İngilizce özel ders ilanı - Mehmet Doğar - Ankara

 

Mehmet Doğar 

(506) 513 69 17
Ankara, Çankaya

Öğretmen Tanıtımı

2015-2016 yılında 8. Sınıfların TEOG sınavlarına yönelik olan İngilizce dersi için TEOG Fighter isimli bir e-kitap çıkardım. (Ayrıntılı bilgi için: www.mehmetdogar.com) Bu kitabım 500'e yakın öğretmen ve 10.000'den fazla öğrenci tarafından kullanıldı. Bu yıl da bu kitabım aynı şekilde tercih edilen bir yayındır. Bu kitap genelde özel okullar tarafından kullanıldı. Bunun dışında yıllardır çeşitli platformlarda ve İnternet
sitelerinde öğretmenler için materyaller hazırlamaktayım.
2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılı’nda iki kez Türkiye Geneli Online TEOG İngilizce Deneme Sınavı düzenledim. 2016 yılından itibaren İngilizce öğretmenleriyle ilgili en büyük gruplardan olan (20.000'den fazla öğretmen var) 8. Sınıf İngilizce Paylaşım adlı Facebook grubunda yöneticiyim. Bu da TEOG ile ilgili her konuda daha güncel kalabildiğim ve kaynak bulma konusunda hiçbir şekilde sorun yaşamadığım anlamına geliyor. Aynı zamanda şu an kendini İngilizce eğitimi anlamında kanıtlamış bir yayın evinden seneye çıkacak kitabım üzerinde çalışıyorum.

İlköğretim hayatımdan sonra eğitimime Bursa İnegöl Mediha – Hayri Çelik Fen Lisesi'nde devam ettim. ODTÜ Uluslararası İlişkiler bölümünü kazandım. 2013-2014 akademik yılında ODTÜ'de bir yıl hazırlık eğitimi aldım. C1 (advanced-yüksek) seviyesinde İngilizce biliyorum ve akıcı bir şekilde konuşabiliyorum. Şu an ODTÜ Uluslararası İlişkiler 3. sınıf öğrencisiyim ve Tarih bölümünden yan dal yapıyorum.

Referans Bilgisi

2014-2015 yılında Cebeci'de Arif Korkmaz Dershaneleri'nde çalıştım. Burada çalışırken 4. sınıftan 8. sınıflara kadar çeşitli öğrencilerle hem sınıf ortamında hem de birebir olarak ders yaptım. Aynı zamanda o yılda 2 öğrenciye İngilizce ve Matematik dersleri için özel ders verdim. 2015-2016 yılında ise 6. Sınıf bir öğrenciye Matematik dersi verdim ve 9. Sınıf bir öğrenciye İngilizce dersi verdim.

Dilerseniz özelden velilerin ve beni tanıyan İngilizce Öğretmenlerinin telefon numaralarını referans olarak verebilirim. 

 Öğretmene Özel Ders Talebi Gönder
Öğretmen Bilgileri

Özel DerslerÜcretTecrübe
İngilizce40 TL3 Yıl

Özel Ders Verdiği Seviye(ler):
  • İlköğretim (TEOG Hazırlık)
  • İlköğretim (Okula Takviye)
  • Lise (Okula Takviye)
  • Yetişkinler İçin Yabancı Dil

Kişisel Bilgiler

Cinsiyet, Yaş:
Bay, 21

Meslek:
Öğrenci

Eğitim Durumu:
Üniversite Öğrencisi

Lisans Yaptığı Üniversite:
Orta Doğu Teknik Üniversitesi

İletişim Bilgileri

İl, İlçe:

Ankara, Çankaya

İrtibat Telefon(ları):

(506) 513 69 17

Özel Ders Verebildiği İlçe(ler):

Çankaya, Yenimahalle

Özel Ders Verebildiği Mekan(lar):

Öğrencinin Evi, Etüt Merkezi, Dershane, Kütüphane

Diğer Bilgiler

Grup dersi veriyor
Çeviri tekliflerine kapalı
Ödev, proje tekliflerine kapalı
İş tekliflerine açık