İngilizce özel ders ilanı - Birsen Öğretmen - İstanbul

 

Birsen Öğretmen 

(544) 350 66 37, (545) 598 26 60
İstanbul, Sarıyer
Birsen Öğretmen tarafından bu profilde beyan edilen bilgiler, tarafımıza ilettiği belge örnekleri ile uyumludur. Detaylı Bilgi »

"Tescilli İlan"ı yayınlanmakta olan Birsen Öğretmen, kimlik bilgilerini içeren bir belge örneğini ve öğrenim durumunu gösteren belge örneklerini tarafımıza ulaştırarak; bu profil sayfasında yer alan ad, soyad, ve öğrenim durumu bilgilerinin doğruluğunu teyit etmiştir. Hata ve yanılma müstesnadır.

Birsen Öğretmen hakkında daha fazla bilgiyi "Öğretmen Tanıtımı" ve "Referanslar" bölümlerinde bulabilir veya sorularınız için doğrudan kendisiyle iletişime geçebilirsiniz.

Bu ilandaki bilgilerin hatalı olduğunu düşünüyorusanız lütfen bize haber verin.

Öğretmen Tanıtımı

2008 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünü Türkiye 161.si olarak kazandım ve 2012 yılında mezun oldum. 2012 Eylül ayında KPSS de 103. olarak Bursa'ya bir ortaokula atandım, 2016 Şubat ayından beri İstanbul'da bir ortaokulda görev yapmaktayım. 5 yıldır Milli Eğitim Bakanlığı''na bağlı ortaokullarda  İngilizce Öğretmeni olarak görev yapmaktayım. 9 yıldır her seviyede İngilizce özel ders vermekteyim. Nisan ayında YDS' ye girdim ve A seviyesinde (90+) puan aldım. Hafta içi öğleden sonra ve hafta sonları ders verebilirim. Öncelikli tercihim kendi evimde ders vermektir ama yukarıda belirttiğim mekanlarda da ders verebilirim. Aynı zamanda Türkçe-İngilizce, İngilizce-Türkçe çeviri de yapmaktayım. Okulumuzda yazdığım ve yürüttüğüm Erasmus+ projesiyle ilgilenmekte, kendimi mesleğimde geliştirirken öğrencilerime de faydalı olmaya çalışmaktayım. Haftalık  ders saatine öğrencinin talebi ve ihtiyacı doğrultusunda karar vermekteyiz.

NOT: İlk ders deneme dersi olarak ücretsiz verilir.(40 dk)

Referans Bilgisi

Eski öğrencilerimden biri Odtü hazırlık sınıfını başarıyla tamamlamıştır, bir diğer öğrencim lise İngilizce derslerinde başarılı olmuştur. Ankara'da İngilizce dersini hiç sevmeyen bir öğrencim İngilizce konuşma ve okuma konusunda kendini geliştirmiş ve İngilizce dersine olan ilgisi artmıştır. IELTS için speaking dersi alan bir öğrencim sınavda başarılı olmuştur. Şu anda görev yapmakta olduğum okuldaki öğrencilerim İngilizce sunumlar yapabilmekte ve kendilerini İngilizce olarak kolaylıkla ifade edebilmektelerdir. Ayrıca Teog sınavında da İngilizce dersinde yüksek başarı sağlamışlardır. 

 Öğretmene Özel Ders Talebi Gönder
Öğretmen Bilgileri

Özel DerslerÜcretTecrübe
İngilizce75 TL5 Yıl

Özel Ders Verdiği Seviye(ler):
  • İlköğretim (TEOG Hazırlık)
  • İlköğretim (Okula Takviye)
  • YDS, TOEFL, IELTS, vb.
  • Lise (Okula Takviye)
  • Lise (YGS - LYS Hazırlık)
  • Üniversite (Derslere Takviye)
  • Yetişkinler İçin Yabancı Dil
  • Okul Öncesi

Kişisel Bilgiler

Cinsiyet, Yaş:
Bayan, 28

Meslek:
Öğretmen

Eğitim Durumu:
Üniversite Mezunu

Lisans Yaptığı Üniversite:
Orta Doğu Teknik Üniversitesi (2012)

İletişim Bilgileri

İl, İlçe:

İstanbul, Sarıyer

İrtibat Telefon(ları):

(544) 350 66 37(545) 598 26 60

Özel Ders Verebildiği İlçe(ler):

Beşiktaş, Beyoğlu, Eminönü, Esenler, Eyüp, Fatih, Kadıköy, Sarıyer, Şişli

Özel Ders Verebildiği Mekan(lar):

Öğretmenin Evi, Öğrencinin Evi, Kütüphane, Etüt Merkezi, Dershane, Ofis

Diğer Bilgiler

Grup dersi veriyor
Çeviri tekliflerine açık
Ödev, proje tekliflerine açık
İş tekliflerine açık