İngilizce özel ders ilanı - Adrian Durgan - İstanbul

 

Adrian Durgan 

(538) 725 99 82
İstanbul, Kadıköy

Öğretmen Tanıtımı

I am 29 years old and moved to Istanbul from San Francisco, California. I have a Bachelors of Science Degree from Ohio State University in Business Management and Entrepreneurship and have experience working for tech and e-commerce companies. I also hold TESOL teaching degree.  I specialize in helping those who would like to improve their daily English, help students gain confidence in their English interactions at work and boost their careers. Through my experience working in tech and business world, I know the standards of American companies and what it takes to make your presence felt.  I customize my lesson plans according to your occupation and interests, so that you learn language skills that you can use in your daily life right away.  I've taught and designed lessons for businessmen, bankers, journalists to list a few.  I am also adequately fluent in Turkish and can help you with your simple translation needs.

I also offer lessons through Skype and Google Hangout. Lesson rate valid for Kadikoy area and Skype, contact me for price quote for other areas. Contact me for reviews and references.

I am able to accept credit card payments with monthly payment.  Group lessons for students available.

Referans Bilgisi

Reviews..

Yiğit Konur-Founder SEOZEO / 25 Kasım 2016 17:15
Kesinlikle kusursuz bir eğitmen ve iyi bir arkadaş. İhtiyacınızı net olarak anlıyor - sizi konuşturarak eksik noktalarınızı tespit ediyor. Bu sayede de farkında olmadan kurs programını sizin ihtiyacınıza göre evriltiyor. Uzun yıllar beraber çalışacağız gibi görünüyor. Özellikle orta ve iyi düzeyde olup daha akıcı konuşmak isteyen arkadaşlar için çok ideal.

G.-IT Professional
Üniversiteden sonra geçen uzun yıllarin ardindan ingilizcemin kötüleştiğini özellikle de işyerinde İngilizceye ihtiyac duyduğumda iyice hissettim. Bireysel olarak koyacağım eforun yanında özellikle speaking ve de native bir kişiden listening konularindaki eksiğimi native bir egitmen ile kapatmak istedim ve Adrian ile tanıştım. Adrian konuları iyi tespit ediyor, görüşme öncesinde hazırlık yapmanızı ve kelime haznenizin gelişmesini sağlıyor. Gerektiğinde veya senin ekstra ihtiyaç duyduğun noktalarda grammar eksiklerini de kapatiyor. Yeri geldiğinde formal ve informal kelime kalıplarına değiniyor. Ayni zamanda iyi bir arkadaş olan Adrian ile özellikle uzun süreli çalışmanın çok daha verim getireceğini düşünüyorum. Teşekkürler.

Pinar K.-Hemsire
Kendisinden 3 aydır ders almama rağmen şimdiden yararını görmeye başladığımı söyleyebilirim. Kendisi öğrencileri ile oldukça ilgili, anlayışlı ve sabırlı bir öğretmen. Dersler zevkli ve eğlenceli geçtiğinden sıkılmıyorsunuz. Eksiklerinizi profesyonel bir şekilde saptayarak dersin işleyişini o doğrultuda belirliyor. Eksik olduğunuz konularda alıştırmalar yaptırarak eksiklerinizi kapatmak için elinden geleni yapıyor. Eğer İngilizceyi en iyi şekilde öğrenmek istiyorsanız ana dili İngilizce olan ve o kültürde yetişmiş birinden öğrenmek en iyisidir. Kendisi bu konuda tam anlamıyla biçilmiş kaftandır.

 Öğretmene Özel Ders Talebi Gönder
Öğretmen Bilgileri

Özel DerslerÜcretTecrübe
İngilizce125 TL5 Yıl

Özel Ders Verdiği Seviye(ler):
  • Yetişkinler İçin Yabancı Dil
  • Üniversite (Derslere Takviye)
  • Yetişkinler İçin Akademik Eğitim
  • Yetişkinler İçin Diğer Eğitimler

Kişisel Bilgiler

Cinsiyet, Yaş:
Bay, 30

Meslek:
Öğretmen

Eğitim Durumu:
Üniversite Mezunu

Lisans Yaptığı Üniversite:
Yurtdışı (2009)

İletişim Bilgileri

İl, İlçe:

İstanbul, Kadıköy

İrtibat Telefon(ları):

(538) 725 99 82

Özel Ders Verebildiği İlçe(ler):

Ataşehir, Kadıköy, Maltepe

Özel Ders Verebildiği Mekan(lar):

Ofis, Etüt Merkezi, Öğretmenin Evi

Diğer Bilgiler

Grup dersi veriyor
Çeviri tekliflerine açık
Ödev, proje tekliflerine açık
İş tekliflerine kapalı