında Almanya'ya DAAD bursu kazanıp giden ve orada mesleki çalışmalarda bulunmuş olan, 43 yıllık deneyime sahip bir akademisyen olarak hitap ediyorum.

Çok kısa özgeçmişim:

Öğretmenliğe 1977 de Alman Kültür Enstitüsü'nde Hospitant (stajyer) olarak başladım. 1980den 1985e kadar Batı Dilleri Merkezinde (Çiftehavuzlar) Almanca öğretmenliği yaptıktan sonra, 1985 de Mimar Sinan Üniversitesinin açtığı okutmanlık sınavını kazanarak. 9 yıl süreyle, 1985den 1994e kadar bu üniversitede Almanca okutmanı olarak çalıştım. Okutmanlığım  dışında A1,2- B1,2 - C1  düzeylerinde dersler veriyorum. Başta Alman Lisesi olmak üzere diğer yabancı okulların öğrencilerine, Anadolu Lisesi öğrencilerine, okul öncesi küçüklere, iş adamlarına özel dersler verdim. Ayrıca Aile Birleşimi için A1  düzeyinde  Integration dersleri de verdim. Pedagojik formasyon sahibi  konusunda yetkin bir öğretmenim.

Tarzım:

Öğrencinin okulda yeterli ve tatmin edici bir netice alamadığı için ders aldığı gerçeğinden hareketle onun rahat anlıyacağı ve problemlerini rahatça ifade edebileceği bir ortam oluşturarak ders veriyorum.  Bu güne kadar çok şükür bütün öğrencilerim ve velileri bu çalışma tarzımı ve performansımı takdir etmişler ve kendi aralarında biribirilerine beni önermişlerdir. Yetişkinler için de durum aynıdır.

Öğrencilerimizin okul müfredatlarına ve algı biçimlerine uyumlu olarak yürüttüğüm  derslerimi  ayrıca  Tükçe öğrenmek isteyen yanancılar için de  uyguluyorum.  Onlara da Almancadan Türkçeye  dersler veriyorum, yaniTükçe öğretiyorum.  Yani yetişkinler de, gerek Almancadan Tütkçeye, gerekse Türkçeden Amancaya  benim öğetim alanıma giriyorlar.

Referans Bilgisi

Hakkımda referans verebilecek ders verdiğim arkadaşlarımın ve öğrencilerimin  burada        isimlerini veya telefon numaralarını vermem takdir edersiniz ki pek doğru olmaz. Onlara ulaşmak için beni aramanız yeterli olacaktır sanıyorum.

 
Düşünce ve önrilerinizi  buradaki  iletişim bilgilerim üzerinden bana iletirseniz  sevinirim.

Hepinize üstün başarı  dileklerimle ...

 Öğretmene Özel Ders Talebi Gönder
Öğretmen Bilgileri

Özel DerslerÜcretTecrübe
Almanca150 TL43 Yıl

Özel Ders Verdiği Seviye(ler):
  • Lise (Okula Takviye)
  • Lise (YGS - LYS Hazırlık)
  • Yetişkinler İçin Yabancı Dil
  • Üniversite (Derslere Takviye)
  • Yetişkinler İçin Akademik Eğitim
  • YDS, TOEFL, IELTS, vb.
  • İlköğretim (TEOG Hazırlık)
  • İlköğretim (Okula Takviye)
  • Okul Öncesi

Kişisel Bilgiler

Cinsiyet, Yaş:
Bay, 73

Meslek:
Akademisyen

Eğitim Durumu:
Üniversite Mezunu

Lisans Yaptığı Üniversite:
İstanbul Üniversitesi (1977)

İletişim Bilgileri

İl, İlçe:

İstanbul, Üsküdar

İrtibat Telefon(ları):

(545) 880 70 43(216) 316 43 69

Özel Ders Verebildiği İlçe(ler):

Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beyoğlu, Çekmeköy, Eminönü, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

Özel Ders Verebildiği Mekan(lar):

Öğrencinin Evi, Etüt Merkezi, Dershane, Ofis, Spor Salonu, Kütüphane, Öğretmenin Evi

Diğer Bilgiler

Grup dersi veriyor
Çeviri tekliflerine açık
Ödev, proje tekliflerine açık
İş tekliflerine açık