Geometri, Matematik özel ders ilanı - Erkan Öğretmen - Ankara

 

Erkan Öğretmen 

(505) 824 70 35
Ankara, Yenimahalle
Erkan Öğretmen tarafından bu profilde beyan edilen bilgiler, tarafımıza ilettiği belge örnekleri ile uyumludur. Detaylı Bilgi »

"Tescilli İlan"ı yayınlanmakta olan Erkan Öğretmen, kimlik bilgilerini içeren bir belge örneğini ve öğrenim durumunu gösteren belge örneklerini tarafımıza ulaştırarak; bu profil sayfasında yer alan ad, soyad, ve öğrenim durumu bilgilerinin doğruluğunu teyit etmiştir. Hata ve yanılma müstesnadır.

Erkan Öğretmen hakkında daha fazla bilgiyi "Öğretmen Tanıtımı" ve "Referanslar" bölümlerinde bulabilir veya sorularınız için doğrudan kendisiyle iletişime geçebilirsiniz.

Bu ilandaki bilgilerin hatalı olduğunu düşünüyorusanız lütfen bize haber verin.

Öğretmen Tanıtımı

ankara universitesi matematik bolumunu bitirdikten sonra final dersanesinde 5 yil calistiktan sonra kendi 7 yildir ozel ders ofisimizde yetistirdigimiz sayısız ogrencilerimiz en buyuk sevincimizdir.

İlköğretim ve lise öğrencilerine, sınavlara yönelik ve okul derslerine takviye olarak özel ders vermekteyim. Öğrencinin kendi başına da sıkılmadan ders çalışabilmesi için çalışma yöntemi oluşturması ve sürdürmesi için ona rehber olurum. İzlediğim bu yol aynı zamanda ders saatlerini sıkıcı olmaktan çıkarır ve öğretmen için de öğrenci için de keyifli hale getirir. Ders anlatımında aktarılan bilgi kadar bilginin nasıl aktarıldığı da oldukça önemlidir bu nedenle soğuk bir öğretmen-öğrenci ilişkisindense bir arkadaş ilişkisinin gerek öğretmen gerek öğrenci için daha verimli olduğu kanısındayım. Geçmişte benzer psikolojik süreçlerden geçen biri olarak hem dersler hem de danışmanlık gerektiren konularda öğrenciye destek olmaya çalışırım.

Ezberci yöntemlerin aksine konuların özünü öğretmeye yönelik bir çalışma yöntemi kullanırım. Öğrencinin anlamadığı noktalar üzerinde durur ve konuları pekiştirmek için haftalık ödevler veririm. Ödevlerin takibinde oldukça hassasım. Bu noktada veli-öğretmen dayanışmasının önemli olduğunu düşünmekteyim. Derslerle ilgili veliye düzenli olarak geri bildirimde bulunur,sürece dair bilgilendiririm. Konular ilerledikçe eski konuların unutulmaması için tekrarlar yaparım.

Ders ücreti adresin uzaklığına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.

Referans Bilgisi

En büyük referansimiz yetistirdigimiz ogrencilerimizdir.derslerimizi batikentteki özel ders ofisimizde veriyoruz eve özel ders için fiyat aliniz

 Öğretmene Özel Ders Talebi Gönder
Öğretmen Bilgileri

Özel DerslerÜcretTecrübe
Geometri50 TL13 Yıl
Matematik50 TL13 Yıl

Özel Ders Verdiği Seviye(ler):
  • Lise (YGS - LYS Hazırlık)
  • Lise (Okula Takviye)
  • İlköğretim (TEOG Hazırlık)
  • İlköğretim (Okula Takviye)
  • Üniversite (Derslere Takviye)

Kişisel Bilgiler

Cinsiyet, Yaş:
Bay, 36

Meslek:
Öğretmen

Eğitim Durumu:
Yüksek Lisans Mezunu

Yüksek Lisans Yaptığı Üniversite:
Ankara Üniversitesi (2009)

Lisans Yaptığı Üniversite:
Ankara Üniversitesi (2005)

İletişim Bilgileri

İl, İlçe:

Ankara, Yenimahalle

İrtibat Telefon(ları):

(505) 824 70 35

Özel Ders Verebildiği İlçe(ler):

Çankaya, Etimesgut, Keçiören, Yenimahalle

Özel Ders Verebildiği Mekan(lar):

Etüt Merkezi, Dershane, Öğrencinin Evi

Diğer Bilgiler

Grup dersi veriyor
Çeviri tekliflerine kapalı
Ödev, proje tekliflerine kapalı
İş tekliflerine açık